Skocz do zawartości

Polecane posty

suzuki21l    5

fendt serii 310, 311, 312, 610, 611, 612, najmocniejsze ciągniki, zarówno skrzynie jak i silniki, modele jedne z oszczędniejszych w spalaniu, niemal że bez awaryjne, serdecznie polecam taki zakup, pisklaczun mógłbyś zdradzić za ile go wychaczyłeś, i jaki rocznik?

pisklaczun    86

fendt serii 310, 311, 312, 610, 611, 612, najmocniejsze ciągniki, zarówno skrzynie jak i silniki, modele jedne z oszczędniejszych w spalaniu, niemal że bez awaryjne, serdecznie polecam taki zakup, pisklaczun mógłbyś zdradzić za ile go wychaczyłeś, i jaki rocznik?

rocznik 83 a cena 34900

Wiadomość z agroFakt.pl

suzuki21l    5

rocznik 83 a cena 34900

czy ja wiem czy to okazja, przeważnie po tyle chodzą z tego roczniku, a wiadomo ile ma moto godz.? ale polecam jak wszystko działa, i nie było w nim za dużo ruszane, to będzie ci służył kupe lat

krzysfendt    0

Witam zakupiłem fendta 611 ls 110km 86r poszukuję pługów (2 3 klasa ziemi przeważnie) jakie kupić marka ,jakie odkładnie,model firma itp,co najlepsze do takiej mocy i na jakim bieg pracować z takim sprzętem proszę o porady i opinie podkreślam to pierwszy większy ciągnik w moim gospo. pozdrawiam dzięki

pisklaczun    86

no właśnie jak na 12 ha to myślę że kilka lat by nie zagladał ;)

nie mówcie że to za duzy ciągnik ale jest taka ciężka ziemia że ciągnik 95 koni nie dał z pługiem rabewerk 4x40 to odpinalismy jedną skibę i też było bardzo cięzko aż mruczał B)

kuudlik    0

witam od niedawna jestem posiadaczem fendt'a 612 lsa. chciałbym sie dowiedziec cos o tym sprzęcie, od dłuższych posiadaczy fendta.

wiosne przerobiłem mozna powiedziec bezawaryjnie, zmieniłem tylko termostat. ciągnik niby ma 11 tys mtg. jak Wam sie sprawuja ciągniki z serii 600??

Witam. Potrzebuje waszej pomocy. Kupiłem ciagnik fendt 610 i chce wymienic w nim olej w silniku. Jaki najlepiej stosować olej do tych ciagników, ile litrów oleju potrzeba do tego silnika? Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam

Witam. Potrzebuje waszej pomocy. Kupiłem ciagnik fendt 610 i chce wymienic w nim olej w silniku. Jaki najlepiej stosować olej do tych ciagników, ile litrów oleju potrzeba do tego silnika? Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam

p526210    0

Witam

Potrzebuje instrukcji obsługi do Fendt 610 turbomatic czy mozecie pomoc znaleść lub moze ktoś ma byłbym bardzo wdzięczny. :rolleyes: Pozdrawiam

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

11 tys godz to jakby mowy ciągnik mam z takim przebiegiem i jest w 100% sprawny jednak silnik bierze olej jakieś 1,5 l na 100 godz pracy a nie chce mi się wymienić pierścieni więc tak pozostanie. Główna zaleta to że się nie psuje i to mi wystarczy

Edytowano przez Profil usunięty

AgroSlask    76

Ja nie wiem skąd się bierze ta ''bezawaryjność turbomatika'' mój ''pracodawca'' ma 612 i 614 i co chwila jakieś pierdółki,śmiali się z Ursusów itp.,a ich sąsiad ma Zetora 16245 leje do niego co popadnie i idzie,sami tak mówili

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ale tam nie ma się co psuć .Może byś podał dokładnie co tam się ciągle psuje

AgroSlask    76

HAHA Nie ma co? EHR,wałek,przecieki,zegary nie chodzą ale ludzie bo ''zachodnie'' to musi być najlepsze,a ci Co najwięcej się dorobili walą starymi 1614 i jadą jakoś,a potem sie kupili nowego a nie stare graty ze zachodu

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

no widzę iż Fendta Lsa to ty oglądałeś ale na zdjęciu i nie masz pojęcia o czym mówisz .według ciebie wszystkie marki zachodnie to złom w porównaniu do Ursusa/i niech tak zostanie/

AgroSlask    76

Nie wszystkie,Lubię Fendt'a uważam go obecnie za najlepszego producenta ciągniów a zaraz po nim JD. Tylko ludzie(niektórzy u mnie w okolicy) jadą po ursusach a mją zalewie 50 ha,nakupili zachodnich i się zdziwili że to takie fajne znowu nie jest,ale nie chcą się do tego przyznać. Ja np. zamiast 1614 np. wymienić na 614 wolę poczekać,dołożyć i kupić coś z serii 500

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

dla mnie podstawowe kryterium to by ciągnik się nie psuł marka nie jest ważna co do serii 500 jest też udana ale ma już trochę bajerów więc prawdopodobieństwo awarii większe a ciągnik w pracy dużo wygodniejszy niż seria LSA i życzę zadowolenia z przyszłego zakupu nieważne jakiej marki

majsterus    1

Witam

Zamierzam nabyć taki ciągnik i mam kilka pytań w związku z tym :) do użytkowników tego modelu i nie tylko.

Jak sprawuje się ten ciągnik, spalanie, jakieś awarie, na co zwracać uwagę przy zakupie jak i poźniejszym urzytkowaniu?

Dzięki za pomoc :)

Pozdrawiam

Edytowano przez majsterus

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Macie może namiary na jakiś dobrych dileów fendt'ów w waszych okolicach.

Może znacie kogoś kto ma na sprzedasz fendta 612-615.

Najlepiej ciągniki powyżej 1990 roku.

Ciągnik ma być głównym ciągnikiem (+ładowacz czołowy który dokupię oddzielnie)

Ma on pracować przy takich pracach jak

oranie

ładowacz czołowy

rozrzutnik

kosiarka

prasa belująca

I ewentualnie talerzówka .

Od razu zaznaczam nie interesuje mnie spalanie danych modeli ciągników.

Ciągnik ma porostu pracować i spali tyle ile wleje.

Edytowano przez 82sylwek82

zenek_19    4

fendt z seri 600 typowy czolg szukaj modelu w granicach do 10000tys mtg moze byc ciezko ale szukaj najlepiej od rolnika tak zebys mogl wszystko spr przypiac plug zobaczysz jak hydraulika dziala (pompa)ehr silnik czy olej do wody sie nie dostaje czy napedy sprawne lepiej dac pare stowek wiecej i kupic cos sprawdzonego w pracy niz kupic okazje swiezo sprowadzony bo naprawy tak tanie niesa pozdrawiam

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Chodzi mi o ludzi którzy je ściągają i do których macie zaufaniu.

dzikijohn    19

Danpol Dziewule. Nie kupuj malowanego bo możliwe że kupisz po remoncie - koleś wyciągnął z pokrzyw, wstawił części po taniości, maznął farbą i po roku masz jak w banku remont generalny.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez center
      Witam Jestem zainsteresowany taimi siewnikami tej marki ale nigdzie się nie spotkałem z opiniami o tych maszynach. Chciał bym aby tutaj użytkownicy tych maszyn opisali jak się nimi pracuje jakie maszyny posiadają ich wady zalety. Dzięki wielkie:D
    • Przez dzik82lysy
      Słyszałem ze DF należą do lekkich ciągniczków(bynajmniej te modele)i nie wiem czy taki DF byłby dobry jako ciągnik główny?3czy 4 skiby obrotowe???Kverneland na resorach (używany) czy nowa unia na zabezp. kołkowym???Czy ok.90 konny agrotron jest w stanie unieść agr up siewny 3 metrowy zestaw famarolu???Oczywiście nie na przekaźnik!
    • Przez ostry45144
      same dorado 66 ile ma km czy bylby dobry na 20 ha jakie ma plusy i minusy jakie spalanie
    • Przez piotrus19
      Co myslicie o kupnie ciągnika same silver 95 używanego na gospodarstwo 45ha z przeznaczeniem jako głowny ciągnik w gospodarstwie > O opinie proszę użytkowników silverów, jakie spalanie, jak z częsciami ???
    • Przez mon21051
      Witam mam problem z wytrząsaczami w Deutz Fahr. Ponieważ wymieniałem łożyska na wytrząsaczach, i sa one montowane na ośce za pomocą tulei którą potem skręcam pierścieniem i łożysko w tedy trzyma się na wale. Moje pytanie jest takie- jak ma być mocno dokręcony ten pierścień do łożyska na wytrząsacz. Czekam na odpowedź.