Gość

Jaki ciągnik do 200tys. ok 100 KM

Polecane posty

m44w    0

Witam jestem tu nowy moim zdaniem kup zetora 10641 jest tani a o spalaniu to nie wiem bo ja kupiłem zetora 12441 dwa dni temu i jeszcze go nie przetestowałem ale też mój będzie pracował z turem i codziennie bo chyba tak jak ty też mam krowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmerak    0

To jak nikt nie zaproponował to ja zaproponuje John Deere 6230 Premium +633.To bardzo dobry sprzęcik, którego chciałbym ci zaproponować jest zwrotny i idealny do ładowacza czołowego sam myślę o zakupie tego jelonka :rolleyes: Wybór należy do Ciebie :D


Green power ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1

A może Farmtracka, albo Kubote :rolleyes: ?. Rzucacie markami jak na konkursie wiedzy, a tu chodzi o to, żeby koledze doradzić własnym doświadczeniem z daną maszyną. Poza tym już pewnie kredyt ruszył i ciągnik kupił.

Kolega Marian mógłby sie pochwalić, czy i co kupił??


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misxxx    0

Kubota moim zdniem nieznane g**no;)

W valtra słysząłem że ekonomiczny ciagniczek;)) A nie za duzo tych koni do tura

 

masz jakieś argumenty!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Finek    2

Moim zdaniem MF 4455 byłby idealnym ciągnikiem, na taki aeral i do ładowacza jest idealny, jest bardzo oszczędny, marka dobrze znana, serwis przyjazny, tylko części nie są za tanie, ale teraz niczego nie ma za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fdt309ci    1

Moim zdaniem Fendt 308Ci on ma 98 km i spokojnie kupisz go poniżej 200 tys:) a nawet mniej tylko trzeba się dobrze targować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak kupiłem już dawno Valtrę a92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sprawuje sie jak narazie super mam go od kwietnia nakręciłem coś ponad 550 h . dałem za niego 130 netto plus ładowacz 24,5 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

A co powiecie o pronarze p5??? czy mozna go porównać NP:z valtrą A, MF 4455 czy DF agrofarm ??????

 

prosze o wypowiedzi...... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

JA RADZĘ DO 200 tyś a z ok 100 KM to radzę LANDINI REX 105F lub LANDINI POWERFARM 105 KM jestem dealerem LANDINI i URSUS zapraszam do kupna ciągnika w mojej firmie

 

Ostrzeżenie za pisanie postów bez żadnego uzasadnienia. Nie podajemy samych marek ale jeszcze dlaczego dany sprzęt

Edytowano przez robertbara

Ursus 3502 Agro Bis - sadownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fdt309ci    1

Proponowałbym może Fenda 308 Ci :) wuja znajomy teraz kupił z turem stoll F 30 i mówił że bardzo mało mu pali w pracach z turem już nie pamiętam ile ale byliśmy zdziwieni że tak mało pali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legat997    31

Ja ze swej strony poleciłbym Kubote M 9540 98kM za 158tys brutto + Quicke Q35 za 30tys brutto, ciągnik ma bardzo dobra zwrotnosc, klimatyzację w standardzie, rewers bez sprzęgła-elektrohydrauliczny, 36 biegów do przodu i tyle samo do tylu z półbiegami, i male spalanie.. Lub Kubote M 108 S która sam użytkuje, cena aktualna to 189tys zl z Vat, ma troche więcej - 108kM, jest również bardzo zwrotny, i jak wymieniany mniejszy model ma w standardzie rewers elektrohydrauliczny-do ładowacza czołowego bardzo cenna rzecz - pompa ma wydatek 64,3l/min w obu modelach, wiec załadunek bedzie przebiegać sprawnie i szybko.


Kto ma Japońca, to jeżdzi do końca! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

Ja się wam dziwie że jesteście tacy nierozumni :) Przeciez kolega który założył ten temat już dawno napisał że kupił Valtre A92 i to na dodatek w kwietniu. Także dziwią mnie posty w których nadal polecacie jakieś inne ciągniki. Przeciez jest jeszcze wiele innych tematów w których trzeba komuś pomóc w wyborze. Według mnie to temat do zamknięcia.

@fdt309Ci już raz napisałeś że polecasz Fendta 308Ci to po co piszesz to samo drugi raz?


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

takie tematy zostają otwarte po to, aby ktoś kto ma zamiar kupić ciągnik taki jak w tytule tematu, nie zakładał nowego postu, ale dołączył sie do niego , albo ewentualnie tylko przeczytał coraz to nowsze propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Temat otwarty dla kogoś kto będzie potrzebował pomocy w temacie. Nie odp na tematy powyższe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

to ja mam problem

JD serii 5r Advanced 90koni Case Jxu 90 koni czy MF 5435 dyna-4?

cena podobna, mf minimalnie drozszy ze wzgledu na euro


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

@statek podaj ceny tych ciągników


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

MF 41tys euro ale kurs po 4,5 z dnia zaplaty wiec 184tys

JD 5090 advanced 38000 tys netto ale euro zawsze 0.4 taniej niz kurs NBP wiec 156tys zl

No a JXU 146 netto cena w zlotowkach

jest jeszcze opcja Case CS 95 Pro 156tys, skrzynia juz lepsza niz w JXU ale nie taka jak w JD i MF za to silnik z commonrail jak JD, MF ma zwykly silnik


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mincek18    8

ja na twoim miejscu wybrałbym john deere B) w środku ma ładnie wszystko pod ręką :lol: super ciągniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LowRider    33
MF 41tys euro ale kurs po 4,5 z dnia zaplaty wiec 184tys

JD 5090 advanced 38000 tys netto ale euro zawsze 0.4 taniej niz kurs NBP wiec 156tys zl

No a JXU 146 netto cena w zlotowkach

jest jeszcze opcja Case CS 95 Pro 156tys, skrzynia juz lepsza niz w JXU ale nie taka jak w JD i MF za to silnik z commonrail jak JD, MF ma zwykly silnik

 

Przy tych cenach ja bym się zastanawiał nad JD lub Case CS B)

 

 

Case CS ma tą samą skrzynię co Pronar P5 :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Ma ktoś może specyfikację wyposażenia dla JD w wersji advanced, bo np w MF jest nie wiele dodatków które nie są w standardzie, a były by dodatkowo potrzebne, no tylko ta cena w Euro MF w przedbiegach rozkłada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

A ja zamówiłem NH TD5050 i zaraz będziecie mi tu pisac tym że ma zwolnice że nie ma rewersa że slrzynia mechaniczna że konstrukcja sprzed 30 lat że mału udzwig i nie ma fotela pasażera. I powiem wam macie racje. Ale kupuje go za 102 tys netto z klimą pneumatyką radiem hakami dwuletnią gwarancją pierwszym przeglądem gratisowym. Zaczepie go do opryskiwacza i piprzyć rewers przy opryskiwaczu. Jeszcze będe miał zrobione wyjscia pod opryskiwacz.


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
    • Przez MalyRolnik18
      Witam. Jest kilka różnych tematów o tych ciagnikach ale jasno określonego nie ma, dlatego zakładam nowy temat dla siebie i ludzi którzy będą zainteresowani tym ciągnikiem. Mianowicie. Pytanie kieruje do osób które użytkują lub użytkowali ciągnik Renault 103.14, chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć tzn. jaki komfort, jakie prędkości w pracach polowych? Jakie spalanie? Jakie awarie najczęściej występują w tych modelach, jak z dostępnością części i trudnościami w naprawach? I przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?  żeby nie wpaść na przysłowiową minę. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy mieli lub mają doczynienia z takim ciągnikiem do dyskusji i pomocy, z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj