Zaloguj się, aby obserwować  
MECHANIZATOR

skrzyżowanie Tura z Cyklopem

Polecane posty

MECHANIZATOR    159

z myslą o userach zadających sobię odwieczne pytanie co kupic ładowacz czołowy czy chwytakowy radzieccy inzynierowie opracowali TO :D - napiszcie co o tym myslicie i ewentualnie pomóżcie w odpowiedzi na zasadnicze pytanie czyli "co autor miał na myśli" ??

 

PS - to nie jest fotomontaż - to można kupić


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Takie rozwiązanie ma wg. mnie taką zaletę, że można pobierać materiał z miejsca, nie musimy go pchać po jakąś ścianę itp., żęby nabrać pełny czerpak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubi    0

@mechanizator gdzie ty takie stronki znajdujesz?? :D

 

autor tego wynalazku chciał chyba udowodnić ze jednak można :D z dwóch jeden zrobić...


można biec.
można stać.
samo przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
and    1

w starych gazetach ( lata '70, '80 ) "Traktor" i "Chów bydła" można było znaleźć podobne "eksperymentalne - i nie tylko - okazy" radzieckiej techniki. Niestety nie mam chwilowo do nich dostępu, ale pamiętam jeden - ładowacz na Belarusie z punktami podparcia coś około tylnych błotników, z wielkim krokodylem, a przeznaczony był jedynie do "pochłonięcia" całego stogu siana na raz :D


can do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

no dokładnie - tylko na wschodzie są zdolni do takich wynalazków


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

O ja pierdziu, Czego to ruscy nie wymyślą, ale i to nawet spartolili na całej długości, nei przewidzieli że jednak ktoś może spróbowac pchac tym turem i co wtedy tak delikatna konstrukcja zaraz się rozleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ten wynalazek cos nie bardzo mi przypadl do gustu o wiele lepszym rozwiazaniem byl by tur z krokodylem :D


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
max2505    1

Moim zdaniem to nic innego jak tur 3sekcyjny(podnoszenie, przeczył łyżki, zamykanie lyżki) połączony z krokodylem. Może jest do jakiegoś specjalistycznego zastosowania? jeśli chodzi o branie kuku z pryzmy może być naprawdę nie głupim rozwiązaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

Heh a ja miałem cos takiego orginalnie i to było dpiero skrzyzowanie tura z cyklopem bo to była ładowarka un 053 która ramę ma taka jak przy turze i do tego zamiast łyzki miała zaczepinego jakby trolla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
z myslą o userach zadających sobię odwieczne pytanie co kupic ładowacz czołowy czy chwytakowy radzieccy inzynierowie opracowali TO :D - napiszcie co o tym myslicie i ewentualnie pomóżcie w odpowiedzi na zasadnicze pytanie czyli "co autor miał na myśli" ??

 

PS - to nie jest fotomontaż - to można kupić

 

O kurde prawie z krzesła spadłem... :D No to teraz widać, że radzieccy inżynierowie najpierw sobie wypili, a potem konstruowali... :)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

co to za patenty na trzeźwo :D niezłe niezłe ciekawe jak sie zachowuje w pracy


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

No fakt, ale juz troche za dużo tych "trzeźwych" projektów w radzieckich konstrukcjach... :D


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

dla zainteresowanych firma ma w ofercie takze inne konstrukcje

http://www.vpole.ru/users/bigfoto.php?foto=1514

http://www.vpole.ru/users/bigfoto.php?foto=1515

 

i jeszcze jedno kazde z tych cudownych użadzeń kosztuje niecałe 600 tys rubli rosyjskich (pytanko po ile zł jest rubel ?? :D )


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

No ciekawe te wynalazki...

PS. Rubel rosyjski - 0.9734PLN (na dzień 1.02.2008)

 

Znalazłem na www.money.pl :D


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

No konstrukcja bardziej do łapania olbrzyma niż snopków słomy... :D


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Fajne to .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Takich dużych wideł to jeszcze nie widziałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Niesą duże normalne jak w cyklopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

Hmm - najważniejsze to jak się zachowuje w pracy, wg mnie to trochę większy ciągnik potrzeba.


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Może to i dobre jest... Trzeba by było jakiiegoś uzytkownika takiego sprzętu zapytać... Kto ma takie cudo?? B)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12

hehe niżle to wglonda B) :) Ale ktos miał pomysł B) :):)


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Bonex157
      Cześć,
      Potrzebuję wjechać cyklopem na łaki torfowe i potrzebuje dorobić bliźniaki, czy ktoś takie coś robił? Albo mi podpowie 
    • Przez Mateusz100
      Witam posiadam ładowarke kramer stary złom można wopwiedzieć niby stan dobry ale jednak nie model to jak piosze to 311 S wersja bardzo żadka spotykana bo jak sie patrzy na olx to wiecej jerst 312 albo 512 . Problem tkwi w jeździe a mioanowicie niemy sobie tak wymyślili jaze ma tylko dwa biegi 1 i 2 szybszy i wolniejszy a żeby cofnać do tyłu i z powroterm jechac do przody to trzeba sprzegłóo wciskac nma max aż sie usłyszy taki przeskok jakby i wtedy jedzie do tyłu lub do przodu i tutaj jest problem wciskam jak głupi to sprzeło i nie chce przeskoczyc jak wejdzie do tyłu ot ciagle do tyłu jadse a do przodu nie chce wejsć fikam jak głupi tąś nogą i nic makabra..... nieo mam pojecia co to jest za dziadostwo ale mam tak od wielu lat ... najlepsze był oto że tylkp do tyłu zawsze ładnie wchodziło a do przodu byl problem a teraz to nawet do tyłu czasem nie chce wejść..... prosze o jakąś pomoc miałktoś taki problem w takiej maszynie?
    • Przez Johhny
      Witam mam problem z ładowaczem t 214(cyklop) problem polega na tym  że tylko funkcja od podnoszenia i opuszczania stopek działa a pozostałe funkcje wogule nie działają brak reakcji na pozostałe funkcje w cyklopie po za tym przy włączeniu cyklopa ciągnik ma bardzo ciężko tak jak by coś go dusiło czy hamowało ustępuje to dopiero jak wcisnę wajchę od podnoszenia i opuszczania stopek co może być przyczyną własnie nie działania pozostałych funkcji w cyklopie bo jak mówiłem już działa jedynie funkcja od podnoszenia stopek a poza tym nic więcej 
      Będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc
    • Przez pawel7470
      Witam!
      Mam problem z ładowarka Jcb 520-50 sprawa wygląda tak że podczas jazdy gdy ładowarka sie rozgrzeje zapala lub mrugnie kontrolka (?) po czym pedał hamulca robi się twardy i silnik ma ciężej a gdy zgaszę ładowarke i odpale ponownie to pedał hamulca robi sie miękki i działa robi się tak cały czas jak jest rozgrzana. Czy może mieć coś z tym wspólnego pompa hydrauliczna. Pozdrawiam
    • Przez Józek614
      Witam. Mam problem z ładowarką Claas scorpion 7040 , podczas jazdy zapaliła się kontrolka od chomulca postojowego maszyna stanęła w miejscu , chydraulika działa tylko nie jedzie . Może ktoś miał podobny problem 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj