Zaloguj się, aby obserwować  
Marcin06

Kolejność dokręcania śrub głowicy w Z056

Polecane posty

Marcin06    13

Witam, musze wymienić uszczelkę pod głowice i mam problem bo niewiem w jakiej kolejności dokrecać śruby głowicy. Ma może ktoś jakiś schemat albo coś.

P.S Sorry jeśli jest podobny temat na forum, szybko przejrzałem i niezauważyłem, ponieważ pilnie tego potrzebuje na teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek308    35

Od środka na boki bo tak jak środek ściśniesz to potem na boki ci trochę podochodzi a jak pościskasz boki to środka dobrze nie dokręcisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Sprzedam kombajn Bizon Super Z056. Maszyna w dobrym stanie technicznym. Pracował na 10 ha, bez zarobków. Nie myty na zimę. Zawsze garażowany. Dwa lata temu wymieniłem przekładnie jazdy, a w hederze ślimak, podłogę, kosę i bagnety. Młóci i czyści bez zarzutów. Po zimie silnik pali od pierwszego obrotu. Opony w bardzo dobrym stanie. Są przecieki na główkach rozdzielaczy. Do kombajnu dokładam pasy, pompę hydrauliczną, inne drobne części, dwie kosy, instrukcję obsługi, napraw i katalog części. Cena 11000 do negocjacji. Nie wystawiam faktury VAT. Nie dysponuję transportem. Miejscowość Daszyna, powiat Łęczyca, województwo łódzkie.  Data dodania 18. 06. 2018
       
       
       
       




    • Przez Wojak69
      tak jak w temacie jaka jest wysokość bizona Z056 bez daszku lub z daszkiem?
    • Przez Gryzon
      Witam, na ślimaku idacym do podajnika ziarnowego łożysko ma już luzy na dodatek ośka obraca się w łożysku. Do skoszenia jest 10h czy mogę dokończyć z tą usterką sezon? Nie rozleci się? Mam zamiar po sezonie robić generalny (wszystkie łożyska i wyrobione części)
    • Gość BaszaPasza11
      Przez Gość BaszaPasza11
      Witam. Od 25 lat posiadam Bizona i zawsze tak go ustawiałem że ziarno leciało czyste, i całe. W tym roku jak i tamtym po prostu łupie ale bardziej gniecie ziarno. 2 lata temu wymieniliśmy w nim 2 koła pasowe od obrotów młocarni i obroty są podkręcone na maxa (pas na samym wierzchu talerza) ale jednak na zegarze pokazuje około 800. Klepisko jest dobre, szczeline zmieniałem na różne sposoby ale tak jak zawsze to i tak łupie. Sita dolne, górne tak samo. Podajniki napięte nie za mocno. Tyle mam lat doświadczenia i przez te 2 lata taka głupota się dzieje. Czy może obroty na młocarni są duże? Zmienić je? Ale mówię pokazuje mi 800. Być może prądniczka głupieje? Nie mam pojęcia proszę o porady.
    • Przez pafeu
      Witam, mam pytanie dot.skrzyni biegów. A mianowicie kiedy podczas braku biegów hamulec ręczny jest zaciągniety i kręcę kołem od sprzęgła to wałek od ręcznego się kręci. Czy to możliwe, że podczas oberwania nitów wałek będzie się kręcił? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj