Gość

Jaki ciągnik do 200tys. ok 100 KM

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
qazi    61

więc podstawowe pytanie czy tego JD można brać na PROW i czy to znacząco nie skomplikuje całej procedury, a tak to jak jest ruznica w cenie pomiedzy ty jd a nh t6020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Wszystko jest do sprawdzenia. Jeśli jest możliwość wzięcia na PROW, to wydaje mi się, że będzie to dobry wybór, ale nie jestem do końca przekonany.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damin180894    9

jeśli na prow to lepiej brać nowy ciągnik, nowe to nowe z używanymi różnie bywa... Osobiście sam się zastanawiam nad NH T6020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

Ten gość dużo miał postów w tym stylu, już dostał kiedyś bana, widać ban się skończył i dalej postępuje tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubus1988s    0

mam 30 ha chce wziąźć jd 5100r na prow i maszyny do niego czy waszym zdanie dobry wybór czy polecacie coś innego cena jd to 41tys euro netto 3,70zł/1euro ten dj to będzie jako główny i do pomocy będzie miał c 330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korbi555    70

mam 30 ha chce wziąźć jd 5100r na prow i maszyny do niego czy waszym zdanie dobry wybór czy polecacie coś innego cena jd to 41tys euro netto 3,70zł/1euro ten dj to będzie jako główny i do pomocy będzie miał c 330

może dołożyć parę tysięcy euro i będziesz miał już na MF 5455:)

a raczej na pewno będzie lepszy od Johna;)

czy możesz tylko przeznaczyć te 40 tysięcy euro???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubus1988s    0

korbi wole john deere niż mf johny ma fajny komfort a poza tym do dealera mf mam z 100 km a do jd 20 km wiec to teŻ wchodzi w gre a john to johnn i napewno niczego mu nie brakuje co do mf:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krycha094    7

chociaż by to była JD R to i tak pod względem wyposażenia wypada słabo z mf w sama skrzynia jest bardziej zaawansowana technicznie nie mówiąc nawet o głupim radiu za które w jd trzeba dopłacić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

Oczywiści że MF dużooo lepszy niż JD R, skrzyni nie ma co tu porównywać wbo to 2 rózne światy oczywiście na korzyść MF. No i cena moim zdaniem w MF jest odpowiednia co do wyposarzenia. Ale jak ktoś patrzy na marke a nie na wyposarzenie to tak bywa. Pozdrawiam.


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubus1988s    0

może macie trochę racji ale zobaczcie na cenę jd 5100r a tego mf co korbi podał jest różnica duża za tą cenę tego mf też by był jd w tej amej klasie co mf :)

 

o zlazłem cenę mf to 5455 kosztuje 50 tys euro i po normalnym kursie a ten jd 41tys euro po 3,70 wiec jest różnica wiec w standarcię tez musi byś różnica :) po drugie ten temat dotyczy ciągników 100km do 200 tys :) za 200 tys w tym jd mam wersie premium czyli full wypas bez przedniego tuz i womm i radio jest w standarcię a nie jak ktoś tu napisał że trzeba dopłacać za radio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korbi555    70

Gdzie ty znalazłeś ta cenę 50 tysięcy euro?

ale netto czy brutto??

 

Bo ja mam ofertę na MF 5455 42 tysiące netto po upuście:)

wiec nie wiem skąd wziołeś te cenę;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

No własnie ja jak się dowiadywałem to też w granicach 43-44 tys Euro więc nie wiem skąd taka cene masz, a kurs masz na dzisiaj 4zł i spada....


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialy    0

Witam to mój pierwszy post ^^

Planuję zakupić ciągnik ok 100KM, pracować będzie z prasą i opryskiwaczem, ale także czasem w cięższej robocie. Do niego chcę też dokupić ładowacz czołowy. Spodobała mi się Valtra N82/N92 Za N92 diler chce ok. 165-170 tys netto za dobrze wyposażoną wersję, ładowacz ok. 30 tys.

 

Jakie inne marki byście polecili tak do 200tys? Ważny jest też komfort jazdy (wolę dopłacić powiedzmy 10-20tys a jeździć w miarę komfortowych warunkach)

 

Czy ładowacz brać taki firmowy (Valtra chyba nie ma swoich ładowaczy?) czy może dokupić jakiś polski? Z akcesoriów koniecznie chwytak do bel no i zwykła łyżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damin180894    9

jest w czym wybierać np MF 5455 z ładowaczem super sprawa, ładowacz Stolla do niego 7 tys euro netto. Ładowacz to lepiej jakiś lepszy osprzęt to możesz polski kupić. Valtra ma swoje "oryginalne" ładowacze ale tak naprawdę to są ładowacze Quick'a. NH T6010/20 też fajny lub Case Maxxum 110.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialy    0

Znasz może cenę Case'a? Na Polagrze nie pytałem się akurat ich o ceny... MF tam był taki już z ładowaczem tylko chyba 5445 bo miał 90KM i 180 netto chcieli, to 5455 pewnie z 200 wyjdzie. Inna sprawa, że nie wiem jak tam z serwisem i ile kosztuje.

A ta Valtra jest spoko? Bo na forum nie ma zbyt wiele opinii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorzm    0

Ja osobiscie posiadam ciagnik McCormick c-max zakupiłem go w ubiegłym roku i jestem strasznie zadowolony. Jest dobrze wyposazony ma rewrs co jest bardzo wazne przy turze w ubiegłym roku zapłaciłem za niego 174 tys brutto z turem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marunioo    2

Witam

A mu kupilismy w 2008 DF Agrofarm 100. Super ciagniczek. Na codzien pracuje z przyczepa Warfama T-083 pod koparka. Pozatym uprawia okolo 20 h ziemi z plugiem Unii Ibis XL 3 skibowym. Do tego talerzowka V-ka Akpil 3 metrowa . Naprawde super ciagniczek tylko za lekki do tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubus1988s    0

Ja osobiscie posiadam ciagnik McCormick c-max zakupiłem go w ubiegłym roku i jestem strasznie zadowolony. Jest dobrze wyposazony ma rewrs co jest bardzo wazne przy turze w ubiegłym roku zapłaciłem za niego 174 tys brutto z turem

 

jakiego masz c max ilu konny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damin180894    9

Znasz może cenę Case'a? Na Polagrze nie pytałem się akurat ich o ceny... MF tam był taki już z ładowaczem tylko chyba 5445 bo miał 90KM i 180 netto chcieli, to 5455 pewnie z 200 wyjdzie. Inna sprawa, że nie wiem jak tam z serwisem i ile kosztuje.

A ta Valtra jest spoko? Bo na forum nie ma zbyt wiele opinii...

Case maxxum 218 netto w full opcji i za ładowacz Case (Stoll) ok.25 tys netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorzm    0

posiadam c-maxa 105 ma on 100 km silnik perkinsa serii 1100 jest moim zdaniem oszczedny w paliwie za ok 10 godzin pracy w prasie rolujacej spala mi 46 litrow. sasiad ma fenda 115 km i z tego co wiem to spala mu prawie drugie tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubus1988s    0

a jakie masz wyposażenie w tym c maxie bo 174tys z turem to coś mi sie zdaje mało i jaki rocznik kupiłeśś;[

Edytowano przez robertbara
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorzm    0

kupiłem z rocznika 2008 byl to ciagnik przeznaczony na pokazy ale miał tylko 20 mth w wyposarzeniu ma klimatyzacje skrzynie 40 km/h wszystkie zaczepy obciazniki rewers opony radialne niskoprofilowe wazne jest rowniez ze serwis jest tani przeglad kosztuje mnie 750 pln

Edytowano przez robertbara
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Krzyszt0f
      Witam, doradźcie jakiej mocy ciągnik wybrać na ok 45/50ha myślę nad MF 7s155 albo 7s180 (tylko mf wchodzi w grę) 7s180 przemawia na przyszłość tym że mogę go podnieś do 210km a chyba 7s 155 nie da rady do 200km podkręcić? 
      W przyszłości myślę kupić bezorkowiec, albo jakiś dłutowiec i zastanawiam się nad mocą ciągnika? 
      ziemie w 95% piaski 
      doradzicie coś? 
    • Przez MalyRolnik18
      Witam. Jest kilka różnych tematów o tych ciagnikach ale jasno określonego nie ma, dlatego zakładam nowy temat dla siebie i ludzi którzy będą zainteresowani tym ciągnikiem. Mianowicie. Pytanie kieruje do osób które użytkują lub użytkowali ciągnik Renault 103.14, chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć tzn. jaki komfort, jakie prędkości w pracach polowych? Jakie spalanie? Jakie awarie najczęściej występują w tych modelach, jak z dostępnością części i trudnościami w naprawach? I przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?  żeby nie wpaść na przysłowiową minę. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy mieli lub mają doczynienia z takim ciągnikiem do dyskusji i pomocy, z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
    • Przez c308
      Witam doszło mi do moich 8 ha 10 ha do obróbki chiałbym kupić nowy porządny traktor w przedziale mocy 70_110 km co proponujecie.Zastanawiam sie nad Tureckim hattatem 398 kolega ma,Jakims lovolem oraz Arbosem napiszcie co polecacie najbardziej,Ciągał by prase,pług cztery skiby,agregat 3 m,przyczepe 5 t.
    • Przez upadłymtz
      Witam. Stoję przed wyborem ciągnika ok.90 koni. Oglądałem wyżej wymienione modele i nie wiem na co się zdecydować.
      W Case skrzynia 12x12 rewers mechaniczny i podnośnik mechaniczny. W New Holland tak samo. Zetor dużo lepiej wyposażony, ale trochę się boję bo ostatnio różne opinie o nim chodzą. Zetor z 2021 roku, jeszcze bez ad blue. Użytkuje ktoś z was takie ciągniki? Jak z awaryjnością?  Z góry dzięki za pomoc. 
    • Przez damianos95
      Witam proszę o podpowiedź co wybrać lepiej renowke 103.54 czy case cs94 renowka full mechaniczny ciągnik czy case skrzynia mechaniczna nie wiem czy jest polbieg jedynie ma ehr i silnik sisu
      Co będzie lepsze na ponad 20ha praca z turem orka agregat itd co będzie tańsze w naprawie dostępność części czy ogólna awaryjnosc tych ciągników 
      Cena dość zblizona jednak 10 lat różnicy między nimi 
      Jakie opinie o silniku sisu jak spalanie awaryjnosc czy części i jeszcze do znawców tematu jakie tam są tuleje ?
      Ogólnie co byście wybrali i dlaczego 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj