Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Balzak
      Ja używam Atranexu i pryskam przed wschodowi efekt jest super..
    • Przez Patitek285
      Witam, dzisiaj w kukurydzy zauważyłem kilka(naście) zwiniętych liści, po rozwinięciu okazało się że siedzi tam jakaś mała zielona gąsienica. Co to może być za robak? Niestety nie posiadam zdjęcia.
    • Przez bzykuu
      Witam Posiada ktoś może sieczkarnie do kukurydzy PZ 80s? Poszukuje jakichś zamienników noży ścinających takiego typu jak na zdj. Zamienników ponieważ oryginały kosztują po 500zł sztuka. Orientuje się może ktoś gdzie można takie dostać?

• Przez Adam521
      Witam mam pole które będę wapnował teraz na jesieni ale muszę także uzupełnić potas w glebie też na jesieni bo na wiosnę chcę dać podłoże popieczarkowe i teraz mam takie pytanie czy ktoś z was stosował potas w formie soli potasowej w krótkim odstępstwie czasu po wapnie węglanowo magnezowym, słyszałem opinię że można go nawet zmieszać od razu w siewniku z solą potasową ale jak dla mnie jest to trochę niedorzeczne (mieszać chlor z wapniem) bo z tego co wiem musi być chociaż 4 tyg odstępu.
      Proszę was o opinie.
    • Przez Zixov
      sprzedam kukurydze mokra małopolska okolice nowego sącza pisac lub dzwonic 888-364-868

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.