Zaloguj się, aby obserwować  
SameExplorer

wom same explorer 3 100 gs Pilne!

Polecane posty

Dzisiaj prasując słomę przestał chodzić przekaźnik nie mogę go sam załączyć tylko on czasami sam się włącza.

Po włączeniu gdy poczuje lekki opór słomy u prasy, przestaje działać.

Dodam, że jest on włączany elektrycznie poprzez przycisk.

Proszę o szybkie odpowiedzi.

Edytowano przez SameExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprawdz przewody elektryczne co ida do wlacznika czy niesa luzne lub przysniedziale

Elektryka sprawdzona i elektrozawór tez dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenek_19    5

jak elektryka i zawor sprawne to moze tarczki sprzegla a ile ma mtg?

 

jak elektryka i zawor sprawne to moze tarczki sprzegla a ile ma mtg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak elektryka i zawor sprawne to moze tarczki sprzegla a ile ma mtg?

 

jak elektryka i zawor sprawne to moze tarczki sprzegla a ile ma mtg?

1000mtg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenek_19    5

to mozna powiedziec nowy sprzet 1000h to raczej tarczki odpadaja to raczej cos bedzie z elektryka jakis czujnik musisz dokladnie posprawdzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Kargul652
      Witam. Mam problem z ciągnikiem same iron 150s a mianowicie sam w czasie jazdy, pracy przy wyłączonym napędzie i blokadach, z balastem i bez, oś sama podnosi się i opuszcza,co to może być za przyczyna? 
    • Przez Rafał11
      Witam, otóż dziś zauważyłem w moim Same że kopci na niebiesko. Gdy wyciągam bagnet oleju na odpalonym silniku nie wygania oleju po odkręceniu nakrętki od wlewu oleju też nie wygania oleju. Jak dodam gazu ciągnik ma normalny dźwięk chodzi ładnie równo pracuje. Czym może byc spowodowane że kopci na niebiesko??
    • Przez edi2000
      Dzień dobry
      Mógłby mnie ktoś poinstruować jak odpowietrzyć układ hamulcowy w Same Iron 150?
      Zabrakło płynu w zbiorniczku i nie został uzupełniony na czas.
    • Przez semos
      Tak jak w temacie kupię ciągnik Lamborghini Lampo lub jego odpowiednik Same Roller powyżej 2007r. Interesują mnie tylko oferty krajowe najlepiej od pierwszego właściciela. Kontakt: 508-228-452; lub adres e-mail: semos@wp.pl
    • Przez NorbertKolk
      Witam . Poszukuję informacji technicznych do skrzyni w która wyposażone są ciągniki same titan lamborghini  deutz fahr itd . Wiem że montowane były tam te same skrzynie a jedynie różniły się wyposażeniem i sterowaniem . Taką samą skrzynię mam w Renault 180.94 i niestety brak ludzi do pomocy aby ją reaktywować . Zbieram wszystkie informacje aby wiedzieć jak ta skrzynia działa jakie musi mieć wartości itd . Większość użytkowników  Ciągników renault ze skrzynią multishift 3 zakresy 9 przełożeń ,sprzedają te ciagniki ze względu na fakt iż nie mogą nigdzie uzyskać pomocy i rzetelnych informacji aby te skrzynie naprawić . Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc gdyż nie chodzi tu tylko o mój problem lecz  o to aby te ciągniki również u innych wróciły do żywych .Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj