Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Sadek    1123

Idąc takim tokiem rozumowania niebawem pojawią się pytania typu "ożeniłem się i co dalej, itp ?" .

 

Każdy kiedyś zaczynał, ale robi się taka moda że nic się nie myśli tylko o wszystko do Internetu, można porozmawiać z znajomymi którzy młócą kombajnami nie koniecznie modelem E 512 (technika jest taka sama).


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartas616    9

na poczatku dobrze miec otwarta klape zbiornika na zboze, poniewaz ziarno w nim nie zawsze sie dobrze rozsypuje po bokach i przez szybke ( do podgladu ) widac jakby zbiornik byl w polowie pusty.jesli nam sie przesypie to ziarno przesypuje sie do wanny od wialni i moga w ten sposob powyginac sie łopaty od wialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartas616    9

co kilka hektarów smaruj to jabuszko od noża :P

 

zgadza się. najlepiej tawotem i stosuj twarde śruby do skręcnia łącznika kosy ( minimum 8.8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki12195    0

Witam, kosze tym kombajnem już 2 sezon ale w zasadzie nie wiem od czego jest dźwignia pierwsza od drzwi? Czy ktoś powie, wytłumaczy mi co ona właściwie włącza/wyłącza? A jeśli tak to w jakiej pozycji(uniesiona do góry czy na dół) macie ją podczas koszenia? Proszę o odpowiedź, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
januszm1    3

To jest dzwignia od klepiska. Podczas koszenia musi byc w pozycji do dolu. Wezmiesz ja do gory to zmienisz polozenie klepiska wobec bebna. Co prawda kombajn ma wtedy lzej ale kosztem wymluconego zboza. Chyba juz powinienes reszte wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
januszm1    3

Jest to najbardziej dla mnie wkurzajaca dzwignia przy wysiadaniu- wsiadaniu podczas koszenia. Ciagle noga zawadza sie o nia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, przepraszam za pytanie, które nie jest odpowiednie dla tematu a mianowicie chodzi o sprzęgło w kombajnie

fortshritt e - 512.

Zdjąłem stare wytarte tarcze sprzęgła ale nie wiem jak założyć nowe, prosze o szybką pomoc, z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdejmowałem to sprzęgło bez zdejmowania koła przedniego i rozkręcając je wszystko mi wypadło na ziemie, tj.: tarcze i docisk.

próbowałem założyć ale po założeniu, wrzucam biegi i wciąż zgrzyta a nie wiem czemu, aktualnie rozbieram to sprzęgło i trzeba będzie kombinować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartas616    9

poszukaj na chomiku katalogu, tam chyba jest rysunek złożeniowy. miedzy tarczami jest jescze metalowy talerz dobrze to wszystko poskładałes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez fortschritt323
      witam mam broblem z instalacją w fortschritt zt 323 a dokładnie z deską rozdzielczą czy mógłby ktoś mi wysłać kolor kabla zasilającego deskę rozdzielczą i zdięcie  gdzie on wchodzi
    • Przez Paatryk12dsa
      Witam, potrzebuję schemat hydrauliki Fortschritt zt303 D. Z góry dzięki za odp 
    • Przez Małyrolnik
      Witam , mam żamiar zakupić pług fortschitt b201 , i mam pytanie , czy dobre są , jak z częsciami do nich wygląda , i nadaje się do ursusa 1614 ?  mam  okazje kupić za 3 tys , 5 skipowy , z góry dzięki za odp pozdrawiam
    • Przez Michal5
      Jakom prasę rolującą wybrać do Ursusa C330M żeby sobie dawał w miarę radę z nią i czy jest do niego sens kupować prasę rolującom prasa kostkująca odpada 
    • Przez JumperTomek
      Witam, czy ma ktoś nr części tego krzyżaka i tulejki gumowej od dźwigni podnośnika z prawej strony która idzie do regulatora siłowego ?
      Mój ma luz i opiera się na baku już, a regulacja na dźwigni już się skończyła Da się to dokupić w ogóle gdzieś ? Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj