Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
warchest

poznaniak 6 a siew rzepaku 2 kg

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
warchest    46

kupilismy rzepak dk extorm i jego trzeba wysiac ok 2,2 kg na hektar bo to mieszancowy jest rzepak wiec czy da rade tyle wysiac nim czy ktos nim sial jesli tak to jak ustawic albo jak ktos ma tabele ustawiania tego siewnika na 2,7 metra

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez paktofonikas1987
      Czy w kazdym siewniku mozna ustawic sciezki ?Bo mam jakis stary duzy (5 lub 6m) siewnik z kutna i chcialbym zaczac robic sciezki pod opryskiwacz z belka 12 m.I nie bardzo wiem jak to zrobic. Moglby ktos pomoc?
    • Przez tommy66692
      Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych podajemy w tym temacie. Przed pytaniem postawionym w tym temacie polecam poprzeglądać te tematy;
      http://www.agrofoto.pl/forum/Instrukcje-ob...czes-t2826.html
      http://www.agrofoto.pl/forum/Instrukcje-ob...czes-t9098.html
    • Przez Stacho1244
      Witam jak w tytule , potrzebuje osob ktore sialy starym poznaniakiem łubin, prosze o konkrety , pozdrawiam dolaczam zdj siewnika , zdj z internetu

• Przez michalkowalski115
      Witam. W tym roku będę siał siewnikiem Poznaniak (starszy typ bez docisku na metalowych kołach), i teraz mam pytanie , jakie ustawienie polecacie? Klasa mojej ziemi to 4, jęczmień mam swój, nie z centrali. Ostatnio siałem na A4 w trybie zwiększonym, ale to było za gęsto. W internecie widziałem tabelę ale nie jestem pewny czy ona jest akurat do tego typu Poznaniaka.

• Przez SamaPrawda
      Witam. Ostatnio zauważyłem, że dna nastawne w moim poznaniaku są już bardzo wytarate i chciałbym je wymienić. Ale tu się pojawia problem nie wiem jak ściągnąć ten wałek który trzyma to wszystko w jednej linii. Proszę o pomoc i jakieś sugestie jak sobie z tym poradzić.