Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Futrzak
      Ej jaką valtre powinienem wybrac na gospodarstwo 180 ha bo zamieżam kupic zastanawiam się nad seriami T/N/lub XM bo była by idealna do manewrowania w kurniku.Lecz nie wiem czy była by dobra w pracach polowych, bo transportu mam juz NewHollanda TL80A.Więc poszukuje ciągnika do prac polowych.pomóżcie z wyborm.
    • Przez wojtek900
      Witam wszystkich.
      Zastanawiam się nad kupnem używanego ciągnika Valtra. Moim celem jest taki z lat 95-02 nie nowszy. Zapotrzebowanie mocy max 120KM a najmniej 85 KM, głównie do transportu. Chciałbym się dowiedzieć jaki najlepiej wybrać i jak jest z awaryjnością w tych ciągnikach, jakie posiadają rozwiązania, przełożenia, elektronika, spalanie, jak to wygląda w kabinie, jak uciąg ?? A jeżeli nie Valtra to jaki najlepiej ekonomiczny ciągnik do transportu ?? Chciałbym żeby mi się to nie rozleciało zaraz.
      Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
      Pozdrawiam
    • Przez fioletowy
      Witam, zwracam się do was z pytaniem. Być może to pytanie przewinęło się już przez to forum 100 razy, ale nie chce mi się szukać podobnego wątku. zamierzam hodować byki mięsne (myślę o ok 50 sztukach) luzem na głębokiej ściółce, jaka rasa byłaby najlepsza dla mnie, będą dostawały sianokiszonkę, siano i kiszonkę z kukurydzy do jedzenia, a trzymane będą w przebudowanej stodole (dwie ściany murowane, dwie drewniane, dach kryty blachą). Myślałem o rasie limousine ale nie jestem pewien. Która rasa będzie rosła w miarę dobrze na takiej diecie, a jednocześnie nie przeszkadzałyby im niskie temperatury? no i dobrze byłoby, gdyby były dość spokojne. wybieg też mam w planach
    • Przez Kacper123022
      Sprzedam pług Rumptstad 4 zagonowy na zabezpieczeniach śrubowych, nowe lemiesze orały tylko na jesień 2016. Bardzo ładne krycie. Sprzedam również agregat uprawowy o szerokości 2.80m nowe końcówki graczek i tulejki w wałkach, 2 rządy wałków uprawowych rok produkcji 2004. Maszyny do obejrzenia w województwie Łódzkim okolice Uniejowa. Zainteresowanych proszę o kontakt na skrzynke. Mam również na sprzedaż opryskiwacz Pilmet 400 L w całości lub na części (lance, rozdzielacz i pompa sprawna jedynie beczka do wymiany) 
      Cena pługu - 3300 zł
      Agregat - 2500 zł
      Opryskiwacz - do ustalenia 
      P.S. Oczywiście ceny maszyn mogą ulec negocjacją przy ewentualnych oględzinach i chęci zakupu. Trzeba być otwartym na propozycje.
      Łódzkie-Uniejów.

• Przez bambik999
      Witam,
      planuje kupić owijarkę i tu nasuwa się pytanie a mianowicie jaką?
      Szukam czegoś do 8 tyś w gre wchodzi też używana lecz nie wiem jaką wybrać. Jestem kąpletnie zielony w tym i chciałbym się poradzić. U nas są 3 Metal-Fachy i ludzie są zadowoleni ale słyszałem różne opinie o maszynach MF. Może Sipma? Owijarka będzię owijąć max 150 bel rocznie.