Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
adameo111

Rozdrabniacze słomy claas tucano

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
adameo111    1

Jak jest rozwiązany problem załączania i zakładania (zapinania) sieczkarni w class'ie tucano model 320 lub 420 zastanawiam się nad kupnem takich modeli w przyszłym roku resztę już porównywałem z fendt'em ja przeglądałem forum, tam jest rozwiązanie takie że przekłada się jedną dźwignię z tyłu kombajnu a sieczkarnia pracuje cały czas w class jest ona spuszczana tylko nie wiem na jakiej zasadzie a nie mogę tego nigdzie znaleźć;/ drobna rzecz mały komfort przydatny jeżeli jest sporo drobnych usług ;)

987marcin    0

a wiec tak jedna dzwignia luzujesz pasek przekładasz go na takie wolne koło sieczkarni i znów naprezasz pasek cieczkarnia nie pracuje tylko kreci sie te wolne koło

adameo111    1

no to samo załączenie a jeśli chodzi o opuszczenie jej bo znów jak byłem na targach agrotech Kielce w tym roku New Holland prezentował nowy model TC oraz CX już istniejący w rozmowie dealer mówił o załączaniu poprzez przycisk elektromagnesu w kabinie:) nie jest to zbyt uciążliwe w codziennym użytku?:)

Wiadomość z agroFakt.pl

rolstudent    94

Trzeba poluzowac 2 srubki i ustawiawic wyrzut w dół gdy nie urzywamy sieczkarni w górę gdy ja wlaczamy. I dźwignią zmienic polozenie takiej duzej blachy. Moim zdaniem nie jest to trudne i da sie to robić. A przy okazji zawsze kontrolujesz kombajn.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować