Skocz do zawartości
krzychu23

OBROTY SILNIKA CLASS DOMINATOR 88sl

Polecane posty

krzychu23    0

odnowie forum bo sie obrazili panowie dla claasa dominator 88 sl obroty min 1500 na hydro max przy mloceniu 2400 jest ok nie ma co przepalac sprawdzone omlot gut jak dla classsa zuzycie paliwa w granicy 15 l maszyna chodzi

odnowie forum bo sie obrazili panowie dla claasa dominator 88 sl obroty min 1500 na hydro max przy mloceniu 2400 jest ok nie ma co przepalac sprawdzone omlot gut jak dla classsa zuzycie paliwa w granicy 15 l maszyna chodzi

Wiadomość z agroFakt.pl

krzychu23    0

claas 88 sl wiadomo ze hydro obroty min 1500 a na full 2400 mysle ze wtedy na wytrzasaczach jest wymagane 220 obr na min jak zalatwie obrotomierz to wam powiem na 100 procent

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez luki21
      witam co może być przyczyną tego że władek nie chce wejść na obroty i rozpędza się wolno?
    • Przez xes21
      Witam , posiadam fahra m922 z 1981 r. Ma małą wade a mianowicie ma kłopoty z odpalaniem, ciężko sie wkręca na obroty gdyż zajmuje mu to okolo 2 minut . Jeśli ktoś miał podobny problem niech pisze z góry dziekuje. D Z I Ę K I!
    • Przez faofar
      Witam mam takie pytanko na jak długo podłancza sie kabel do podgrzewanie bloku??W instrukcji tego nie znalazłem.
      .Ciągnik ma 1000mth ,niby skandynaw a od -5 jest juz problem .Aku ma rok czasu wiec nowy.
    • Przez Bartekh
      Witam w moim 1080 na osłonie wentylatora, tej co kieruje powietrze na cylindry, pod chłodnicą olejowa jest taka podłużna dziura jak na zdjeciu w załaczniku i chcialbym sie Was spytać czy powinna byc ona otwarta tak jak jest czy tez jest tam jakaś zaslepka albo coś takiego. Kombajn dopiero kupiłem i nie wiem jak to ma wyglądać. Deutz jest z 82r jesli to pomoże, czerwony, silnik Deutz 5 cylindrów Pamietam ze w moim starym m 750 nie było tam dziury ale to juz inny silnik  

• Przez Impro
      Witam

Potrzebuje schematu instalacji elektrycznej do Claas'a Dominatora 150. Mam problem z oświetleniem roboczym. 

Z góry dzięki za pomoc.