Gość

Jaki ciągnik do 200tys. ok 100 KM

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kubus1988s    0

kolego ;grzegorzm; czy mógłbyś mi więcej powiedzieć o tym ciągniczku jak oczywiście możesz moje gg 4841677 interesują mnie te c max i albo go wachałem sie nad nim a jd 5100r napisz jak coś na gg to porozmawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUKARD    0

Sam miałem identyczny dylemat nie tak dawno.. Ostatecznie wybór padł na John Deere 5100R. Ciągnik o mocy 100KM, na pelnej ramie. Z ładowaczem czołowym i osprzętem wyszedł mnie 202tyś netto. W wyposażenie wrzuciłem niemal wszystko co było dostępne.

 

Rozważałem Deutz Fahry, Lambo i New Holland. Oglądałem wszystko, jeździłem nimi, rozmawiałem z ludźmi. I mam nadzieje że dokonałem właściwego wyboru - dostane go pewnie w maju/czerwcu.

 

Zużycie paliwa odrobine wyższe niż u konkurencji, ale myśle że komfort jaki daje ten ciągnik jest tego wart.

 

Poniżej link do serii 5R. - można kupić o 16tysięcy taniej wersję 80KM

 

http://www.deere.pl/pl_PL/media/brochures/ag/tractors/5series/5series_pol.html

 

albo zejść na wersję 5M - 5080M - nieco ponad 100tysięcy złotych netto. Ciągnik do lekkich prac z ładowaczem - do orki za bardzo się nie nadaje...

 

Dodam jeszcze że jest teraz promocja i liczą ciągniki po kursie 1e=3,70zł.

 

Po za tym udało mi się wynegocjować 7% rabatu, także cenowo wyszedł tyle co inny traktorek z takim wyposażeniem.


www.lukard.pl - artykuły rolne - nawozy, środki ochrony roślin, materiał siewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ja bym wziął ursus 1134

 

Czytaj regulamin i uzasadniaj wypowiedzi.

Edytowano przez robertbara
Post bez uzasadnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubus1988s    0

lukasz a podaj cenę samego ciągnika mi dealer wycenił go za 41 tys ale 5100r clasica myślę że jeszcze coś u targuje napisz coś więcej o nim jak możesz jakie masz wyposażenie itp itd i jak serwis ile kosztuje mi mówił dealer że około 140 1 z dojazdem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUKARD    0

@kubus1988s

 

 

Cena samego ciągnika to 172tyś zł netto.

 

Wersja 5100R comfort, a dodatkowe wyposazenie to:

 

siedzisko pneumatyczne skretne deluxe

lusterka teleskopowe

przednie blotniki skretne

szyberdach

zbiornik paliwa 150litrow + osłona zbiornika

zaczep transportowy automatyczny

zawory SCV z regulacja przeplywu oleju

tuz i wom z blotknikow

siedzisko pasazera

komplet reflektorow dodatkowych

czujnik uciagu

klima

wom 3 predkosci

zaczepy hakowe

mocniejszy akumulator, alternator

 

jest jeszcze pare drobiazgow.

 

Jeśli chcesz to odezwij sie na priv to podam namiar na dealera ktory dal mi najlepszy rabat - bo bylem osobiscie u 4 roznych najblizej polozonych. Takze jesli jestes z mazowieckiego/lodzkiego to moze uda Ci sie dogadac.


www.lukard.pl - artykuły rolne - nawozy, środki ochrony roślin, materiał siewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ten znowu o nie nadawaniu się do orki, ludzie bez ramy ciągnikiem orzą dużymi zestawami, więc szeroka trójka lub średnia czwórka nie porwie go. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianzetor9540    2705

ja bym kupił zetora frottere 9641 ona kosztuje ok 180 tys brutto + tur z 20 tys staeczyło by ci ja sam mam zetora 9540 z 99 roku i jak narazie dobze chodzi a frottera to jusz nowe cacko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubus1988s    0

to ja za te 180 tys brutto to bym wolał john deere 5100r w clasicu całkiem inna klasa ciągnika niż zetor a i spalanie to same jak zetor a komfort i jakość to już całkiem zetor zostaje w tyle do jd oczywiście:)

Edytowano przez robertbara
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218

Lukard a dlaczego napisałeś ze JF 5080M jest zły do orki. Chodziło Ci że za lekki czy co mógłbyś to wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

posiadam c-maxa 105 ma on 100 km silnik perkinsa serii 1100 jest moim zdaniem oszczedny w paliwie za ok 10 godzin pracy w prasie rolujacej spala mi 46 litrow. sasiad ma fenda 115 km i z tego co wiem to spala mu prawie drugie tyle

 

 

sorry ze odnawiam ale nie moglem wytrzymac jak to przeczytalem:)

 

tyle kolego te silnik spali Ci przy ladowaczu, mam MF5435 o podobnym silniku i wiem ile potrafi spalic. A przy prasie to spali 2 razy wiecej niz podales. I prosze Cie nie wprowadzaj innych w blad bo ten kto wie o co chodzi i tak Ci nie uwierzy


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

panowie a co byście wybrali:

- za 200tyśięcy PLN brutto (+10 tys jakby co)

- 90-105KM

- cena z ładowaczem Quick lub Stoll - ich rama osprzęt np z Biedaszek

- siedzenie pneumatyczne oczywiście, haki CBM także, 6 wyjść hydrauliki będzie potrzebne

 

Kumpel się zastanwaia między Case, NH. Ja mu podrzuciłem jeszcze Kubotę i Deutz-Fahra bo widziałem w tej cenie na allegro.

Na jakie sprzęty jeszcze zwrócilibyście uwagę?


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzechqp    0

"sorry ze odnawiam ale nie moglem wytrzymac jak to przeczytalem:)

 

tyle kolego te silnik spali Ci przy ladowaczu, mam MF5435 o podobnym silniku i wiem ile potrafi spalic. A przy prasie to spali 2 razy wiecej niz podales. I prosze Cie nie wprowadzaj innych w blad bo ten kto wie o co chodzi i tak Ci nie uwierzy"

 

 

 

wiesz co ja też mam c-max'a 105 i powiem ci że spali koło 5-6 l w prasie to jeszcze zależy jak kto nim jeżdzi no i o jakiej prase mówimy bo ja mówie o zwykłej polskiej warfamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Nikita_Bannet Masz jeszcze sporo takich solidnych i przyzwoitych marek,np jd lub mf.W cenie też powinieneś się zmieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316
@Nikita_Bannet Masz jeszcze sporo takich solidnych i przyzwoitych marek,np jd lub mf.W cenie też powinieneś się zmieścić.

JD kumplowi nie podchodzi. Co do MF - możesz podać konkretne modele?

Moje typy wzięły się stąd że serwis (lub chociaż przedstawiciel) kuboty, DF, CNH jest w naszym województwie i instnieją te firmy jakiś czas.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

Ładne te MFy. Macie jeszcze jakieś propozycje?

Pytam bo na dniach będę widział kumpla to wydrukuje mu dane techniczne + namiary na przedstawicieli i niech dzwoni i wybiera.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek826    37

za valtre n98 z klima pólbiegami kompletem obciaznikow koles krzyknał mi 200 tysi brutto,za claasanie pamietam modelu ale tez kolo 100km -210 brutto.ktory ciagnik byłby lepszy waszym zdaniem- valtra, claas ,case jxu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sklodos    0

Witam planuje zakup ciągnika około 100 KM. Ciągnik byłby głównym i pracowałby w ciężkich pracach, ogólnie uprawa i ciężki transport, bez tura. Mam zamiar wziąć go na różnicowanie. Niestety jedyny mankament to fundusze 170-180 tysi brutto. Co moglibyście mi poradzić??

 

Myślałem nad agrofarmem 420 Profiline, ale zażyczyli sobie 175 tysi netto co daje 213 500 brutto. Zaś za wersję zwykła około 160 tysi, dlatego zastanawiam się nad forterką 95, jest niby droższa ale ma wydajniejszą pompą, większą masą i ma ehr w standardzie, a w agrofarmie nawet w opcji tego nie ma niestety, bo miałbym po kłopocie. Pomóżcie.

Z góry dzięki. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamb122    0

bierz case np: mx 130 albo jakiegoś mniejszego poszukaj se to są super ciągniki ale mi sie zepsuł wał to uszczelniacz kosztuje 440 PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GASxD    3

CO myślicie o nowym ursusie 8024/34 ??

BO mam zamiar kupić jakiś ciągnik (około 110KM) jakie ciągniki mi najlepiej radzicie?? (odpada Fend,Clas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny jest Deutz Fahr Agrotron k 420. Moc maksymalna to 112 koni. Fajny 4 cylindrowiec. Na forum krążą o nim dobre opinie, ma je kilu użytkowników, także możesz się dopytać. Zależy jeszcze na jakim areale ma pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GASxD    3

Dokładniej miał by pracować na 30 ha (15ha łąk - wożąc sianokiszonkę przyczepą zbierającą i na 15 ha ziemi orka,agregowanie, chciałbym go do rozrzutnika forshnita T-088 jako do kukurydzy i taże do innych prac.) Jaki koszt jest tego ciągnika i jaki jest dostęp do cześci oraz jego awaryjność??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj