Skocz do zawartości
Foler

Problem z obrotomierzem i wskaźnikiem temperatury, podnośnikiem- Renault Ceres

Polecane posty

Foler    0

Witam wszystkich!

Mam problem, w mojej Renault Ceres 345 nie działa wskaźnik temperatury i obrotomierz. Obrotomierz trochę się podnosi dopiero przy wysokich obrotach. Jest jeszcze problem z podnośnikiem. Nie da się go podnieść do najwyższej pozycji bo coś blokuje dźwignie. Przeglądałem mniej więcej mechanizm i nie znalazłem niczego co mogło by ją blokować. Co może być powodem tych usterek?

AgroBekerek    1

też miałem ten problem ale w starszym modelu wykręciłem obrotomież,wypiolem i wpiołem z powrotem wtyczkę i jak narazie bez problemów a co do wskaźnika temperatury też go wykręć i spróbój poruszać wtyczką bo u mnie wszystko było na elektryku podłączone,żadnych linek

Foler    0

Dzięki za odpowiedź, spróbuję zrobić jak napisałeś. Dodam jeszcze, że po rozgrzaniu silnika i przekręceniu stacyjki wskaźnik temperatury porusza się, ale w dół. Czy jest możliwe, że został na odwrót podłączony?

Wiadomość z agroFakt.pl

BIZULEK    7

Może nie działać czujnik temperatury płynu lub nie łączy kostka na kablach pod tablicą

Adriano6270    0

Witam. Mam pytanie co do ceres 345 a więc po rozgrzaniu silnika ciągnik  wkręca się wolniej na obroty niż na zimnym silniku co to może być ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Hubert12011
      Witam, w mojej valtrze wyskoczyły 2 kody błędu 
      001639--31--000
      i 008019--08-003
      Valtra seria t 183 2011r czekam na odp. z góry dzieki 
    • Przez Rolnik117
      Witam mam problem z valtra t133 ponieważ gdy długi czas pracuje np. W orce czy w agregacie scierniskowym zaczyna wchodzić duża temperatura (pod czerwone), gdy dojadę do brzeg i zanim obruce temperatura momentalnie spada na środek czyli dobrze. Co może być przyczyną 
    • Przez kuscyk
      Witam wszystkich .

Na razie bezskutecznie poszukuję informacji 
      Jakim momentem dokręcić śruby głowicy w ciągniku renault ceres 340 oraz informacji o kolejności dokręcania tych śrub oraz jakim momentem dokręcić śruby korbowodu.
      Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi ewentualnie odnośniki gdzie ta informacje można znaleźć .

Z góry dziękuję
    • Przez szykus
      Witam, czy jest ktoś z okolic Gniezna i miałby odsprzedać śrubę regulacji zaworu widoczną na zdjęciu? Niestety jedna mi się ukręciła. Potrzebuję do Renault 145.14. 
      Zależy mi na czasie.

• Przez DzikiSimental25
      Witam wszystkich !! Mam takie cedzidło oraz takie filtry
      Moim problem jest to, że mleko nie chce przechodzić szybko przez to cedzidło, zatrzymuje się.  Jakich używacie filtrów ? Z góry dziękuję i Pozdrawiam. Mam nadzieję, że ktoś ma ciekawy sposób jak ten problem rozwiązać