Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mataysen1994

Waga ciągnika zetor 6245

Polecane posty

WHATEVER

Witam !

Pytanie jak w temacie szybkie i zwięzłe..ile waży ( tak mniej więcej ) zetor 6245. Z góry dziękuję za pomoc za którą bardzo dziękuje.

Pozdrawiam.!

Wiadomość z agroFakt.pl

romek6340    203

kolego sprawdziłem w dowodzie i u mnie pisze 4100 kg wersja eksportowa sprowadzony z Anglii

Dobrze sprawdziłeś? Nie dopuszczalna masę? Chociaż w dowodzie różne rzeczy piszą... :D

3200-3400 powinien ważyć.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez 7613farmer
      Witam wszystkich forumowiczow prosze o porade, otoz posiadam od nowosci ciagnik Zetor Proxima 8441 w ktorym problemem jest stale przeciekajaca nagrzewnica.
      Pierwsza oryginalna jak dotad wytrzymała najdłuzej - 4lata. Kupiłem druga,polska- nie chinska,ktora wytrzymala jakies pol roku. Jeszcze na gwarancji ja oddalem i po długim okresie oczekiwania wkoncu wymienili mi na nowa,ktora zamontowalem i działala jakiś miesiac az tu wczoraj wsiadam a tu woda leje mi sie po głowie. Pomozcie co moze byc powodem,czy wszystkie nagrzewnice sa wadliwe, czy to jakas wada konstrukcyjna traktora? Jak narazie wybieram sie zareklamowac ta trzecia -tez jeszcze jest na gwarancji. I co - macie jakis pomysł?
    • Przez wojtek8244
      Witam,
      Posiadam ciągnik Renault 551 (nowy zakup) i piszę na forum do posiadaczy tego ciągnika, bo mam problem. Gdzie jest w tym ciągniku włączanie świecy płomieniowej? Robi się zimno i przydałoby się trochę podgrzać, z tego co mi się wydaje to włączanie jej jest w stacyjce, ale nie jestem pewny dlatego pytam. Sprawdzone było multimetrem i nie ma napięcia na świecy, sprawdzenie świecy czy jest dobra to żaden problem bo na pewno jest dobra, tylko potrzebuje informacji gdzie jest włączanie jej?
    • Przez Roberto89
      Cześć, 
      zastanawiam się ile zapłacę za wagę zbiornikową 1000l. Znalazłem jedno miejsce, gdzie sprzedają takie wagi tu , ale nie ma cennika. Wiecie ile mniej więcej zapłacę? 
      Z góry dzięki za pomoc!
    • Przez piozz
      Jaki plug polecacie do ciagnika o mocy 135 km chodzi mi o obrotowy 
    • Przez olo1104
      Witam, pomuzcie!doslownie kapie z tej rurki między filtrami oleju,w zetorku 5245,cięzko nie pracuje,z początku nie moglem ustawic tych kubków olejowych bo pod nimi pojawial się olej teraz z tego odpowietrznika ,nie radze,co jest?