Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
czarek2346

Sprzedaz warzyw

Polecane posty

czarek2346    0

witam chciałbym sprzedawać warzywa na rynku (ziemniaki marchew buraki itp) wszystko z wlasnej hodowli . Co jest potrzebne do takiej sprzedaży??

'''

jjacekk4    3

w sumie to powinienes mieć zarejestrowane gospodarstwo, ewentualnie jakąś umowę że masz ziemie w dzierżawie i prowadzisz działalność rolniczą, jak jesteś na vacie to już trochę wyższe schody

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Wojtek1693
      Witam W czwartek prawdopodobnie zakupie zetora k 25 i prosze o wasze opinie na temat tego ciągnika, jakie ma zalety, wady itp. Zetor który kupuje jest w dosyć dobrym stanie rocznik to 1958 troche stary ale nie wygląda jak na tak spory wiek. 10 lat temu miał kapitalke i praktycznie od tego czasu tylko pracował przy sianie. Licze na waszą pomoc
    • Przez POLKOP
      Jak widzicie przyszłość swoją w dzisiejszym swiecie pełnym wymogów i innych przeszkod jako hodowcy bydła mlecznego. Czy dacie rade sprostac wyzwanią.
    • Przez sirKonrado
      Interesują mnie giełdy warzyw w woj. podkarpackim, świętokrzyskim i małopolskim. Wiem tylko o krakowskim placu targowym Rybitwy. Gdzie jeszcze można sprzedać warzywa hurtowo w tych województwach?
    • Przez marijusz
      Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku ,a przede wszystkim uczciwych odbiorcow i dobrych cen !!!
      Podlasie propozycja za byki MM 7,3 zł + vat Moja cena 7,5 + vat  Maja odezwac sie w przyszłym tygodniu
    • Przez dawidursus323
      Hey. W tym roku mam zamiar posadzić więcej bobu. Mam pytanie. Gdzie mogę go sprzedać? Co trzeba zrobić aby sprzedawać ten bober w zwykłym sklepie?