coolman111

Czym poza traktorami jeździcie na pole?

Polecane posty

zenas    11
;) po polu jeżdżę i na pole jeżdżę nissanem serena :( można nim śmiało dowieźć coś co akurat potrzebne :)

Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akaku    79

Hondą x8r lub siostry quadem jak ukradnę jej kluczyki:lol:


Case <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal96    0

ja chętnie śmigam skuterkiem italjet.

To jest to , około 50 na godzine po polnych drogach i zastanawiasz sie , kiedy wkońcu sie przewrócisz ; dd


Sprzedam części do sieczkarni New Holland !

Kontakt na PW lub GG 364354

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzi22    1

fiat 126 ktorym driftuje


^^^^^^^^^^||..|""""\
| ...............||...||""|___
| ______________ |||I__|__I___|)
|(@)|(@) """**|(@)(@)***** |(@)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mercedes Vito 110(ojca) któremu pole niestraszne , no i astra II(matki). Tym drugim żadko jeżdżę bo nie bardzo nadaje się do jazdy po polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeno    13

Fiat 126p 0.65 23km, renault 19 1.4 energy 85km, ford galaxy 2.4 147km, rower i skuter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferdek1    8

Nissan X-Trail T31


wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poke912    0

Ja Jawą Mustang 50, Peugeot 309 XRD 88r. Peugeot 306 98r. I czasami Citroen C3 ale tym sie zbytnio nie da no i rower oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zvrek    1

Ja czasem jeżdżę na pole Maluchem i daewoo espero ale najczęściej Moim Kellys'em imagine :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Nissan Navara nie mylić z Nissan Pick-up Navara


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

A czym się różni nissan navara do nissana pick-up navara ? :)


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr6530    1

Ja najczęściej swoje pola patroluje MOTORYNKĄ :)


widły 50zł, śipa 40zł ,wyrzucanie obornika bezcenne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WAL    1

Ja na pola jeżdżę Daewoo Lanosem :D idzie po wszystkim :lol: nasz terenowy samochód :) ostatnio ojciec mise rozwalił.

Albo Quadem jeżdżę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarko12    1

Ja jest ciepło to Ogar 200 idzie po wszystkim, a jak trochę gorsza pogoda to Fiat 126p :( (Połknie wszystko) :D


Zetor 7745
Ursus C-360
Ursus C-330
Razem na 36 HA :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jabcun    0

Mój pracodawca na pole przyjeżdża albo gazem 69 2.9 litra od forda scorpio ma kopyto ale w terenie może wsiąść 20litrów benzyny ma jeszcze na pole quada yamaha raptor 750 albo wbija sie swoim landrowerem lub mercedesem kaczka 2,4d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj