Skocz do zawartości
anidos

warto kupić ciągnik Massey Ferguson 3065 S

Polecane posty

anidos    0

Witam.. mam pytanie warto kupić ciągnik Massey Ferguson 3065 S ?? co o nim myślicie ?

Micho97    2

Powiem tak z tego co wiem jest to bardzo fajny ciagnik na nieduże gospodarstwa bardzo zwrotny, znajomy posiada taki ciągnik współpracujący z ursusem c-360 i praca o wiele szybciej schodzi jedynym jego minusem jest komfort w kabinie; pzdr :)

adrianurban    1

Co masz na myśli mówiąc ze komfort w kabinie to jego minus?? Ja mam 3085 i to praktycznie taka sama kabina tylko wieksza i komfort jest właśnie jego zaleta a nie wada.

Wiadomość z agroFakt.pl

ptaszyna    136

Od nie dawna mam 3065 i powiem że jest to dobry ciągnik (dobrze wyposażony) a kabina w porównaniu do 360 i dużych Ursusów jest dużo lepsza (cichsza). Zaletą ( nie tylko MF- Perkins) zachodnich ciągników jest powszechne stosowanie w silnikach wałków wyważających dzięki czemu brak drgań i wibracji przez co jest ciszej i komfort wydaje się (jest) lepszy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez AdamAdamiak
      Witam! Planuję kupić ciagnik około 80km z turem. Bedzie pracował na 60ha jako pomocniczy z rozrzutnikiem, opryskiwaczem, transport w żniwa. Zależy mi aby nie miał elektroniki i był prosty mechaniczne (liczę go na jakieś 15lat) do tej pory miałem mtz. Proszę o pomoc w decyzji.  DO 150 TYS.NETTO
    • Przez andrewk
      Do sprzedania posiadam instrukcję do MF 6110 - 6190. Kupiona za dużo wyższą kwotę, przeczytana i odłożona. Stan jak NOWY. Cena 40zł + 15zł wysyłka. Dla agrofotowiczów równe 50zł.
      Link do aukcji : http://allegro.pl/massey-ferguson-instrukcja-obslugi-6110-6190-i7145241669.html
    • Przez melus11
      Witam. Zakładam układ pneumatyczny do mojego Fergusona 6150 kupiłem wszystkie potrzebne zawory przewody itp. Mam. Problem z połączeniem oto takiego zaworu. Niewiem gdzie go wpisać w układ hamulcowy. Bardzo proszę o pomoc 

• Przez DamianK12
      Witam chciał bym się dowiedzieć co oznaczają błędy na ehr 3-8 i na liczniku od prędkości 87 ?
    • Przez Grzesiek84
      Witam
      Koledzy czy ktoś posiada lampę - oprawa zawieszana 1x200W OS-230 , moje pytanie jakie żarówki do nich stosować, jak świecą, czy po zakupie posiadają wkład do środka jeśli nie jaki jest stosowany? I czy będą ładnie świeciły w stodole - przerobionym na garaż chce je powiesić na belce między klepiskiem a sąsiekiem?
      Jestem nimi zainteresowany bo mam możliwość kupić je po niskiej cenie