Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kamilo2277

Problem z hydrauliką zewnętrzną c335

Polecane posty

kamilo2277    1

Witam, zamontowałem sobie siłownik do podbieracza w przyczepie samozbierającej którą podpinam do c335 i gdy chce podnieść to muszę mieć wysokie obroty 1,5tyś a gdy puszczę gaz to siłownik opada. Nie posiadam rozdzielacza na błotnik i podpiąłem wąż tam gdzie podpinany jest rozdzielacz na błotnik, i nie wiem co jest grane. Jeszcze mam pytanie w jakiej pozycji powinna być środkowa dźwignia przy rozdzielaczu ?

Daję zdjęcie jak to podpiąłem

post-135972-0-21527000-1404822666_thumb.jpg

rafal1989    812

Kolego musisz dac rozdzielacz na błotnik, wiem bo tura prubowaliśmy podpiąc pod podnośnik ale tak nie da rady. Ta skrajna dzwigiena służy tylko do przełanczania podnośnik/wyjścia.

Edytowano przez rafal1989

kamilo2277    1

No to jak inni podpinają tak jak ja i im działa? jak odkręciłem wąż i włączyłem to to wyleciał olej to powinno podnieść siłownik a opadnie już samoczynnie, dziwne to. To bez rozdzielacza nie da rady?

A np takie coś może być, bo oryginalne trochę drogie http://allegro.pl/rozdzielacz-hydrauliczny-jednosekcyjny-1-40l-gwa-i4364766590.html

Wiadomość z agroFakt.pl

rafal1989    812

Spokojnie może być ten rozdzielacz, a inni o których piszesz to też tak podpinają do c-335 czy do c330 lub c360?

Edytowano przez rafal1989

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować