Zaloguj się, aby obserwować  
przemoj1

siew rzepaku

Polecane posty

przemoj1    3

Witam! Czy ktoś miał do czynienia z siewem rzepaku punktowcem? czy wysieję rzepak na tarczach do buraków gdyż to są tarcze z najmniejszymi otworami jakie mam i jeśli chodzi o rozstaw nasion w rządku jaka musi być odległość bo najmniej mogę ustawić na 11 cm natomiast miedzy rzędami 45 cm. Prosił bym o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

Tarcze od burakow raczej odpadają.w ubiegłym roku zasiałem co 45 cm.bezorkowo,co 6 cm nasiona.Nic złego nie mogę napisac.Bede dopiero zbierał.wygląda dobrze i dobrze wyglądał od samego początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemoj1    3

czyli jednak sianie na tych tarczach 25 do buraków odpada bo tam raz ze te otwory chyba za duże poza tym rozstaw nasion wychodzi najmniej co 11 cm trzeba by było tarcze do drobnego wysiewu 90 i tam ustawiać na te 5, 6 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez rolnikk70
      Witam chcę w tym roku zasiać zboża ozime systemem bezorkowym pasowym prosto w ściernisko siewnikiem mzuri. Jakie opinie tych siewów jakie wschódy i ogólnie opinie?
    • Przez Xerkses
      Panowie za głęboko posiałem pszenicę i pszenżyto około 7-8 cm. Czy wałowanie coś da teraz boję się że dobrze nie pokrzewią mi się. Pszenica w galerii siana 11 września.
    • Przez Maciejkurow
      Witam , mam pytanie czy ktoś z kupował rzepak od monsanto i otrzymał już rabat  ?
    • Przez damiandg
      Powiedzcie mi czy macie jakiś sposób na sarny w rzepaku bo jest kilka stad takich po 10 sztuk i wszystkie siedzą w moim rzepaku. Do wiosny chyba nie zostanie nic.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj