coolman111

Czym poza traktorami jeździcie na pole?

Polecane posty

mirasek    13

Na pole śmigam rowerem :lol: a jak trzeba coś dowieźć to toyotą hilux

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robcio3dz    0

Ja czasem seat cordoba a tak to cezetą 175 i jak jade na pole to wpadam na naszą kopalnie super teren tylko jakiś quad albo cross by sie przydał tylko co najmniej 400cm3 ale pod niektóre górki nie da sie niczym podjechać nie dawno kumpel 115konnym DF próbował to nie pod każdą wjechał.


URSUS POLUBISZ POLNĄ DROGIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesin    1

ja dlatego ze pole mam zaraz za domem to jezdze sobie rowerkiem rekreacyjnie.Zawsze to mozna dokladniej sie przyjrzec roslinkom i po czuć ten wiatr we wlosach :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
to Twoj jest ten bialy hilux ktory jezdzi po bialej?? :D

 

Mój a raczej mojego Padre, ja częściej ganiam osobową Hondą :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesio31    4

@mirasek

we wtorek wieczorem wracajac ze wsi widzialem zapewne Ciebie jak jechales w strone sitnika a pasazerka byla taka fajna blondyna... :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateo13    0

Ja jeżdze WSK trzy biegową :D i MZ 250 ZAJEBIASZCZO nosi po polu :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
@mirasek

we wtorek wieczorem wracajac ze wsi widzialem zapewne Ciebie jak jechales w strone sitnika a pasazerka byla taka fajna blondyna... :blink:

 

A to ja byłem z koleżanką :D Wiozłem zaopatrzenie na rajd konny do Łosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Nie no zaskakujesz mnie :blink: Znasz Monike? We czwartek w Łosicach był zlot koniarzy na tatarskiej górze, dowoziłem zaopatrzenie kumplom jadącym tam na koniach.

Nie zaśmiecajmy tu tematu bo nas mod zlinczuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesio31    4

studiuje z Monika na sggw :D pozdrow ja od grzeska z MYSIEGODOLKA - powinna wiedziec o kogo chodzi :D we wtorek siedzac na wsi na dachu przejezdzalo obok mnie dwoch gosci na koniach, zastanawialem sie dlaczego nie jada przez wies tylko polnymi drogami...

p.s. nie wiem ile osob z bialej jest na agrofoto ale proponuje mala ustawke na piwo albo jakas wodke. co Ty na to? dla pewnosci odp na priva bo nie chce zeby YacentY nas zlinczowal...

 

 

 

 

nie ma to jak wstrzemięźliwość :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

Ja czasem smigam rowerkiem Grandem lub VW Golf III 94r, a jak sie uda to czasem wierzchem:)

 

 

Pozdrawiam Balzak


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras    1

ja na pole obecnie jeżdze jawą 50

nawet fajnie sie jeżdzi po polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3

kiedyś pomykałem simsonkiem a teraz to tylko na koniku albo zaprzęgiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam róznie zalezy jak jest czasem -toyoto z znajomym jak w- dalsze pola jak tu -ko-ło -domu to -Suzi z 400 cm silniczkiem taki scigaczek ,lub passacikiem albo jak juz trzeba to poldkiem 1.6 ale tak to suzi bo choc scigol to wszedzie dojedzie :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudi    0

ja mykam Oplem Fronterom 94r. Jakby co to na sprzedarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Ja na pole oprócz ciągnikiem jeżdżę WSK 125 albo Yamaha Cooper. WSK-ą tak nie rzuca na piachu jak yamahą


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid12    50

Rowerek


Kierownicę ujął w dłoń, przeżegnał się, beret na skroń
W stacyjce klucz i raz i dwa, spalin kłąb i silnik gra
Już na polu za łanem łan, wykonany za planem plan
A w duszy radość albo gniew, słoneczko mu gdzieś zza drzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

a czy ktos moze wie jak wyregolowac gaznik w komarze.troche odbiego od tematu.

ja jezdze komarkiem 2-biegowym


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

A ogarem trzy biegowym i rowerem :).

 

Kubaquzik napisz do mnie na gg może ci pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Ja rowerkiem :) :) :)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj