Zaloguj się, aby obserwować  
maciek916

JD 550-Sznurek spadający z beli

Polecane posty

maciek916    10

Ześlizguje mi sznurek bala ze strony, której kończy owijanie, co można z tym zrobić przestawiałem już ten ogranicznik i nic nie pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochen    65

Tez tak mialem. Zrob z drutu drugi ogranicznik, troche dalej wysunięty. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianbor    124

Lub przekręć tłokiem siłownika jeden obrót tak jak byś chciał go wykręcić. Jeśli się poprawi ale nie wystarczająco to wykręć jeszcze jeden obrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomcio551    7

Witam ja mam też taki problem ale przy 590 wyslizguje mi sie sznurek i po jednej stronie robi rozwalone czy tam czeba ustawić gdzieś przy tym sterowniku z ciągnika czy co prosze opomoc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Gość adrian
      Przez Gość adrian
      Witam posiadam taką prase http://otomoto.pl/prasa-welger-rp-12-120x120-claas-krone-A327835.html
       
      problem polega na tym ze przerywa mi sznurek podczas owijania ale nie z tej strony co jest mechanizm zapadki tylko własnie z drugiej strony, gdzie poprostu palec ze sznurkiem" idzie" do konca i dosłownie 10 cm przed koncem belki urywa mi sznurek. Jak zdąze wyjść z ciągnika i recznie pokrece za plastikowe koło to uda sie i nie peknie a tak to za kazdym razem, juz mi brakuje pomysłów
    • Przez marcin1199
      Witam, mam problem ze swoją belownicą. Za każdym razem gdy włączam sznurek muszę wychodzić i sprawdzać czy nie nawija na rotor bo innaczej bel nie będzie obwiązany..
    • Przez majsterszpraj
      Co myślicie na temat pras pasowych rivierre vicon. Jakiej mocy był by potrzebny ciągnik do niej. Co lepsze siatka czy sznurek.
    • Przez johenek
      Witam
      Mam problem z założeniem sznurka do prasy, po prostu nie mam żadnego schematu ani nic jak należy go poprowadzić więc był bym bardzo wdzięczny jak by ktoś mi napisał, wstawił schemat lub najlepiej jakiś filmik instruktażowy jak to należy zrobić
    • Przez NatanSzatan
      Posiadam prasę w/w a moje pytanie brzmi, co może być powodem tego, że przestała wiązać. Kiedy wskaźnik dochodził do czerwonego pola zaczynała wiazać sznurkiem, pożyczyłem ją sąsiadowi i kiedy ją odzyskałem już nie wiązała. Zacząłem prasować tak, że wskaźnik był pod koniec czerwonego pola a ona nie chciała wiązać. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj