Zaloguj się, aby obserwować  
mati18199622

Case 5150 Pro Kontrolka :/

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam Panowie , mam kolejną zagadkę z kontrolką :/ dziś mi się zaświeciła i po 10 min zgasła . Tylko od czego może być?

Z góry dzięki :)

post-49139-0-31754200-1405442825_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie ^^

W sumie już czas na wymiane filtra :D

Kupie i założe nowy i dam znać czy pomogło czy znowu się zapali ale mam nadzieje że nie wróci już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmień od razu olej

No wiem wiem że powinien być zmieniony olej ale nie jest ten zły ,czyściutki i ma dobrą lepkość.

A tak wgl jaki olej lejecie do case ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7045xD    7

Ja płaciłem coś około 17zł za litr. Słyszałem że case ma swój jakiś czerwony czy jakoś tak. Ja leje ten sam o tych samych parametrach ale jaki to Ci teraz nie powiem

Edytowano przez zetor7045xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakiś z niemiec bo z traktorem przyjechał. Harf Hydro Ultra DLZ 75W/80W, dziwne oznaczenie ale takie jest na bańce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj