Gość

Jaki ciągnik do 200tys. ok 100 KM

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Fartrac675dt    90

John Deere dobra maszynka zwrotny rewers tur można firmowy tylko drogi masa siła udzwigu dla mn ie super ciągnik 6330 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlik20    4

napiszcie mi jeszcze jak mniej więcej kształtują sie ładowacze lepszych marek, polskie odpadają, na allegro widziałem kiedyś wystawione tury nie mogę sobie przypomniec jakiej marki- stylistycznie podobne do quick, jednak sporo tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlik20    4

może i są dobre, ale nie lepsze jak stoll czy mx, a mnie chodziło o markę bmh palas model sc370 kosztuje on ok 25000 brutto wiec cena jest ok, . wiadomo ze metal fach spełnia swoją funkcje podobnie jak stoll czy mx, jednak znajomy ma metal fach w jakimś 2 letnim nh ok 90km i wygląda jak krzak porównując do mojego 14 letniego faucheux samo wykonanie i użyte materiały bez porównania.

 

czy ktoś użytkuje w/w model ładowacza?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlik20    4

mówisz mi z własnego doświadczenia? kombinować po to, aby kupić maszynę najbardziej dopasowaną do swoich potrzeb, i przy tym nie zrujnować budżetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawomir    0

zastanawiam się nad kupnem ciągnika w ok 100 km miał by pracować z turem i z beczkowozem. Zależy mi na tym żeby był oszczędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlik20    4

Myślałem ze chciałeś aby Ci palił jak ruski pociąg:)

a tak serio to zobacz moje posty wyżej i odpowiedzi kolegów sam stoję przed zakupem takiego traktora, mało kryteriów podałeś, najważniejsze przedział cenowy, bo ok 100km może mieć belarus za 100tys i fendt 3 razy droższy.

Nie cytuj poprzedniego posta. Do odpowiedzi używaj okienka na dole strony

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawomir    0

Cena to 200 tys netto zastanawiam sie nad john deerem 6330 ale boje sie troszkę spalania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fartrac675dt    90

New Holland , Masey Ferguson , Valtra , Zetor , John Deere , Kubota , Pronar , Farmtrac , Ursus jest tych ciągników od groma nie wymienie wszystkich bo to całkiem by ci nie pomogło kazdy się boi spalania John Deerów ale jakoś na naszym rynku i gospodarstwach sporo ich jest sam sie nad 6230 zastanawiam New Hollandem T5.95 i Zetorze Forterra 95 ale to dopiero pod koniec roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawomir    0

ale mi chodzi o solidny ciągnik i ekonomiczny. Na pewno nie chce New Hollanda i Masey Fergusona i te tańsze ze tak powiem marki odpadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fartrac675dt    90

Ekonomiczny to zetor odpada bo każdy mówi że to smok do paliwa chodz to może juz być mit ale przemawia za nim duza moc uciągu i mocny podnośnik , John Deere też mówią żę dużo pali ale za nim przemawia pezekładnia biegi bez sprzęgła rewers elektro i posiada on pełno ramową konstrukcje, Case 110 cos tam podobno większy gabarytowo od johna wyzszy cięższy wiec moze tez byc dobrą maszyną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Dlaczego MF i NH odpada hmm?


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Hehe no elektroniki maja troche nie ma co ukrywaĆ. MF jest szczeże mówiąc bardzo drogi w częściach. NH jest tańszy. No ale to jego ciągnik i on decyduje jaki sobie wybierze :P


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas15    0

To weź sobie 5100R. Jest zwrotny, komfort dobry, a spalanie zależy m.in od tego jak ciezka masz nogę :)


Moja brygada: Ursus C-360-3P, John Deere 5090R, Bizon ZO56 Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mefjurolnik    10

Ja polecam tobie new hollanda td 5050 lub nh t 5050 jezdze na tym i na tym polecam oba maja po 2000 motogodzin i zero powaznych awari pala malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

JD 6830 comfort + obciążniki, mocniejsza pompa i TLS 250tys. zł, przepraszam troszeczkę pomyliłem tematy, ale już prawie doszedłem do 200tys;]

Edytowano przez kissmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Uu a to dlaczego ? I jaki model uzytkujesz?


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawomir    0

Do nh nie mam przekonania. a na firmę handlującą mf to mam uczulenie. jd 5100 trochę mały gabarytowo do beczkowozu 12 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocecek087    14

dlaczego bo tam nie dba sie o klienta jak go zamawiałem to traktowany byłem jak naj wazniejszy klijent a teraz jak po 50 mth mi popekały felgi to oczywiście moja wina a uzytkuje frotke 135 ten ciagnik nie jest przystosowany to takiej mocy i do takich maszyn jakie sa przeznaczone do maszyn do 130km

 

nie zgadałem się z opinią gwaranta i zadzwoniłem do Kalisza do centrali to mi powiedzieli oczywiście nie dosłownie ale dali mi to dosyć mocno do zrozumienia

Panie jak żeś go sobie kupił to teraz się martw

Edytowano przez bocecek087

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj