Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Hoxem

Prasa z aukcji-proszę o opinie

Polecane posty

Hoxem    0

http://darekrolnicze...as-A442235.html

Witam, na 70% ja biore, jak sądzicie stan dobry? oglądałem ją praktycznie wszędzie, robiła sianokiszonkę ale stan jest nie najgorszy( a skad wiem ,że robiła? na łańcuchach miała troche trawy) być może robiła mało ale robiłą przed samą sprzedażą, proszę też o rozwikładnie modułu, jest w aukcji, co jak z czym sie załącza, zależy mi na czasie bo będę po nia jechał :)

nie wiem czy dobrze jarzę, ale na module supercut jest opuszczanie podbieraka? czy którym

Edytowano przez Hoxem

nunu85    100

tyle co widać na zdjeciach to zdrowiutka.

a i firma poettinger robi trwałe i mocne maszyny (choc nie wiem czy to ich produkcja czy sprzedają inne prasy pod swoją marką), wiec mysle że bedzie słuzyła długo.

Wiadomość z agroFakt.pl

Vrykoulakas    11

jak byłem w fabryce Poettingera to mieli jedną na placu, gościu co nas oprowadzał mówił że robili dla nich prasy włosi.

Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Hoxem    0

no cóż w poniedziałek po nią jadę także wstawie fotki :D cóż zrobić nic pan nie zrobisz bo nic ciekawego nie ma do kupienia aby się kręciło bez napraw

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez unipasz
      siema  mam prasę rolując  deutz fahr GP 2.30  i ucina mi  sznurek w połowie beli raz na 4 ,5 beli
    • Przez 1989piotr1989
      Witam serdecznie.

Posiadam Kaczki Pekinki. Mam pierwszy raz kaczki dlatego pytam. Posiadam 10 sztuk. Niby wszystko dobrze. Najpierw dostawali pasze kupną tą dla kaczek. Teraz daje im pszenice z przężytem. No i oczywiscie zielone bo mają i wybieg i mogą chodzić po ogrodach. Do tego teraz już daje zawsze im trochę żwiru niby się daje żeby skubały. 

A te kaczki się podziobują. Nie wszystkie ale są 2 czy 3 kaczki które dziobią inne i to tak mocno że wyrywają piura i ciągle im leci krew. Dziś to już jedną tak podziobały że do mięsa ma krew. Głównie tylko 2 kaczki do takiego stopnia ich dziobią no ale to problem jest. Jest w tym roku tak ciepło i nie chce żeby im się to psuło. Bardzo proszę o pomoc.
    • Przez Razzor
      Witam jakie są wasze opinie na temat traktora renault 95.14 RS, 85 KM, silnik MWM, skrzynia i rewers mechaniczny,czy jest godny uwagi?
    • Przez Krystian6830
      Witam, chciałbym wymienić starą prasę na nową.
      Mam dylemat między tymi dwiema ?
      W John deere nie podoba mi się to ze jest dużo pasów i boję się ze będą na siebie nachodzić, ale mam ciągnik John deere i podobno prasy mają dobre to wszystko by pasowało.
      Z drugiej strony znajomy ma tego New hollanda i mówi że jest bardzo dobry, a New Holland to pewnie tańszy ?
      Która prasa będzie lepsza ?
      Jak te prasy wypadają cenowo ?
      Dodam że ciągnik to John deere 6830
    • Przez 12145
      Witam, potrzebuję opini UŻYTKOWNIKÓW lub osób które miały do czynienia z agregatem uprawowo siewnym talerzowym 2.5m GEPARD P. Henryka Batyry. Agregat ma służyc do uprawy pożniwnej rzepaczyska, facelii, gorczycy oraz ściernisk po zbożach a także i do przygotowania gleby pod siew. Pracował by z Zetorem 12145, a zagregowany był by z siewnikiem HASSIA DU100 szer. 2.5m (jest to ciężki siewnik). Za poświęcony czas i za napisanie paru zdań dziękuję.
      Edit.: jaki wał wybrac gumowy czy croskill- dodam że ziemia jest mieszana i czarnoziem i kreda (piachu nie ma)

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.