Skocz do zawartości

Polecane posty

anidos    0

Witam.. mam pytanie warto kupić ciągnik Massey Ferguson 3065 S ?? co o nim myślicie ?

Micho97    2

Powiem tak z tego co wiem jest to bardzo fajny ciagnik na nieduże gospodarstwa bardzo zwrotny, znajomy posiada taki ciągnik współpracujący z ursusem c-360 i praca o wiele szybciej schodzi jedynym jego minusem jest komfort w kabinie; pzdr :)

adrianurban    1

Co masz na myśli mówiąc ze komfort w kabinie to jego minus?? Ja mam 3085 i to praktycznie taka sama kabina tylko wieksza i komfort jest właśnie jego zaleta a nie wada.

Wiadomość z agroFakt.pl

ptaszyna    139

Od nie dawna mam 3065 i powiem że jest to dobry ciągnik (dobrze wyposażony) a kabina w porównaniu do 360 i dużych Ursusów jest dużo lepsza (cichsza). Zaletą ( nie tylko MF- Perkins) zachodnich ciągników jest powszechne stosowanie w silnikach wałków wyważających dzięki czemu brak drgań i wibracji przez co jest ciszej i komfort wydaje się (jest) lepszy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez master21
      Witam ma ktoś taką prasę lub miał styczność z taką prasą polecacie ją?
    • Przez tomek44
      Witam jestem właścicielem MF 4235 od niedawna. Mam problem z rewersem mechanicznym otóż przy przesuwaniu dźwigni rewersu do przodu od czasu do czasu (średnio co 5 przesunięcie) występuje zgrzyt , przesuwając dźwignie do tyłu nie dzieje się nic, wchodzi ładnie. Czy jest to zużyty synchronizator czy problem tkwi gdzie indziej a może po prostu taka już jego uroda... Z góry dziękuje za odpowiedź. 
    • Przez rafix255
      Wtajcie forumowicz nie wiem dokładnie czy jest taki temat ale dokładnie chodzi mi o Deutz Fahra serii 4E następcę Agroluxa. Chodzi mi po głowie zakup tego ciagnika bez kabiny z ładowaczem czołowym. Mam wszystkiego lekko ponad 30ha Case 4220 z ładowaczem i New Hollanda TD5 105 i taki mały zwinny ciagnik do kosiarki zgrabarki siewnika by mi podpasował i pytanie czy warto pchać sie w taka inwestycję. Nieraz jest tak ze 1 ciągnika mi brakuje a ten byłby też cały czas to pykania w obejsciu kiszonki itp. Czy sobie odpuscic i isć w New Holland T4S/Farmalla A. Wszystko są 3 cyl a te 3 (2) marki są najuczciwsze cenowo. W deutzu nie chce kabiny bo widzaiłem ta Naglaka w kielcach to wręcz odstrasza do zakupu bynajmniej mnie. Co sądzicie. Za porady będę wdzieczny
    • Przez lexy
      Może ktoś posiada instrukcję użytkowania  tej maszyny.W jaki sposób  reguluje się ramiona od tuz szerokość. Nie mogę  znaleźć przycisków  do tego.
      Dziekuje

• Przez Michal0987
      Witam ostatnio kupiłem traktor massey ferguson 6255 z 2002r.i ostatnio podczas pracy przy agregacie uprawczym nagle stracił moc tak jak by stracił że 30 koni.traktor został dostarczony do mechanika który po wstępnych oględzinach zdemontowal turbo i okazało się że jest w nim pelno oleju.a po chwili zauważył że przy silniku brak jest (jak on to powiedział skraplacza odmy oleju silnika) tylko przewód od odmy podłączony jest do wlotu powietrza do kolektora.i teraz tu moje pytanie czy aby na pwno to jest przyczyną tego oleju w turbiie czy silnik ma przedmuchy i jest do naprawy.dodam jeszcze że za ten skraplacz chce 2.5tys.chcialem porównać ceny z Internetem ale nie mogę tego znaleźć.z góry dzięki za każdą poradę.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.