Zaloguj się, aby obserwować  
Hoxem

Prasa z aukcji-proszę o opinie

Polecane posty

Hoxem    0

http://darekrolnicze...as-A442235.html

Witam, na 70% ja biore, jak sądzicie stan dobry? oglądałem ją praktycznie wszędzie, robiła sianokiszonkę ale stan jest nie najgorszy( a skad wiem ,że robiła? na łańcuchach miała troche trawy) być może robiła mało ale robiłą przed samą sprzedażą, proszę też o rozwikładnie modułu, jest w aukcji, co jak z czym sie załącza, zależy mi na czasie bo będę po nia jechał :)

nie wiem czy dobrze jarzę, ale na module supercut jest opuszczanie podbieraka? czy którym

Edytowano przez Hoxem

nunu85    131

tyle co widać na zdjeciach to zdrowiutka.

a i firma poettinger robi trwałe i mocne maszyny (choc nie wiem czy to ich produkcja czy sprzedają inne prasy pod swoją marką), wiec mysle że bedzie słuzyła długo.

Wiadomość z agroFakt.pl

Vrykoulakas    11

jak byłem w fabryce Poettingera to mieli jedną na placu, gościu co nas oprowadzał mówił że robili dla nich prasy włosi.

Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Hoxem    0

no cóż w poniedziałek po nią jadę także wstawie fotki :D cóż zrobić nic pan nie zrobisz bo nic ciekawego nie ma do kupienia aby się kręciło bez napraw

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez 343
      Witam.Szukam prasy używanej do 60 tys , belowała by głównie słomę ,jaką byście polecili.
    • Przez michal_19
      Co sądzicie o maszynach tej firmy posiada ktoś taką bronę?  
    • Przez gipek69
      Witam wszystkich
      Szukam osób które posiadają ciągnik BELARUS ze skrzynią 24/12. Zależy mi na opisie przełożeń. Dostępności u dealerów. I opinie z użytkownia. Pozdrawiam
    • Przez paulek81
      Witam. Jestem zainteresowany zakupem Ciągnika Landini lub Mf około 100 koni z silnikiem 6 cylindrów. Kwota około 60tyś. I przeglądając ogłoszenia natrafiłem na owego Landiniego mythos 110 i chciałbym poznać opinie użytkowników na jego temat. Najlepiej jakby ktoś kto posiada taki ciągnik dałby kontakt do siebie. Z góry dziękuję.
    • Przez Gadom
      Witam serdecznie. Na wstępie powiem, że w rolnictwie jestem obecny od niedawna. Mimo dużej wiedzy z zakresu motoryzacji (głownie samochody osobowe), niestety nie znam się na kruczkach w przypadku ciągników. Inaczej mówiąc, typowych problemach danych modeli, na tym na co zwracać uwagę w przypadku zakupu używanego ciągnika itd.
      Z racji, że w gospodarstwie, w którym pracuję przyszedł moment na zakup dużego ciągnika rolniczego, to potrzebowałbym od Was pomocy. Szukamy ciągnika o mocy +- 250 KM, ponieważ poważnie myślimy o uprawie pasowej w przyszłości. Nasz wieloletni dostawca różnych używanych maszyn (i nie tylko) zaoferował nam ostatnio możliwość zakupu John Deere'a 8520 z Danii. Z mojego punktu widzenia sama Dania już wzbudza podejrzenia, bo jeżeli chodzi o samochody osobowe z Danii, to głównie ściąga się te mocno wadliwe lub bite, ponieważ innych się nie opłaca. Mówiąc dalej, jest to ciągnik z roku 2005, a cena za niego to: netto 64 000,- euro. Wydaje mi się, że to za dużo, ale chciałbym dowiedzieć się tego od osób bardziej siedzących w temacie. Dorzucam zdjęcia.
      Czy ten model jest wart uwagi? Jak z jego skrzynią? Czy są jakieś szczególne rzeczy, na które trzeba uważać, a w związku z tym nie kupować go w ciemno z Danii (bez oglądania)?
      Z góry dzięki za wszelką pomoc.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.