Gość

Jaki ciągnik do 200tys. ok 100 KM

Polecane posty

Gość   
Gość

właśnie odjechał gościu od DF .I tak agrotrona K100 już nie produkują jest tylko K110 :D, a co myślicie o DF agrofarm 100 GS DT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

jak to nie produkuja df k 100 oj jakies kity ci ten koles wciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67
jak to nie produkuja df k 100 oj jakies kity ci ten koles wciska

 

 

może po to by wcisnąć komuś ciągniki nowo wyprodukowane i wytestować je??


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55
może po to by wcisnąć komuś ciągniki nowo wyprodukowane i wytestować je??

cos mi sie zdaje ze hce ci sprzedac to co aktualnie posiada na placu i nie hce mu sie zamawiac k 100 mowie ci nie rezygnuj z tego ciagnika z tego co wiem to jest tez model df agrotron k 90 i nie jest on oferowany na naszym rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

no nie wiem czy kit wciska czy nie ,ale się dowiem .Na placu jak byłem to mieli dfk100 ,ale wczoraj został sprzedany i podobno już ich nie będą produkować tylko k110. A co sądzicie o agrofarmie 100 GS DT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

zamiast agrofarma lepiej kupic lambo r4 (pewnie podobna cena w standardzie bedzie), a mozesz go wyposazyc w skrzynie 60+60, ehr, czy amortyzowana kabine, gdzie takich udogodnien w agrofarnie nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igor03    4
zamiast agrofarma lepiej kupic lambo r4 (pewnie podobna cena w standardzie bedzie), a mozesz go wyposazyc w skrzynie 60+60, ehr, czy amortyzowana kabine, gdzie takich udogodnien w agrofarnie nie znajdziesz

 

dobry pomysl !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Już wszystko wiem teraz zamiast k100 jest k410 po prostu ten sam ciągnik tylko troszkę inny silnik (z comor line) za ok 200tys brutto,tak że dla mnie to troszkę za dużo jak narazie mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

K100 można jeszcze kupić bo zostało ich dużo sztuk wyprodukowane, a to, że dealer mówił że go nie produkują to poprostu chce żebyś zamówił droższy[k420(nie k410 jak Ty napisałeś)] ciągnik i wtedy on więcej zarobi!


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No u tego co ja byłem już nie ma. Może macie nr.tel. do takiego który jeszcze ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
zamiast agrofarma lepiej kupic lambo r4 (pewnie podobna cena w standardzie bedzie), a mozesz go wyposazyc w skrzynie 60+60, ehr, czy amortyzowana kabine, gdzie takich udogodnien w agrofarnie nie znajdziesz

Tylko, że jak dobrze pamiętam to r4 zaczyna się od 96 KM więc to raczej nie za Agrofarma 85 ciągnik tylko za Agrotrona k100 :D

 

No u tego co ja byłem już nie ma. Może macie nr.tel. do takiego który jeszcze ma

Ten tutaj napewno jeszcze ma k100 i to w promocji bo oni mi powiedzieli o tej wyprzedaży :D

 

tel. 0 86 217 61 23 - telefon/fax

adres

18-411, Śniadowo, Kościelna 10

woj. podlaskie


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
Tylko, że jak dobrze pamiętam to r4 zaczyna się od 96 KM więc to raczej nie za Agrofarma 85 ciągnik tylko za Agrotrona k100 :D
A co sądzicie o agrofarmie 100 GS DT?

hmmm, chyba nie trzeba komentowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Niech żyje opcja EDIT :):D

Jak się mylę to zwracam honor :D


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

ten post wczesniej nie byl edytowany, bo sie do niego bezposrednio odnosilem, juz dawno chcialem zaproponowac r4, ale czekalem kiedy ktos wyskoczy z ciagnikiem o mocy 100 KM, a nie 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Już wybrałem tylko czekam teraz na kredyty ale narazie cisza nie ma pieniędzy :angry: :angry: :angry: słyszałem że kredyty preferencyjne mają ruszyć dopiero w czerwcu oby tak nie było :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

To może jak już wybrałeś ciągnik to nam się nim pochwalisz? ;> Jak wybrałeś ciągnik to trzeba będzie zamknąć temat :)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W końcu wybrałem Valtrę a95 :) Ponieważ potrzebny jest mi ciągnik który mało pali ,bo naj więcej będzie współpracował z ładowaczem czołowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

To nie lepiej było N-kę najmniejszą wziąść. Większa kabinka, wyposażenie dużo lepsze itd. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

robert ale cena też inna a ta tutaj odgrywała kluczową role


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
robert ale cena też inna a ta tutaj odgrywała kluczową role

 

no właśnie cena!Pewnie że bym wolał N-kę ale niestety fundusze nie pozwalają :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj