Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
anidos    0

Witam.. mam pytanie warto kupić ciągnik Massey Ferguson 3065 S ?? co o nim myślicie ?

Micho97    2

Powiem tak z tego co wiem jest to bardzo fajny ciagnik na nieduże gospodarstwa bardzo zwrotny, znajomy posiada taki ciągnik współpracujący z ursusem c-360 i praca o wiele szybciej schodzi jedynym jego minusem jest komfort w kabinie; pzdr :)

adrianurban    1

Co masz na myśli mówiąc ze komfort w kabinie to jego minus?? Ja mam 3085 i to praktycznie taka sama kabina tylko wieksza i komfort jest właśnie jego zaleta a nie wada.

Wiadomość z agroFakt.pl

ptaszyna    140

Od nie dawna mam 3065 i powiem że jest to dobry ciągnik (dobrze wyposażony) a kabina w porównaniu do 360 i dużych Ursusów jest dużo lepsza (cichsza). Zaletą ( nie tylko MF- Perkins) zachodnich ciągników jest powszechne stosowanie w silnikach wałków wyważających dzięki czemu brak drgań i wibracji przez co jest ciszej i komfort wydaje się (jest) lepszy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dawid199303
      Witam jaki proponujecie ciągnik o mocy jak w tytule? Same, MF, Lamborghini, czy jakiś inny? i cenowo do 60 tyś  
    • Przez piotrek202127
      Witam wszystkich zgromadzonych,
      Chcę kupić ciągnik rolniczy DF lub zetora
      I teraz jeśli moglibyście powiedzieć coś o tych ciągnikach i który z tych 2 jest lepszy, jak jest ze spalaniem, awaryjnością  i dlaczego dany ciągnik jest lepszy, to byłbym wdzięczny. Ciągnik pracowałby jako główny ciągnik tzn. orka, siewy itp. Możecie podawać inne propozycje o podobnej mocy  i cenie
      Pozdrawiam 
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam. Chciałbym sie dowiedzieć cos na temat Case Mx 100C. Czy jest godny polecenia czy też nie. Jego zalety, wady .
    • Przez Sadownikx2
      Witam,czy ktoś wie gdzie mogę kupić 6x uszczelniacz trzonka zaworu do Ursusa 2812,Mf-255 (powinny być takie same).
      Poszukuje jakiś dobrych a nie tanich co się rozlecą za pół roku.
    • Przez MotoMaszyny_pl
      Drodzy Rolnicy,
      Jako twórcy serwisu bezpłatnych ogłoszeń www.motomaszyny.pl zastanawiamy się jak wielkim zainteresowaniem cieszą się internetowe giełdy rolne z ofertami kupna/sprzedaży płodów rolnych. Jeżeli macie jakieś doświadczenia w tej dziedzinie proszę podzielcie się.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.