Skocz do zawartości

Polecane posty

anidos    0

Witam.. mam pytanie warto kupić ciągnik Massey Ferguson 3065 S ?? co o nim myślicie ?

Micho97    2

Powiem tak z tego co wiem jest to bardzo fajny ciagnik na nieduże gospodarstwa bardzo zwrotny, znajomy posiada taki ciągnik współpracujący z ursusem c-360 i praca o wiele szybciej schodzi jedynym jego minusem jest komfort w kabinie; pzdr :)

adrianurban    1

Co masz na myśli mówiąc ze komfort w kabinie to jego minus?? Ja mam 3085 i to praktycznie taka sama kabina tylko wieksza i komfort jest właśnie jego zaleta a nie wada.

Wiadomość z agroFakt.pl

ptaszyna    125

Od nie dawna mam 3065 i powiem że jest to dobry ciągnik (dobrze wyposażony) a kabina w porównaniu do 360 i dużych Ursusów jest dużo lepsza (cichsza). Zaletą ( nie tylko MF- Perkins) zachodnich ciągników jest powszechne stosowanie w silnikach wałków wyważających dzięki czemu brak drgań i wibracji przez co jest ciszej i komfort wydaje się (jest) lepszy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez michal8899
      jestem na kupnie valtry a72 na 20 hektarowe gospodarstwo plus troche usług i jestem ciekawy jak sprawuje sie ten ciągnik przy pługu, agregacie, talerzówce, kosiarce itd.
    • Przez MrJareczek
      Chodzi mi głównie o to jak pasowałaby do gospodarstwa o areale około 20 hektarów - czyli około 80 KM. Pytam się bo mam dylemat między New Hollandem, Casem a Valtrą, a poza tym Valtra kojarzy mi sie zawsze z pracą w lesie
    • Przez gospodarny1992
      Witam, chciałbym poruszyć kwestię przedniej miękkiej osi w Valtrze. Przybliżcie swoją wiedzę na ten temat. Mam wątpliwości jutro zamawiam Ciagnik N121H z podstawą do tura. Dealer mówił że miękkiej osi używa się tylko w transporcie, z kolei w internecie czytałem że stosują się ją w również w uprawie poprawiając tym samym uciąg i kontakt kół z podłożem. Czy warto ją kupić i może ktoś z doświadczenia zna jej zalety i wady??
    • Przez TOME11
      witam

jakie są obecnie dostępne kolory do wybrania w nowej Valtrze?

pozdrawiam
    • Przez podlaskirolnik
      Witam Mam zamiar kupić ciągnik ,który byłby głównym ciągnikiem w mlecznym gospodarstwie. Pracował by  z pługiem fraugde 3+1, gruberem 2,5m, prasą belującą z 15 nożami i rotorem. Śmigał by też z turem i  beczką 7tyś litrów. Pieniądze jakie chcę na niego przeznaczyć nie powinny przekroczyć 300 tyś z turem (chodzi o jak najmniejszą stawkę).
       Myślałem nad Kubotą m 110gx i Case maxxumem 110-120. W grę wchodzą tylko nowe ciągniki. Proszę o pomoc. Pozdrawiam