tomekZ058

Bizon Rekord-cena usługi 2014

Polecane posty

kobra89    71

Bizon Rekord cena 380zł/h bez sieczkarni.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romanwiatr    0

Ale, nikt nie odpowiedział.

Za Rekorda bierze się tyle co za Supra czy coś więcej, oczywiście mowa o stawce godzinowej. 

Sam jestem ciekaw bo rozważam zakop bizona i nieweim jeszcze którego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Jak można brać tyle samo? :blink: 

Większy wydajniejszy kombajn bierze więcej za godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekd    110

A co ten rekord więcej skosi od supra węższy heder i do tego lepił się na polu obok ciągnąc za sobą smugę dymu z rury. Dodam ze niebieski i 20 lat młodszy od mego supra. Reasumując młocarnia taka sama sita takie same więc w czym różnica. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Dokładnie Rekord różni się tym że ma większy zbiornik, rurę hydraulicznie rozkładaną i inny układ napędowy (jeszcze sil. turbo żeby to pociągnąć), to wszystko ma bardzo mały wpływ na zwiększenie wydajności względem Supra, jedyne co to przez to trochę lepiej się pracuje rekordem ale żeby za to brać dodatkowe pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekZ058    135

no ja brałem rekordem 350zł za godz.nikogo nie namawiałem na usługe,wczesniej tata teraz ja mamy swoich stałych klijentów i nie zmiennie kombajn pracuje u co niektórych od 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Rolniczek95
      Witam Moje pytanie brzmi jak sprawdzic sprawnosc akumulatorow hydraulicznych? Zwazylem jeden i 3.2 kg a drugi 3.8 kg i tez chcialbym sie zapytac czy ten ciezszy nadawalby sie jeszcze do uzytku bo na tabliczce pisze 4kg ?
    • Przez daree
      Witam, aktualnie remontuje kombajn Bizon Sampo 2020. 
      Podczas składanie części pojawiły sie pewne wątpliwości. W zwiazku z powyzszym chcialbym zapytac czy na forrum jest ktos z wojewodztwa Lubelskiego u kogo można by podejrzeć pewne szczegóły dotyczące ememetów kombajnu ?
    • Przez Rolniczek95
      Z wujkiem zastanawiamy się czy dało by się przerobić instalacje elektryczną w bizonie z 24v na 12v, co sądzicie, czy gra jest warta świeczki ?
    • Przez thor1984
      Ile krzyknąć za belę 120 x 120 trawy i trawy z koniczyną. Po mojej stronie koszenie i przesuszenie i na wałki. Po stronie kupującego folia, prasowanie i owijanie.  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj