Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Adrian7

Pottinger Eurotrop 461 ( zakup )

Polecane posty

Adrian7    0

Z racji tego , że mam dosyć tzwn. " wicherka " chciałbym zakupić zgrabiarkę karuzelową. Powierzchnia to około 30 hektarów do zgrabiania. Zgrabiarka musi współpracować z C330. Niedługo nowy Prow więc chciałbym kupić nową. Myślę nad Pottinger Eurotrop 461 A albo N. W czym to jest różnica ? myslicie ze C330 da rade z nią ? lepiej kupić podnoszoną na pompie czy na siłownikach i prowadzoną ? Czy kupić innej marki ? Pozdrawiam i dziekuje za pomoc w zakupie :) I jesli ktoś wie ile trzeba dać za taką zgrabiarke ? ponad 20 tyś ?

G_Siegien    17

Moim zdaniem c330 jest zbyt słaba na taką zgrabiarkę, na pewno jej nie podniesie, ciąganą może by jakoś męczyła, ale nie była by to zapewne praca taka jaką powinna być.

Adrian7    0

A mniejsza ? I mam pytanie. Bo w mojej okolicy maja Pottingera prowadzonego na kółkach , żeby nie przeciążać trzydziestki można wziąść 3,5 metra na kołkach podnoszonego hydraulicznie ? czy tylko na pompie ? pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

przemek308    19

Ja mam zgrabiarka krone vario i mój ursus 3512 ją podnosi ale jechać sie nie da bo tylko wrzucić bieg i ruszać to przód w górę podnosi i jak bym kupował to jakąś większa na dwa tależe do większego ciągnika a do twojego ursusa to lepiej bedzie ciągana i myślę ze nie powinno być z nią problemów :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez roobercik
      Zastanawiam sie nad zakupem przyczepy samozbierającej. Do wyboru mam Mengele o 31 nożach tnących, chyba
      z 84 roku bez rotora a druga to Deutz - Fahr z 89 roku z 25 nożami ale z rotorem. Głównie zależy mi drobnym cięciu zielonki na sianokiszonkę. Która będzie lepiej spełniać zadanie? Obydwie przyczepy są na tandemie 8 - tonowe z pełną hydrauliką i walcami dozującymi.
      Mam jeszcze dylemat Która będzie lepsza - z dwoma rzędami noży czy z jednym? W obydwu przypadkach jest ich 31.
    • Przez New1
      Jaka byście polecili Zgrabiarkę 6 gwiazdową i jakiej firmy... Ja mysle nad Krone ,Kverneland,Niemayer ,Stoll .. kosiarke mam 1,85cm a zgrabiarkę 4,5 metra co wybrac do tego... :lol:
    • Przez smokus1234
      Witam jak w temacie, stoje przed trudnym wyborem nowego siewnika 3m talerzowego z komputerem, ścieżkami technologicznymi, rolkami dogniatającymi, znacznikami przedwschodowymi, podestem załadowczym. Jeśli macie któryś z siewników lub dokonywaliście ostatnio takiego wyboru proszę o jakieś rady.

• Przez Denzel16
      Tak jak w temacie - przymierzam się do zakupu nadbudowanego na bronie wirnikowej zestawu uprawowo-siewnego
      Sprawdziłem oferty póki co 3 producentów:w
      Kuhn Sitera 3m na bronie  Hr 304

Pottinger vitasem 302 ADD  na bronie Lion 303

Sulky Tramline na bronie Cultiline HR 

Wszystkie kombinacje posiadają wały gumowe oraz kółka dogniatające 

Prosił bym o opinie na temat wyżej wymienionych kombinacji jak i polecenie innych których nie wziąłem pod uwagę a są być może lepsze w podobnej gotówce. 
    • Przez Marcinwidwa
      Witam,

Planuję zakup używanej prasy Class'a Variant 260. Mam kilka pytań do użytkowników tego sprzętu:
      - jak się sprawuje ta maszyna
      - na co trzeba zwrócić uwagę podczas zakupu
      - jakie usterki wam się przytrafiły
      - jaką ilość bel robicie w sezonie
      - jakie są koszty eksploatacji
      - polecacie czy nie; jeśli nie to jaką byście wybrali?