Zaloguj się, aby obserwować  
farmer125678

Ciągnik ~90km

Polecane posty

Witam,

Planuję zakup nowego ciągnika o mocy około 90km. Byłby to ciągnik do wszelakich prac, od opryskiwacza po agregat, ale do tych ciezszych to juz mam jeden ciagnik. Na oku narazie mam Case Farmall 95a za około 165k brutto oraz kubote 8560 za cene z tego co pamietam troche wyzszą. Jeździłem obydwoma i według mnie lepszy komfort był w Case ( szersza kabina i bardziej wyciszona..) ale Kubota ma sporo dobrych opinni na temat spalania i awaryjnosci. Chciałbym żebyście wymienili swoje spostrzeżenia na temat tych dwoch ciagnikow. Jestem otwarty na propozycje innych marek w podobnych cenach. A i jeszcze wyposarzenie jakie musi byc to klima rewers hydrauliczny i pneumatyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonek132    0

Jak chcesz do lzejszych prac to Zetor Proxima 100 (96KM) lub New Holland TD5.95 ;)

jest jeszcze Farmtrac DT690 (87KM). Masz duzo do wyboru w tej cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zetor za dużo pali i wogole mam z nim złe doswiadczenia, farmtrac ma chyba jeszcze suche sprzeglo a w jakiej cenie ten nh by był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilek1    52

chcesz prawdziwego komfortu? a zarazem prestizu i niezawodnosci? tylko JD !!! :) lepiej kup uzywke ale z JD to sie przekonasz co to znaczy te wszytkie casy nh zetory przy tym nie maja polotu ;) ale ten kto nie ma JD badz Fenda tego nie rozumie ;)

Edytowano przez Kamilek1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigon    1485

jeśli byś brał case to lepiej farmall U , farmall A to mały ciągniczek i rewers mechaniczny , taki do agregatu się nienada , up może jakbyś miał jeden z tych ciągników to byś inaczej pisał o Jd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vrykoulakas    11

chcesz prawdziwego komfortu? a zarazem prestizu i niezawodnosci? tylko JD !!! :) lepiej kup uzywke ale z JD to sie przekonasz co to znaczy te wszytkie casy nh zetory przy tym nie maja polotu ;) ale ten kto nie ma JD badz Fenda tego nie rozumie ;)

nie chce mi się tego komentować ;)

  • Like 1

Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

wybierajac miedzy case a kubotą brałbym japońca.

Jest neisamowicie zwinny/skrętny i malutko pali.

 

Case mam nieco wiekszego i jakosc jest taka sobie (wiec w mniejszym bedzie prawdopodobnie jeszcze niższa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj