Skocz do zawartości
HornetZnawca

Jak ustawić zbierzność w Bizonie

Polecane posty

Witam mam problem z prowadzeniem bizona po drodze,cały czas ucieka na lewo lub prawo i trzeba kontrować cały czas,nie potrafi jechać po polu cały czas prosto...Zbierzność ustawiona jest równo,znalazłem takie zdjęcie: http://www.bikepics.com/pictures/2685019/ i na nim jest pokazane że powinny być od przodu do środka jak wy sądzicie i o ile mm do przodu?

Czyli mam ustawić zbierznie do środka jak na zdjęciu rys 110 i różnica z tyłu ma być o te 8mm większa tak?

Edytowano przez HornetZnawca

Wiadomość z agroFakt.pl

zetores    15

Nigdy sie nie ustawia równo w zadnym pojezdzi i maszynie. A prowadzic moze przez luzy jak w lewo albo w prawo

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Rafal8888
      Witam mam taki problem, zmieniałem silnik w kombajnie i mam założony od stara i tam jest inne wyjście na wałek napędzający prądniczkę obrotomierza w starym miałem na czworokąt podobny jak przy kluczach nasadowych, a w pompie która jest w nowym silniku ma wyjście na obce pióro a pompy nie przekładałem bo w nowym silniku tez były dwa smoki a zapomniałem sprawdzić wyjście na napęd prądniczki. Zmiana pompy nie wchodzi w grę ponieważ to się wiąże z wyjmowaniem silnika co byłoby czystym absurdem. Ma ktoś jakiś pomysł jak to ogarnąć? Z góry dziękuję.
    • Przez Arek
      Czy zbieżność powinna być ustawiona na 0?
    • Przez Bob
      Mam pytanie do innych użytkowników, czy ktoś z Was używał takich części bo zamierzam zrobić kapitalny remont silnika w Rekordzie i za zestawy naprawcze tych firm w kilku sklepach zaproponowano mi od 195 do 240 zł za dziurę brutto, mają niby dwa lata gwarancji a za Mahle od 400 do 500 zł, Andorię Wadowice za 550zł więc nie wiem czy się zdecydować na "to" czy kupić "firmówki".
    • Przez dawidozo56
      dlaczego bizon zo50 ma inny dzwiek niz bizon zo56?
    • Przez waldek315
      Witam z kąt bezpiecznie pociągnąć 12v pod kompresor klimy i wentylatory w bizonie czytałem gdzieś że jak się pociągnie 12v z jednego aku to może się uszkodzić bo nie będą równo ładowane ?