Zaloguj się, aby obserwować  
mateusz7745

wlewy oleju w deutz agrotorn 85

Polecane posty

mateusz7745    7

Gdzie znajdują się poszczególne wlewy olejów w tym ciągniku ? do silnika wiem gdzie, do chłodnicy, do spryskiwaczy i do hydrauliki też. Nie wiem gdzie jest do przedniego mostu. Wlałem do hydrauliki 80 litrów oleju i na miarce z tyłu po lewej stronie nic sie nie pokazuje .wie ktoś jaka może być tego przyczyna ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz7745    7

dodam jeszcze ze niedawno był rozciągany i oleje wyciekły wszystkie, wspomaganie mimo wymienienia oleju hydraulicznego chodzi cięzko chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0889    1

w przednim moście masz takie śruby na imbus 19 chyba. na zgaszonym ciągniku nie pokazuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz7745    7

problem sam się rozwiązał :) -olej jakoś pomału docierał do wspomagania, wystarczyło pobawić się kierownicą przez pół godziny i olej dotarł do wspomagania. tomek0889 niewiesz jak przełączyć biegi z terenowych na szosowe ? wiem ze na drązku od biegów się zmienia ale naciskanie przycisku nie daje żadnego rezultatu. Niewiesz co może być przyczyną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0889    1

wciskasz guzik, drążek w lewo i masz 2 litery na gałce F i S czyli żółw - zając. wbijasz tak jak bieg, do góry jest chyba zając

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj