Zaloguj się, aby obserwować  
Tobiasz912

690sl nie działa podnoszenie i opuszczanie przystawki

Polecane posty

Tobiasz912    1

Tak jak w temacie, nie działa mi podnoszenie i opuszczanie przystawki w tym modelu oraz podnoszenie i opuszczanie wyrzutnika " komina", pozostałe funkcje działają.

 

Z góry dziękuję za pomoc.


Praca rolnika godna jest szacunku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WontekToJa    1

Sterowanie funkcjami masz elektryczne czy rozdzielacz, i czy to się zdarzyło wcześniej podczas np koszenia czy przegląd po zimie i taka o niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobiasz912    1

Sterowanie elektryczne. Stało się po tym jak zrobiłem lekkie zwarcie zmieniając żarówkę na "kominie", sprawdzałem bezpieczniki i są niby ok. Są jakieś bezpieczniki schowane, ukryte tylko od tycz czynności ?

Edytowano przez Tobiasz912

Praca rolnika godna jest szacunku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WontekToJa    1

Nie mam takiej maszyny to ci nie powiem ale to wygląda na bezpieczniki albo jak mówisz że było zwarcie to przewód mógł się upalić lub wsuwka. Życzę powodzenia w naprawie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobiasz912    1

I właśnie ten wyłącznik był uszkodzony. Temat niech zostanie to moze w przyszłości komuś się przyda. Pozdrawiam.


Praca rolnika godna jest szacunku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Kicu
      Witam was ponownie otóż mam taką sprawę do was byliśmy w sklepie pytać sie o rozdzielacz do pompy hydraulicznej w c-330 ten kolo siedzenie nie na błotniku. Okazało sie że sa 2 typy owej części czyli po regeneracji i nowy cena po regeneracji 300 zł a nowego 489 zł. I mam do was pytanie czy jest sens brania używanego ale po regeneracji czy nowego nie wiem jak jest z tymi po regeneracji ale słyszałem że długo nie pociągnie. Miał z was ktoś taki problem ?
    • Przez mesomorph
      Witam.
      Mam problem, nie podnosi mi do konca, silownik nie wychodzi na maxa, jedynie jak nacisne przycisk ten na zewnatrz to wtedy jest ok... co moglo sie zepsuc?
    • Przez pablo21
      Drodzy koledzy wczoraj moj MF zaczał sie dziwnie zachowywac rano pojechałem uprawiac scierniska i jak konczyłem koło 13 to juz agregat troche wolniej niz zawsze podnosił a wieczorem musiałem zaorac 1,5 ha pola i po tym juz ledwo mogł podniesc pług niezaleznie czy na wolnych czy wysokich obrotach plug ledwo ledwo szedł w gore do tego wspomaganie ciezko działa a po właczeniu połbiegu nie dosc ze on sie nie włacza to zapala sie kontrolka od cisnienia w skrzyni wysokie obroty nic na to nie pomagaja. I włąsnie nie wiem co sie stało czy to wina filtra hydrauliki oleju czy moze czegos innego bo dodam ze dzis rano wszystko chodzi ok bo ciagnik jest zimny. Jesli ktos by cos wiedział w tej sprawie bede bardzo wdzieczny za pomoc.
    • Przez aregus
      ęWitam. Mam problem z podnośnikiem. Mianowicie po odpaleniu silnika cięgna idą same do góry lecz po naciśnięciu nogą mozna je opóścic. Ponadto po podczepieniu pługa ciągnik nie ma siły go podnieść. Jest załozony nowy rozdzielacz, nowa pompa nowy olej i filtryi nic nie pomogło. Co może być przyczyną? z góry dziękuję za zainteresowanie tematem i odpowiedzi
    • Przez qwerty123
      Witam.
      Mam taki problem z krokodylem firmy Volant,podpinam to pod ładowacz stoll f10,w dżojstiku naciskam te przyciski odpowiedzialne za dodatkowe sekcje i brak efektu,siłowniki na krokodylu nie działają.Zastanawiam się czy może mieć to związek z siedmiobiegunową wtyczką,być może trzeba coś przepiąć niestety schematy w instrukcji w języku niemieckim.Dla ułatwienia zrobiłem zdjęcia:
      To jest ta wtyczka

       
      Tutaj podłączenie hydrauliki

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj