Skocz do zawartości
coolman111

Czym poza traktorami jeździcie na pole?

Polecane posty

zenas    6
;) po polu jeżdżę i na pole jeżdżę nissanem serena :( można nim śmiało dowieźć coś co akurat potrzebne :)

michal96    0

ja chętnie śmigam skuterkiem italjet.

To jest to , około 50 na godzine po polnych drogach i zastanawiasz sie , kiedy wkońcu sie przewrócisz ; dd

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mercedes Vito 110(ojca) któremu pole niestraszne , no i astra II(matki). Tym drugim żadko jeżdżę bo nie bardzo nadaje się do jazdy po polu.

zeno    7

Fiat 126p 0.65 23km, renault 19 1.4 energy 85km, ford galaxy 2.4 147km, rower i skuter

Poke912    0

Ja Jawą Mustang 50, Peugeot 309 XRD 88r. Peugeot 306 98r. I czasami Citroen C3 ale tym sie zbytnio nie da no i rower oczywiście

Zvrek    1

Ja czasem jeżdżę na pole Maluchem i daewoo espero ale najczęściej Moim Kellys'em imagine :)

deer    176

A czym się różni nissan navara do nissana pick-up navara ? :)

WAL    1

Ja na pola jeżdżę Daewoo Lanosem :D idzie po wszystkim :lol: nasz terenowy samochód :) ostatnio ojciec mise rozwalił.

Albo Quadem jeżdżę

jarko12    1

Ja jest ciepło to Ogar 200 idzie po wszystkim, a jak trochę gorsza pogoda to Fiat 126p :( (Połknie wszystko) :D

jabcun    0

Mój pracodawca na pole przyjeżdża albo gazem 69 2.9 litra od forda scorpio ma kopyto ale w terenie może wsiąść 20litrów benzyny ma jeszcze na pole quada yamaha raptor 750 albo wbija sie swoim landrowerem lub mercedesem kaczka 2,4d

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez oszukana
      Poszukuję osób poszkodowanych w sprawie sprzedaży traktorów sprowadzonych z Hiszpanii przez firmę gospodarstwo rolne Katarzyna Cupał a także ich wspólników podajacych się za allegro sabinusia127@wp.pl
    • Przez mariuszd93
      Nie  można  otworzyć  starego  tematu  to  pora  założyć  nowy ......
      Kolejny  unikat  ,  ładna  trzeba  przyznać 
      http://olx.pl/oferta/oryginalna-przyczepa-d47-CID757-ID98Mc1.html#3b22e70b7e

• Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez Adrianos
      szukam samochodu, najlepiej jakiś suv i wtedy 7osób ewentualnie jakiś duży sedan, nie chce kombi,
      kryteria to:
      -silnik między 2a3 litra pojemności
      -diesel
      -skrzynia manual 6biegowa
      -cena max 100tyś im taniej ty lepiej:D
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?