Arek

Ursus albo nic. Wole nic.

Polecane posty

Arek    218

W nowym farmerze jest takie dziwne ogłoszenie... Jestem ciekaw dlaczego gość napisał to. Czyżby ursus sypał się i były problemy z serwisem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

ursus znacznie odbiega od czołowki zeby nie powiedziec ze jest na szarym koncu...stare konstrukcje zachowowyały sie w miare a jak sie cos dziło to sie naprawialo na własną ręke.a nowe ursusy to niestety niezbyt ciekawa propozycja. wysoka cena nieadekwatna do jakosci i wyposazenia


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

ale przynajmniej patryjotycznie

Ursus albo nic .Wole nic


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPL    0
ursus znacznie odbiega od czołowki zeby nie powiedziec ze jest na szarym koncu...stare konstrukcje zachowowyały sie w miare a jak sie cos dziło to sie naprawialo na własną ręke.a nowe ursusy to niestety niezbyt ciekawa propozycja. wysoka cena nieadekwatna do jakosci i wyposazenia

 

a stare modele? Jeżdżą 25 nawet dużo więcej lat i jakoś ludzie je posiadają. Dlaczego? Bo to dobre maszyny, ale już o nowych tego nie można powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4
ale przynajmniej patryjotycznie

Ursus albo nic .Wole nic

 

to jest raczej antypatriotyczne :D skoro nie chce ursusa notabene polskiego ;p


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257
to jest raczej antypatriotyczne :D skoro nie chce ursusa notabene polskiego ;p

 

Polska to tam jest naklejka o wdzięcznej nazwie Ursus. Kiedyś to oni prowadzili produkcję ciągników od śróbki po silnik, a teraz gdy odlewnia zniszczona składają te dziadostwo z zagranicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasiekt    0

Noo chłopaaaki nie jest tak żle :D może nie są zaawansowane technologicznie ale na pewno chociaż mają lepszą jakoś zastosowanych części niż chociażby belarusy czy inne dziadostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Noo chłopaaaki nie jest tak żle :D może nie są zaawansowane technologicznie ale na pewno chociaż mają lepszą jakoś zastosowanych części niż chociażby belarusy czy inne dziadostwo

dobrze gada polac mu.... :D:)

zauwaz ze nowego ursusa kupują tylko ci którzy zbytnio nie mają wiedzy o traktorach i mówią ,,a te stare tyle lat chodziły to i te bedą" -zobacz ilu na AF jest użytkowników nowego ursusa -na palcach u jednej ręki bym pewnie policzył, a belarusa czy pronara??

ja jak bym mial kupić ursusa to tylko de luxa :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Osobiście nigdy bym nie kupił pronara a już napewno belarusa ale pronar ma przyszłość. Coraz lepsze materiały skutkują lepszą jakością. Co chwile wprowadza do oferty nowe maszyny a ursus chyba zapomniał, że czasy się zmieniają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
dobrze gada polac mu.... :D:D

zauwaz ze nowego ursusa kupują tylko ci którzy zbytnio nie mają wiedzy o traktorach i mówią ,,a te stare tyle lat chodziły to i te bedą" -zobacz ilu na AF jest użytkowników nowego ursusa -na palcach u jednej ręki bym pewnie policzył, a belarusa czy pronara??

ja jak bym mial kupić ursusa to tylko de luxa :)

 

Przy wyborze Ursus vs Pronar (Belarus) jednak chyba Pronar (chociaż miałbym problem) nowsze technologie (ale niestety się sypią trochu :) )

A fakt z tym że stare dobrze chodzą to i te będą chodzić. Chociaż u mnie w okolicy jest więcej nowych Ursusów niż Pronarów :) Tzn 4514 i 82a i 1221 :)

 

Koleś jest wyjątkowo patriotyczny... ale niestety taka prawda :)


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja jakbym miał teraz wybierać pomiędzy nowym Pronarem a Ursusem, to zdecydowanie żadnego z nich bym nie wybrał... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56
Osobiście nigdy bym nie kupił pronara a już napewno belarusa ale pronar ma przyszłość. Coraz lepsze materiały skutkują lepszą jakością. Co chwile wprowadza do oferty nowe maszyny a ursus chyba zapomniał, że czasy się zmieniają...

Lepiej dobrze popatrz jakie białorusy Łukaszenko produkuje i nie są to składańce z chińskich . Tu kupuje się najtańsze, bez gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Ja niemiałbym odwagi kupic nowego Ursusa, Belarusa czy Pronara... Ale honory musze oddac Pronarowi bo on w sumie 10 lat na polskim rynku i sprzedaż ma zaj......... :D


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Sprzedaż może i ma, ale te ciągniki w ogóle mi się nie widzą... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Tak jak mnie... :D


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To co mnie w nich denerwuje to przede wszystkim silniki i wygląd. Koła w przodzie maja za małe i są za bardzo wysokie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

W ogóle te Pronary dziwnie wyglądają... :D Koniec OT bo % poleci... :D


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1

Ciekawe czy gdyby Belarus był w Polsce i kosztował 95 tys, nadal byłby tak chętnie kupowany. Niegadajcie, że jest to ciągnik tak technicznie zaawansowany, bo kupują go tylko ludzie, którzy koniecznie chcę miec nowy ciągnik za małą kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
Ciekawe czy gdyby Belarus był w Polsce i kosztował 95 tys, nadal byłby tak chętnie kupowany. Niegadajcie, że jest to ciągnik tak technicznie zaawansowany, bo kupują go tylko ludzie, którzy koniecznie chcę miec nowy ciągnik za małą kasę.

 

Dobrze gada polać mu... :D


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Dobrze gada polać mu... :D

I to dużo.. :) :) :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

jak ziomek zalozyl temat ,,plusy i minusy zetora i pronara" to nikt tam nie pisal -a tutaj ma kto robić OT :D

dużo jest tematów o pronarze i tam pisać :D

tam Wasze komentarze bedą mile widziane :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Te stare ursusy C-330,C-328 były nie do zajechania i są nadal jak ktoś dba ale te nowe to sie przy nich chowaja jak bym miał wybierać pomiędzy Ursusem a Pronarem to napewno bym wzioł Pronara. To jest tak jak te srate zetory ,też są nie do zajechania a te nowsze już są słabszej jakości ;/

 

Ludzie kupują Ursusy czy Pronary bo nie są drogie ;] ale ja bym wolał dołożyć te 50tyś i kupić na parwde pożądny sprzet i żeby mi wytrzymał te kilkanaście lat bez większych awarii ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

No rzeczywiście Marcinie się troche OT zrobił... ALe dzięki Bogu % nie poleciał... :D


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Te stare ursusy C-330,C-328 były nie do zajechania i są nadal jak ktoś dba ale te nowe to sie przy nich chowaja jak bym miał wybierać pomiędzy Ursusem a Pronarem to napewno bym wzioł Pronara. To jest tak jak te srate zetory ,też są nie do zajechania a te nowsze już są słabszej jakości ;/

Stare Zetory prawda nie do zajachania, ale te nowe też są dobre... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Stare Zetory prawda nie do zajachania, ale te nowe też są dobre... :D

tę wypowiedz zacytuję za parę lat i ciekawe czy przyznam race Ci czy nie :D


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:


      Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
    • Przez Pawel197890
      Witam...Mam problem z C 385 nie wyłącza womu ...Panowie co może być za przyczyną.
    • Przez adikpl1
      Silnik powstały z uwielokrotnienia S-312 (w C-325)
      Dane techniczne które znalazłem:
      moc: 58 KM przy 2000 obr/min
      ciężar: 403 kg
       
      Wspomniano o nim w książce XX lat produkcji ciągnków w Polsce Ludowej Zakłady Mechaniczne Ursus 1893-1967 na 41 stronie.
       
      Czy wiecie coś więcej o tym silniku???
       
      Na stronie 43 pisze że Polska utrzymując produkcję ciągników Ursus C-328 zrezygnowała z uruchomienia produkcji następnych ciągników z rodziny Ursusów i przyjęła do własnej produkcji ciągnik Zetor 4011.
       
      Czyli były jeszcze inne prototypy oprócz tych z rodziny U (U 710-U 310)???
    • Przez Kamil_N
      Witam,
      zabrałem się za wymianę oleju i okazało się, że do korka miski olejowej mam przyklejone 3 kawałki metalu jak na zdjęciach, jakiś pomysł co to może być zanim ściągnę miskę?
       
      Z góry dziękuję za odpowiedzi



    • Przez Jasioodtraktora
      Witam. We wcześniejszym forum miałem problem ze szczelnością zaworu hamulca pneumatycznego w c330 i ktoś polecił mi kupić zestaw uszczelnień, ale jak rozebrałem mój zawór to tam nie ma miejsca na takie uszczelki chyba że ja nie wiem gdzie to wsadzić. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj