Zaloguj się, aby obserwować  
Sernikvipp

Wyjący problem.

Polecane posty

MariuszD123    13

Szczerze mówiąc posiadam T25 i nie spotkałem sie jeszcze z takim problemem :blink: Podpytaj jakiegos mechanika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikua    119

Jeśli nie dojdziesz co wyje, ruska do góry aby koła były w powietrzu,dekiel od skrzyni wywalasz ucho jak najbliżej skrzyni i słuchasz, 90 % ze uda Ci sie zdiagnozować. uważaj na koła zebate w skrzyni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sernikvipp    0

No włąśnie ja tej skrzyni nie skłądałem tylko mechanik a co on tam zrobił to nie wiem... Sam mechanik twierdzi ze ma tak być i ze to przestanie..

Edytowano przez Sernikvipp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wladek89    0

witam. w moim przypadku po wymianie paru kół zębatych i przekładni rewersu wycie było jeszcze większe.Po przepracowaniu paru mtg problem ucichł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andr3w    49

wyje tylko do przodu czy do tyłu też? u mnie podobnie wył rewers jak podkładka za duzo z ktorejs strony poszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek10220    1

U mnie przed remontem nic nie wyło. Po remoncie Skrzynia wyła mi tak samo jak u ciebie, a winny za to jest rewers. Po paru mtg przestało tak wyć, wiadomo coś tam wyje ale nie tak jak na początku. Nie masz czym się przejmować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

A jak ciągnik stoi i masz puszczone sprzęgło to też wyje? Ustaje gdy wciśniesz sprzęgło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sernikvipp    0

U mnie przed remontem nic nie wyło. Po remoncie Skrzynia wyła mi tak samo jak u ciebie, a winny za to jest rewers. Po paru mtg przestało tak wyć, wiadomo coś tam wyje ale nie tak jak na początku. Nie masz czym się przejmować :D

 

 

Licze na to że przestanie tak wyć ;/

 

A jak ciągnik stoi i masz puszczone sprzęgło to też wyje? Ustaje gdy wciśniesz sprzęgło?

 

Wyje tylko w trakcie jazdy, Odpalony ciągnik na luzie nie wyje po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Więc raczej to nie rewers wyje. On wyje nawet na postoju. No chyba, że u Ciebie tylko pod obciążeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek10220    1

Na luzie rewersu nie słychać zbytnio. Słychać go w czasie jazdy bo wtedy jest on pod obciążeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej mam problem z t 25  przemieniłem sekcje od kipra na podnośnik w rozdzielaczu podnosił ładnie a potem postał dzien i chce podnieśc siewnik i odbija mi cały czas wajche od podnoszenia dlaczego ? pomocy bo w pole nie moge wyjechac bo trzymac musze i bardzo słabo podnosi ? czego moze byc przyczyna ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez luki311993
      Witam
      Panowie mam problem z wyjacym wałkiem wom w c360 3p a mianowicie jak chodzi na pusto nic nie słychać. Kiedy jednak podczepie śleze to słychać wycie w okolicach skrzyni biegów. Co to może być? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj