Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
hardy321

Kombajn massey ferguson 187 problem ze wspomaganiem

Polecane posty

hardy321    0

Witam wszystkich. Jestem tu nowy. Mam problem ze wspomaganiem w kombajnie massey ferguson 187. Oryginalnie nie miał on wspomagania lecz postanowiłem założyć. Problem jest następujący przy obrocie kierownicą o 1/2 obrotu następuje pełny skręt kół. Wspomaganie składa się z siłownika od wózka widłowego RAK (tłoczysko 28 mm grube) dodatkowa pompa olejowa od wózka widłowego rak o wydajności 25 l/s, orbitrol również od wózka lecz nie wiem jakiego, wiem tylko że jest to 200, węże o zwiększonym przepływie . Dużo osób mówi mi że powodem tego jest nadmierna wydajność pompy z kolei inni mówią że jest to wina za małego siłownika . Proszę o rade bo żniwa na podkarpaciu tuż tuż. POZDRAWIAM :)

rafal1986    0

Witam. Pozwolilem sobie do Pana mapisac chociaz nie pomoge. Chcialbym dowiedziec sie, jak smarowac wariator od przyspieszacza ja mam model 186 a Pan 187 sa one podobne, czy mozesz mi cos doradzic, podobno powinna tam byc kalamitka gdzies od strony silownika na obudowie jest tam bardzo malo miejsca i nie moge jej znelezc. Co Pan radzi. Pozdrawiam

hardy321    0

odkręcić wariator i przesmarowć a najlepiej zrobić to towotnicą z wężykiem giętkim powinien pan dotrzeć do kalamitki. jeśli nie to musi pan odkręcić wariator nie dużo roboty :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Hubert12011
      Witam, w mojej valtrze wyskoczyły 2 kody błędu 
      001639--31--000
      i 008019--08-003
      Valtra seria t 183 2011r czekam na odp. z góry dzieki 
    • Przez DzikiSimental25
      Witam wszystkich !! Mam takie cedzidło oraz takie filtry
      Moim problem jest to, że mleko nie chce przechodzić szybko przez to cedzidło, zatrzymuje się.  Jakich używacie filtrów ? Z góry dziękuję i Pozdrawiam. Mam nadzieję, że ktoś ma ciekawy sposób jak ten problem rozwiązać
    • Przez piotr2691
      Witam,

chłopaki, mam problem, kupiłem pierwszy (używany) kombajn do pora i wczoraj go próbowałem.
      Kombajn chce tak jakby sie złamać chodzi mi o wyorywacz z pasem, który wyciąga pora i podaje na taśmociąg poprzeczny zaczyna się odginać od ciągnika, znaczy sie od ramy głównej, a odchyla się od ciągnika.

Dorobiliśmy mocowanie boczne do ciagnika, do którego mocujemy siłownik którym ustawiamy głębokość kopania, tak jak nam poradził sprzedawca.

chciałbym uzyskać od was trochę pomocy, jak wy macie zamocowany kombajn po boku ciągnika, może o czymś nie wiem, bo nigdzie nie potrafię znaleźć jakichś bardzo dobrych fotek tych "konsoli"

Kombajn to Lauwers, a ciągnik MF 5425.
    • Przez Barm03
      Szanowni agrofotowicze :), nabyłem ostatnio bardzo ciekawy egzemplarza masseya fergusona 152 ze skrzynią multipower. Niestety po oględzinach okazało się, że półbieg nie działa, przerzucałem wajchą góa dół i nie było żadnego efektu. Ktoś miałł z tym do czynienia ? Mógłby się coś na ten temat wypowiedziec ?
    • Przez Damian4x4
      Witam
      Mam problem w mf 6460 (perkins) wyskakuje mi błąd od wałka t1.42
      Nieraz przepracuje na WOM parę godzin bez problemu. A czasem zaraz po odpaleniu wyskakuje błąd i oczywiście mruga kontrolka.
      Jakieś podpowiedzi?