Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
strzelfarm

Budowa Chlewa Na rusztach

Polecane posty

strzelfarm    2

Witam mam zamiar dostawić do starego chlewa nowy chlew na rusztach dla 150 szt trzody czy ktoś się może orientuje ile będzie to kosztować

Chlew będzie 30m długi i 6m szeroki

Jak znacie jakieś strony z cenami wyposażenia chlewni możecie podać

Z góry dzięki

Edytowano przez strzelfarm

Bartekj1994    111

Kolego na 150 sztuk to po co taki duzy?? 30m razy 6m=180m kwadratowych. 180/0.7=257 Tyle sztuk ten kojec pomiesci ;) A koszt z murami i dachem?

Wiadomość z agroFakt.pl

Sadek    450

Kolego na 150 sztuk to po co taki duzy?? 30m razy 6m=180m kwadratowych. 180/0.7=257 Tyle sztuk ten kojec pomiesci ;) A koszt z murami i dachem?

Nie zapominaj że musi być też korytarz.

Odnośnie cen to zaproś do siebie przedstawicieli z firm wyposażających budynki inwentarskie i wycenią Ci orientacyjnie inwestycje.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez przemo9821
      Tak jak w temacie interesuje mnie czy hala stalowa spełni wymogi co do hodowli bydła opasowego , a mianowicie chce wylać fundamęty ,postawić na nich scianki z pustaka żużlowego na wysokość 1,5m a następnie na nich postawić hale stalową . I tu nasuwa się pytanie czy taki budynek/hala spełni wymogi do tego by uznać to za siedzibe stada . A oto i kolejnie moje pytanie czy opłaca się postawić coś takiego czy postawić naormalną obore bez stropu . Dodam jeszcze że obora miała by być na głebokiej ściółce w systemie wolnostanowiskowym .

Z góry dziękuje za odpowiedzi
    • Przez PaVeL97
      Witam,
      W tym roku postanowiliśmy razem z dziadkiem, że zrobimy przyczepę dwuosiową.
      Ona będzie używana m.in do: przewozu balotów bel, ziemniaków itp.
      Zrobiliśmy to najprościej i z niewielkimi kosztami, bez amortyzatorów .
      Dziadek już kiedyś "budował" rozrzutnik, przyczepkę do samochodu itd. Więc i tym razem pewnie przyczepa spełni swoje zadanie
      Zapraszam do obejrzenia filmiku.
      FILM: http://youtu.be/6TXohvSWcTo
    • Przez P_I_W_O_
      Na wstępie powiem że, nie jestem rolnikiem - i nie będę. Mimo to interesuję się rolnictwem od strony maszyn.
      Jestem grafikiem komputerowym 3d. I chiałbym zrobić jakiś ciągnik rolniczy od strony mechanicznej i chydraulicznej + jakiś osprzęt.
      Czyli potrzebuję:
      jakichś rysunków technicznych, całej masy zdjęć, kilka filmów na których będzie pokazane jak to działa (np, przeniesienie napędu na koła i wom lub tylko na wom), ogólnie chodzi o całą mechanikę tego pojazdu.
      Co do osprzętu (chyba tak to się nazywa) to jestem ciakaw jak działa (od strony mechanicznej) belownica do siana.
    • Przez xXPioter99Xx
      Witam
      Chciałbym się dowiedzieć jaki jest koszt budowy takiej hali
      Nie musi być az tak idealna to zdjęcie to tylko przykład..
      Wymiary około 15x30
      Z góry dzięki
      Pozdrawiam

• Przez marian7k
      Jeżeli ktoś posiada taki rokosan (Ditta seria) to proszę podać jakie jest przełożenie poszczególnych przekładni lub całkowite.Chcę coś takiego zrobić bo nowy kosztuje 9 300 zł brutto,to dla mnie dużo a roboty na niego mało.
      A może ktoś z kolegów robił podobną maszynę i coś opowie o konstrukcji i efektach w pracy?