Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Tobiasz912

690sl nie działa podnoszenie i opuszczanie przystawki

Polecane posty

Tobiasz912    0

Tak jak w temacie, nie działa mi podnoszenie i opuszczanie przystawki w tym modelu oraz podnoszenie i opuszczanie wyrzutnika " komina", pozostałe funkcje działają.

Z góry dziękuję za pomoc.

WontekToJa    1

Sterowanie funkcjami masz elektryczne czy rozdzielacz, i czy to się zdarzyło wcześniej podczas np koszenia czy przegląd po zimie i taka o niespodzianka.

Tobiasz912    0

Sterowanie elektryczne. Stało się po tym jak zrobiłem lekkie zwarcie zmieniając żarówkę na "kominie", sprawdzałem bezpieczniki i są niby ok. Są jakieś bezpieczniki schowane, ukryte tylko od tycz czynności ?

Edytowano przez Tobiasz912

Wiadomość z agroFakt.pl

WontekToJa    1

Nie mam takiej maszyny to ci nie powiem ale to wygląda na bezpieczniki albo jak mówisz że było zwarcie to przewód mógł się upalić lub wsuwka. Życzę powodzenia w naprawie .

Tobiasz912    0

I właśnie ten wyłącznik był uszkodzony. Temat niech zostanie to moze w przyszłości komuś się przyda. Pozdrawiam.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Silver
      Witam!
      Musze kupić jakąś zgrabiarkę bo za dużo czasu i paliwa tracę ze starą 5cio gwiazdową, moim zdaniem najlepsza zgrabiarka to gwiazdowa, tylko że stara już sie całkiem rozleciała prawie i trzeba coś nowego i nie wiem czy taka na 9 tależy to dobry pomysł bo za 3,7 tyś to nawet starej karuzelki nie bardzo kupię ale nie podoba mi się że te 9 tależy na takiej samej ramie i małe kółka są, z kolei zawieszana 6 tyś kosztuje, może i Vka ma większą szerokość roboczą i nie ściągnie ale jak z wysokością roboczą bo na kołach idelalnie kopiuje teren a jak jest z tymi zawieszanymi?
      A może ktoś próbował zawieszaną na 4 gwiazdy do tura czepiać zeby ciągnik nie wgniatał nic kołami,
      coradzicie>? :rolleyes:
    • Przez Kicu
      Witam was ponownie otóż mam taką sprawę do was byliśmy w sklepie pytać sie o rozdzielacz do pompy hydraulicznej w c-330 ten kolo siedzenie nie na błotniku. Okazało sie że sa 2 typy owej części czyli po regeneracji i nowy cena po regeneracji 300 zł a nowego 489 zł. I mam do was pytanie czy jest sens brania używanego ale po regeneracji czy nowego nie wiem jak jest z tymi po regeneracji ale słyszałem że długo nie pociągnie. Miał z was ktoś taki problem ?
    • Przez artsta
      Witam, mam problem z hydrauliką MTZ 82 91r. Otóż ciągnik pracuje z przyczepą leśną i podczas skręcania dyszla za pomocą tylnych wyjść hydraulicznych podnoszą się łapy, co jest uciążliwe. Po podniesieniu rzadko same opadają i trzeba stanąć na podnośnik żeby opadły. Miał ktoś już taki problem?
    • Przez kubak
      Witam, mam problem z moim case'm otóż strasznie wolno opuszcza mi sie gardziel gdy nie jest obciążony i np przy skrecaniu kierownicy minimalnie sie sam podnosi (z szybkoscią podnoszenia wszystko ok) gdy zaczepie heder wszystko jest ok. Czy to jest typowe dla niego ? Proszę o pomoc bo żniwa tuż tuż a chcialbym to ewentualnie w miare możliwości naprawic. Pozdrawiam!
    • Przez mateusz196
      Witam! Jestem uzytkownikiem zestawu podanego powyzej i mam pewnien problem otoz zakupil w tym roku przystawke kemper (wczesniej byla rzedowka) i na jednej z oslon tej przystawki widoczna jest tabela obrotow bebnow nagarnujacych material do gardziela i nie wiem czy mam sie tym sugerowac gdyz przy kuku powinno byc niby 20-22 obroty na minute a u mnie jest okolo 27-28. A moze da sie przestawic gdzies na skrzyni predkosc obrotowa?
      PS. Jestem poczatkujacym uzytkownikiem tej maszyny (jeden sezon za mna) wiec prosze o wyrozumialosc i z gory dziekuje za odpowiedzi.