Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Adrian7

Pottinger Eurotrop 461 ( zakup )

Polecane posty

Adrian7    0

Z racji tego , że mam dosyć tzwn. " wicherka " chciałbym zakupić zgrabiarkę karuzelową. Powierzchnia to około 30 hektarów do zgrabiania. Zgrabiarka musi współpracować z C330. Niedługo nowy Prow więc chciałbym kupić nową. Myślę nad Pottinger Eurotrop 461 A albo N. W czym to jest różnica ? myslicie ze C330 da rade z nią ? lepiej kupić podnoszoną na pompie czy na siłownikach i prowadzoną ? Czy kupić innej marki ? Pozdrawiam i dziekuje za pomoc w zakupie :) I jesli ktoś wie ile trzeba dać za taką zgrabiarke ? ponad 20 tyś ?

G_Siegien    17

Moim zdaniem c330 jest zbyt słaba na taką zgrabiarkę, na pewno jej nie podniesie, ciąganą może by jakoś męczyła, ale nie była by to zapewne praca taka jaką powinna być.

Posty wyrażają moje zdanie, inni nie muszą wcale się z tym zgadzać (mogę być w błędzie)

Adrian7    0

A mniejsza ? I mam pytanie. Bo w mojej okolicy maja Pottingera prowadzonego na kółkach , żeby nie przeciążać trzydziestki można wziąść 3,5 metra na kołkach podnoszonego hydraulicznie ? czy tylko na pompie ? pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

przemek308    19

Ja mam zgrabiarka krone vario i mój ursus 3512 ją podnosi ale jechać sie nie da bo tylko wrzucić bieg i ruszać to przód w górę podnosi i jak bym kupował to jakąś większa na dwa tależe do większego ciągnika a do twojego ursusa to lepiej bedzie ciągana i myślę ze nie powinno być z nią problemów :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Matias89
      Witam zamierzam kupic MF 8170 jakie są wasze opinie na temat tego modelu rocznik 1997!!!
    • Przez pablo21
      Na co zwracać uwagę co sprawdzać kupując MF 3060 lub 3065.
      Jaka skrzynie najlepiej wybrać? 16x16 czy 32x32 jaki jest w nich uklad biegów.?
      Oraz ile Kasy trzeba wydać żeby kupić coś w miarę dobrego(czy za 35-38tys coś kupi)?

Proszę o odpowiedz.
    • Przez marian20
      Witam. Mam zamiar kupić MF 6150 lub 6160. Niedawno sprzedałem MF serii 30XX. Miałem z nim sporo problemów. Na co mam zwrócic uwage podczas zakupu MF z tej serii aby się nie "wkopać". Chodzi mi o dokładna instrukcje po kolei jak spradzić stan techniczny ciagnika. Jakie sa elementy najbardziej awaryjne w tej serii? pozdrawiam
    • Przez tomparkiet
      Witam wszystkich posiadaczy MF po dłygich rozważaniach i przemyśleniach za i przeciw bardzo mocno zastanawiam się nad zakupem MF 3125 mam na oko takiego z 93 roku za 35 tyś. do lekiej negocjacji chciałbym się od was dowiedzieć ile on spalać na mtg w lekkiej pracy w turze np. zworzenie bel czy załadunek obornika i na co zwracać uwagę prze sprawdzaniu skrzyni biegów żeby nie kupić a za tydzień remontować.Za podpowiedzi z góry dziękuję.
    • Przez Merlinko
      Witam ! Szukam kosiarki bębnowej i nawinęła mi się taka oto sztuka 
      https://www.otomoto.pl/oferta/pottinger-cat-315-kosiarka-bebnowa-3-15-pottinger-eurocat-315-h-ptm349-rotacyjna-ID6yMXWh.html
      Czy polecacie coś takiego ? Na co zwrócić uwagę przy kupnie? I czy Jelonek 5100M sobie z tym poradzi ?
      Z góry dzięki za jakiekolwiek info !