Gość

Jaki ciągnik do 200tys. ok 100 KM

Polecane posty

kissmy...    67

fastrac to faktycznie zupełnie inna półka cenowa, ale wracając do budżetu 200kzł - JD to najwyżej 6430 w tej cenie, ale już MF i DF powinno się wytargować w większej mocy, ale również w 4 cylindrach i myślę, że zarówno MF jak i DF można odblokować do 50km/h, może orientujecie się jakiego rzędu są ceny (mogą być w euro) wskazanych przeze mnie modeli MF 6460 i DF Agrotron M410, jeszcze nie rozmawiałem z żadnym dilerem i zupełnie się nie orientuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Rmiecz@ tak to jest ładowarka teleskopowa zakupiona w 2011r. Sprawuje się znakomicie. Polecam w 100%.

 

 

A nie orientujecie sie jak długo by trzeba było czekać na tego jd 5100r? O wujek chyba będzie kupował. 5m jest dostępny od ręki.

 

A tak szczeże jak byście mieli wybierać panowie między. Claasem Arionem 410 cis, Valtra n101, John Deerem 5100r lub Massey Fergusonem 5440 to który? :D zawsze jest problem z podjęciem decyzji aah.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8

John deere zdecydowanie z nich najlepszy.

Post bez uzasadnienia.

Edytowano przez rmiecz8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETOREK135    0

John deere zdecydowanie z nich najlepszy.

 

 

 

a co chcieć do Massey Fergusona ???? nie wiesz że teraz Masey Fergusony mają skrzynie Fendta

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

skrzynie fendta? dyna 4 raczej w żadnym nie uraczysz

 

@danielhaker cena zależy od wyposażenia i kursu euro, o premium oczywiście można zapomnieć ale comfort przy dobrych wiatrach w podstawowej wersji może być prawie osiągalny,

 

@prezes1352 masz 4 NH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8

 

 

 

a co chcieć do Massey Fergusona ???? nie wiesz że teraz Masey Fergusony mają skrzynie Fendta

Ja bym Dyna 4 skrzynią fendta nie nazwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8

Ale nie powiedziane jest że są tak samo zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

agco to też valtra i challenger, ale mimo to nie należy spodziewać się gąsienic w MF, temat jest ok 100km, więc przyjąłem sobie mały zapas; czym różnią się serie K, M i TTv w DF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel253    0

Seria K(K410, K420, K430-4cylindrowe K610-6cylindrowe) ma max ok.130km i skrzynię 4-zakresową. Seria M(M410, M420-4cylindrowe M600, M610, M615, M620, M625, M640, M650-6cylindrowe) ma max ok. 180km i skrzynię 6-zakresową. I M-ka ma chyba trochę bogatsze wyposażenie. A TTV (tutaj Agrofarm:TTV410, TTV420, TTV430-4cylindrowe Agrotron:TTV410, TTV420, TTV430-4cylindrowe TTV610, TTV620, TTV630-6cylindrowe) mają przekładnie bezstopniową TTV. TTV-ki są chyba odpowiednikami serii ze zwykła skrzynią np.:K430 jest odpowiednikiem TTV430 tylko że TTV mają bezstopniówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61
a co chcieć do Massey Fergusona ???? nie wiesz że teraz Masey Fergusony mają skrzynie Fendta

Ja bym Dyna 4 skrzynią fendta nie nazwał.

Ty naprawdę nie wiesz co piszesz i piszesz aby pisać :wacko:

Dyna VT to Vario Fendta

 

A tak szczeże jak byście mieli wybierać panowie między. Claasem Arionem 410 cis, Valtra n101, John Deerem 5100r lub Massey Fergusonem 5440 to który? :D zawsze jest problem z podjęciem decyzji aah.

Ja bym obstawił Valtrę, Ojciec na nich jeździ i jest zadowolony, Valtra będzie najwięklsza gabarytowo, najmocniejsza, pod względem mocy, opcja trybu transportowego to super sprawa, bo w transporcie zawsze parę km się przyda jak się pod górkę wjeżdża, acha tylko nie patrz na masę własną w prospektach bo tam to chyba bez kół jest podawana, kabina jest przejrzysta, obsługa intuicyjna, plastiki dobrej jakości oraz dobrze spasowane. Jeśli ciągnik ma być do wywieź przywieź pozamiataj to wersja Hi-Tech będzie w sam raz, ni za bogato a i za biednie też nie takie wszystko co potrzebujesz a więcej Ci nie trzeba.


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

N101 tylko w wersji HiTech występuje już Classic niema ;)

Z ta masą to prawda N111e na str. producenta waży 4850kg a w rzeczywistości po wjechaniu na wagę okazało się że ma 5880kg :huh: z przednim TUZem, praktycznie pełnym zbiornikiem paliwa no i operatorem (bez żadnych obciążników) :P

 

 

. TTV-ki są chyba odpowiednikami serii ze zwykła skrzynią np.:K430 jest odpowiednikiem TTV430 tylko że TTV mają bezstopniówkę.

 

Nie, nie są przynajmniej te mniejsze TTV i seria K mają inne silniki,kabiny itp

 

 

co do różnic to Seria K ma 3stopnie PS a M 4 ;)

Edytowano przez MgrLukash

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61
N101 tylko w wersji HiTech występuje już Classic niema ;)

kurna wiedziałem, że któraś jest tylko w jedej wersji ale nie pamiętałem która :)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Odkąd Advance wycofali to wszystkie N są juz w jednej wersji(HT) nielicząc tych z przekładniami Versu i Direc al one to już nieco wyzszy segment mocy -_- Teraz mają wprowadzic opcjonalnie nową przekładnie HiTech5 ale to do modeli z nowej serii N3

Edytowano przez MgrLukash

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

MgrLukasz moja wiedza o finkach zakończyła się na przełomie 2010/11 bo wtedy przyszły ostanie nowe egzemplarze do Ojca/Brata/Stryja, może jest tak jak piszesz, nie wiem muszę sprawdzić :)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Są i nie są jedne mają 40km/h przy max obrotach inne maja tzw. prędkośc ekonomiczą 40km/h przy obrotach silnika rzędu 1800obr/min. skrzynię tą można odblokowac i bedzie leciał 50km/h przy max obr.

Dokładnie modele N82, N92 i N101 maja tą pierwszą a więsze tą drugą ;)


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

MgrLukash dziękuję raz jeszcze za wyczerpującą odpowiedź, im bardziej się zagłębiam w specyfikację ciągników tym mniej jestem przekonany do jednej marki;

 

czy MF 6460 ma ten sam silnik co valtra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj