• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Mf255fan
      Witam, zakupiłem ładowacz mikrus ale słabo podnosił. Maksymalne cisnienie 130MPa regulacja zaworu przelewowego nic nie daje.Olej nowy.zawór wyczyszczony i dalej tak samo. zamontowana jest pompa o symbolu PZ3-32/16-2-142 pytanie czy jakaś inna pompa (może być mniejszy wydatek) spasuje bez żadnych przeróbek czyjednak szukać takiej samej a ciężko coś trafić.
    • Przez aezakmi666
      Witam , Mam pytanie odnośnie utylizacji opryskiwaczy  , gdzie w Lubelskim bliżej Zamościa mogę z utylizować opryskiwacz bądź sam zbiornik ? Mam stary opryskiwacz z pękniętym baniakiem pompa też do remontu i kupiłem drugi a tego chciał bym się pozbyć . ramka profile do odzysku najgorzej z zbiornikiem bo spalić go nie spale do lasu nie wywioze do śmieci raczej tez nie pójdzie a zawadza . 
    • Przez Mateusz320
      Witam u mnie są gorzyste tereny ziemia nie jest za lekka klasy nie powiem ale ciężko ją po orce dobrze rozbić obecnie mam brone talerzowa 2m w układzie v i muszę jeździć parę razy i ubijam przy tym ziemię 
      Jaką maszynę polecacie agregat poorkowy z jakimi walcami lub jakieś zdj tego agregatu 
    • Gość johny22
      Przez Gość johny22
      Witam, 
      poszukuje dobre sprawdzonej dyszy rotacyjne do mycia opryskiwacza, przeszukując internet trafiłem na coś takiego 
      https://teejet.it/media/64f02539-cde9-45f4-b80a-8f0898600506-052_CAT50_POLISH_LR.pdf  koszt nie miały bo są potrzebne 2 u mnie i czy warto sie tym zainteresować czy może macie coś sprawdzonego w lepszej cenie do polecenia ?

• Przez wieslawa_olo
      Witam. Kupię opryskiwacz pilmet 1000l ciągany jak na załączonym zdjeciu albo inny opryskiwacz podobnego nowszego typu (biardzki, krukowiak). Może ktoś posiada na sprzedaż coś w podobie? Pozdrawiam.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.