Skocz do zawartości

Polecane posty

mati46    0

Witam wszystkich. Jestem nowy na forum, ale chciałbym żebyście mi pomogli, ponieważ mam problem ze skrzynią biegów w MF 6110. Skrzynia 16x16. Problem jest taki, że nie mogę ruszyć dźwignią zmiany biegów na zapalonym silniku ani w prawo, ani w lewo. Tylko przód , tył tzn. biegi 3, 4. Na wyłączonym silniku wszystko jest dobrze. Z góry dziękuje za pomoc.

MariuszD123    12

Witam możliwe ze moze byc to komputer bo wujek miał podobny problem w MF 6140 komputer zmieniony i biegi chodzą jak trzeba wiec warto ten komputer sprawdzic ;)

marek3080    4

U nas podobnie się zrobiło po niby remoncie u Korbanków. Do tego co u ciebie u nas nie można przebijać żółw-zając. Na zgaszony jest ok. Zauważyłem że jak ciągnik pochodzi i olej się zagrzeje dolegliwość ustępuje chociaż nie zawsze:( . Czasem pomaga zapalenie na ustawieniu wajchy 3-4 i później odblokowuje się. Czekamy na serwisanta cały czas.

Wiadomość z agroFakt.pl

galoni    7

U nas to właśnie walnął komp. Wszystko działało oprucz przebicia z zając na żółw. Z początku co jakis czas przebijal i jak konteolka zgasła to dzwignia robiła sie sztywna. Niedawno miałem tę samą sytuację poraz drugi, oczywiście komp teraz naprawiony i wymieniona cewka na elektrozaworze bo robiła zwarcie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się