Gość

Jaki ciągnik do 200tys. ok 100 KM

Polecane posty

jaco25    300

Case Maxxum 115 117km, DF Agrotron K 420 113km pewnie w tej kasie by się zmieścił.


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hefalump    1

Witam. Co byście wybrali casea 95 jxu w full opcji za 150 netto czy deutz fahra agrofarma 420 w podstawowej wersji za te same pieniądze. Case moim zdaniem jest podejrzanie

tani <_< . Dostępny jest od ręki gdzie u innych dealerów na ciągniki trzeba czekać ok 3 miesięcy. Obawiam się trochę ehr-u i bezstopniowej skrzyni biegów w case.Czy moje obawy są słuszne? :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Teraz te ciągniki są dostępne tylko na placu, ponieważ już nie można składać zamówień na te egzemplarze, zastąpił go Farmall U. Dealer daje dobrą cenę żeby nie zostać z ciągnikiem na placu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas15    0

Na Twoim miejscu brałbym Case'a. Fajny ciągnik, skrzynia lekko chodzi, EHR masz, rewers, półbieg. Też miałem takiego brać, tylko że dealer zaśpiewał za niego 178k netto, a w tej samej cenie dostałem wtedy R-kę. Wybór należy do Ciebie.


Moja brygada: Ursus C-360-3P, John Deere 5090R, Bizon ZO56 Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hefalump    1

W jxu nie ma skrzyni bezstopniowej

 

Mój kuzyn rok temu kupił casea jxu 115 i ma taką skrzynie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hefalump    1

 

Mój kuzyn rok temu kupił casea jxu 115 i ma taką skrzynie :P

 

Zwracam honor :) To jest case maxxum 115 i nie ma skrzyni bezstopniowej tylko automatyczną ;) Nikt go jeszcze nie holował za to on mojego mtz 82 kilka razy <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuki88    0

JXU to bardzo dobre ciągniki. Też bym go wybrał bez zastanowienia, a zwłaszcza za taką cenę. DF'a sobie daruj.

A i JXU na 100% nie ma i nie miał bezstopniowej skrzyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hefalump    1

Zdecyduje się jednak na casea. Dealer twierdzi że to jest znacznie lepszy ciągnik niż jego następca farmal U. Największą zaletą jxu wobec farmala jest to ze nie posiada on jeszcze filtra cząstek stałych a to będzie zmora wszystkich użytkowników. PS Dzwoniłem do korbanków MF 5430 190tyś netto <_< Czemu w Polsce jest tylko jeden dealer tej firmy?!!! ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honest    2

Farmall U to następca JXU, JXU jest ciasny w środku bo to to samo co T5000 w NH. Pozatym w nowym JXU czy tam T5 masz chyba mocniejszy sporo podnośnik, pompę itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Zdecyduje się jednak na casea. Dealer twierdzi że to jest znacznie lepszy ciągnik niż jego następca farmal U. Największą zaletą jxu wobec farmala jest to ze nie posiada on jeszcze filtra cząstek stałych a to będzie zmora wszystkich użytkowników. PS Dzwoniłem do korbanków MF 5430 190tyś netto <_< Czemu w Polsce jest tylko jeden dealer tej firmy?!!! ;[

A Case, Claas masz kilku i co z tego skoro jest rejonizacja i sprzeda Ci ciągnik tylko jeden diler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vrykoulakas    11

na rejonizację jest sposób ;), zadziałał w moim przypadku, po prostu powiedziałem że rejonizację mam głęboko w d...e i jak im nie pasują moje pieniądze to idę do innego dilera/innej marki, diler od razu stwierdził że on tez ma rejonizację tam gdzie ja.


Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vrykoulakas    11

czyli że jak kupiłem u "A" a wg rejonizacji powinienem w "B" to "A" zapłacił "B" swój zysk ?


Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honest    2

Tzn, że i tak nie wynegocjowałeś ceny. W Massey, Fendt i Claas nie ma negocjacji cen, tzn są ale na niby.

Edytowano przez honest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

czyli że jak kupiłem u "A" a wg rejonizacji powinienem w "B" to "A" zapłacił "B" swój zysk ?

Tak jest w Case, nie wiem jak to dokładnie wygląda u Claasa.

@honest "o czym Ty do mnie rozmawiasz?" bo nie za bardzo rozumiem?

Edytowano przez b0gdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honest    2

claasa możesz kupić tylko u jednego dilera, nie da sie negocjowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co byście wybrali casea 95 jxu w full opcji za 150 netto czy deutz fahra agrofarma 420 w podstawowej wersji za te same pieniądze. Case moim zdaniem jest podejrzanie

tani <_< . Dostępny jest od ręki gdzie u innych dealerów na ciągniki trzeba czekać ok 3 miesięcy. Obawiam się trochę ehr-u i bezstopniowej skrzyni biegów w case.Czy moje obawy są słuszne? :unsure:

jxu 95 i żaden inny model jxu nie ma bezstopniowej skrzyni!!!! są one dopiero w większych modelach wiem bo byłem kiedyś przejazdem i zajrzałem do dilera casse,koleś mi powiedział do tego że u nich tych traktorów jest tylko kilka sztuk,a co do deutza co to za wersja podstawowa za 150tys zł netto podaj mi namiar bo nie wierzę ceny tego agrofarma 420 o którym ja myślę oscyluję w granicy 200tys zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

200tys netto to zapewne kosztuje Agrofarm 420 PL, wersja GS z przekładnią 20+20 w Jaryszkach kosztuje 160tys, DT jest zapewne jeszcze tańsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz19899    22

każda firma zejdzie troche z ceny tylko trzeba ją trochę przycisnąć... a claasa sobie odpuść bo cena wysoka a wyposażenie standardowe... do tego zazwyczaj problemy z przekładnią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj