Skocz do zawartości
void

Jakie są mocne i słabe strony pod kątem eksploatacyjnym ciągników Renault?

Polecane posty

gadget    0

Osobiście może nie mam zbyt wielkiego doświadczenia z rolnictwem gdyż pochodzę z rejonu sadowniczego ale od roku jestem szczęśliwym posiadaczem renault 133.14 z roku 1983 który jeździ na usługach i mogę powiedzieć jedno..ciągnik nie do zdarcia,miałem mały problem z podnośnikiem ale wystarczyło wyjąć rozdzielacz i go przeczyścić,wymieniłem wszystkie filtry i oleje i renia lata bezawaryjnie .Bardzo dużym plusem jest prosta budowa ciągnika i naprawdę niskie spalanie mój pali 11-12 l w 4 obrotowej i nie raz naprawdę musi się napocić jeśli przyjdzie zaorać ubitą glebę nieodwracaną 20 lat z pozostałościami korzeni..(wtedy przydało by się z 10- 15 KM więcej) Ogólnie jestem bardzo zadowolony,muszę dodać że podczas rozglądania się za ciągnikiem tego typu widziałem zabiedzoną renówkę 133.14,obraz nędzy i rozpaczy, przelatane 26 000 MTH(nieoficjalnie) ale silnik....chodził jak rakieta nawet dymka nie puścił w 4 obrotowej..silniki MWM są chyba nie do zabicia..;-)  

kris14    259

Malowany. W tym roczniku Renówki były pomarańczowe. W tym kolorze to tylko nowsze modele (Celtis, Ares itp) i to od 2005 roku chyba.

Wiadomość z agroFakt.pl

izydor6280    464

Renault były tylko w kolorach pomarańczowy, biały, czerwony i złoty

ten prawdopodobnie już u nas pomalowany, na zachodzie niewiele osób bawi się w takie rzeczy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się