Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Pavllik
      Witam zwracam się do Was z wielką prośbą. Posiadam staw z którego nawadniam warzywa. Staw jako, że położony jest wysoko ubytek wody jest wielki dlatego wyłożyłem go folią kiszonkarską (czarną ponieważ woda się nagrzewa) wszystko byłoby super tylko, że staw jest duży i musiałem położyć dwie folie. Problem tkwi w tym, że nie mam sposobu żeby to skleić. Tutaj gdzie było łączenie dwóch foli zawsze było problem woda podmywała folię i był spory ubytek wody. 

Czy ktoś ma pomysł jak skleić taką folię ? lub
      Czy jest jakaś inna folia podobnej trwałości i grubości? lub
      Czy jest jakakolwiek folia o rozmiarze 25x50?
      Pozdrawiam i proszę o pomoc, Paweł
    • Przez leszek1981
      Zakładam ten temat bo robie opryskiwacz ciągany 2000 l. Chce zrobić zaczep kopiujący ślady ciągnika i mam pytanie do posiadających takie zaczepy - czy u was opryskiwacz  trafia dokładnie w ślad ciagnika . Czy odległość osi opryskiwacza do osi skretu jest równa odległości  osi skretu do tylnej osi ciagnika .
    • Przez Wodzix
      Witam, dodaje nowy temat bo dawno nie było a jak wiadomo technika idzie cały czas. Jaka prasę pąsową wybrać w 2018r, prasa głównie na słomę, zmienno komorowa,itp. Jaka polecicie ? 
    • Przez Zico99
      Witam
      Jestem w trakcie budowy obory głęboka ściółka wolnostanowiskowa na opasy. Wymiary szer 14m długość 34m. Obora dzielona na pół 5,5m stanowisko 3m ganek 5,5 stanowisko Konstrukcyjnie odpowiadał by mi dach jednospadowy ale nwm co wyjdzie taniej. Ma ktoś może podobne wymiary obory? Jaka konstrukcja dachu stal czy drewno? Oczywiście chodzi mi o najtańsze rozwiązanie. Myślałem nad słupami tam gdzie będzie drabina paszowa.
    • Przez PiotrekRolPL
      Witam serdecznie. Zastanawiam się nad zakupem opryskiwacza ciąganego 1200 litrów. Przeglądałem kilka  możliwości i zastanawiam się nad firmą agrofart, promar i biardzki, brandi. Co myślicie o tych  firmach. Jakie macie opinie? Proszę o pomoc.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.