Gość

Jaki ciągnik do 200tys. ok 100 KM

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Witam mam dylemat odnośnie wyboru ciągnika .Mam ok 15h ziemi ornej i ok 15 łąk .Ciągnik ten będzie pracował co dzień z ładowaczem czyli musi być taki który w miarę mało pali .Myślałem nad valtrą a95 ,MF 4455 wiem że to ten sam ciągnik tylko z inna maską .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14

Netto czy brutto? jak netto to masz spore pole do manewru :D

Może Deutz-Fahr K100 dużo osób go ma i sobie chwali do tura by się idealnie nadawał za taką kase to byś jeszcze coś z dodatkowego wyposażenia zamówił

np amortyzowana oś

 

Planujesz korzystać z jakiś programów typu PROW czy za własna kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursuss    16

A może ursus 7524 . Kosztuje znacznie mniej a silnik jest pewny bo perkins .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12
mirasek ma Mf to szkoda gadac :D

a czemu cos mu sie popsulo czy cos ???

 

a ja bym kupil valtre nN91 malo pali zwrotna

a i patrz co piszesz bo w karzdym poscie masz blad


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Netto czy brutto? jak netto to masz spore pole do manewru :D

Może Deutz-Fahr K100 dużo osób go ma i sobie chwali do tura by się idealnie nadawał za taką kase to byś jeszcze coś z dodatkowego wyposażenia zamówił

np amortyzowana oś

 

 

 

Planujesz korzystać z jakiś programów typu PROW czy za własna kasę?

 

butto nad Deutz Fahem też myślałem tylko że agrofarm 100 ecoline kosztuje z klimką i szyberdachem 162tys brutto + ładowacz ok 30tys a zapomniałem wspomnieć że ta cena brutto już z ładowaczem

Agroton K100 215tys + ładowacz to już troszkę za dużo

 

Nie będę korzystał z PROW chciałem z SPO-u ale ziemie mam dopiero od 15 stycznia więc nie zdążyłem chce wząć kredyt preferencyjny MR

 

a czemu cos mu sie popsulo czy cos ???

 

a ja bym kupil valtre nN91 malo pali zwrotna

 

Valtra A95 kosztuje ok 195 z ładowaczem a N91 ok. 50 tys więcej a na tyle narazie mnie nie stać bo muszę jeszcze inne maszyny dokupić

 

Nie pisz posta pod postem, używaj opcji edit!!!!

Edytowano przez robertbara
Łączenie postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75
kupuj valtre....wszyscy ja chwala....mirasek ma Mf to szkoda gadac :D

 

Co tak się do tego miraska przyczepiłeś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
Agroton K100 215tys + ładowacz to już troszkę za dużo

W roli ścisłości to k100 teraz jest w promocji i kosztuje 190tys. Brutto!


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

No fakt jeszcze + Ładowacz z 30 tys. to już niezła sumka :/


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukotek    4

to może ZETOR????


(")_(")_.----.,/)

;^ ^ '; -._ , ')_

( o_, )' __,) '-._)

 

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

No ale jaki ten JD albo Zetor? Bo modeli jest wiele :D

Proszę uściślijcie swoją wypowiedź.


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igor03    4

hmmmm moze 6320Se ale nie wiem czy sa jeszcze w sprzedazy teraz to chyba jest 6030

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DaMiAn914    6

ja bym proponował Deutz-Fahra K100 mamy takiego i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni ! :D mieliśmy brać Zetora 12441 ale w ostatniej chwili zmieniliśmy na DF-a ! a teraz są w promocji to jest okazja ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
ja bym proponował Deutz-Fahra K100 mamy takiego i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni ! :D mieliśmy brać Zetora 12441 ale w ostatniej chwili zmieniliśmy na DF-a ! a teraz są w promocji to jest okazja ! :)

no tez przyznam, ze za 190 brutto to najlepszy wybor, nawet z turem nie nadszarpniesz mocno zalozonego budzetu (jesli to bedzie polski), a od agrofarma jest o epoke do przodu :D tam nawet nie mozna ehr zamowic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Marian12 tylko jak będziesz brał DF(no jakbyś brał) to mów, że wiesz o promocji bo już paru mi zarzucało, że ich oszukałem z tą promocją ale ona jest tylko niektórzy dealerzy chcą za dużo zarobić!

EDIT ^


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igor03    4

dilerzy to sa skubance heh !!a ciagnik chce kupic Marian12 :D my z ojcem myslimy tez nad nowym 70-85km do opryskiwacza ,presy po prostu nie do ciezkich prac ale to chyba bedzie zrealizowane po zniwach albo w przyszlum roku !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

No to jak 80 KM to Agrofarmik 85. On jest o ponad tonę(3490 kg) lżejszy od k100 więc do lekkich prac jak znalazł :D


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Marian12 tylko jak będziesz brał DF(no jakbyś brał) to mów, że wiesz o promocji bo już paru mi zarzucało, że ich oszukałem z tą promocją ale ona jest tylko niektórzy dealerzy chcą za dużo zarobić!

EDIT ^

 

No właśnie zdążyłem zauważyć bo mi już proponowali cenę 215 za k100 agrotron full wypas

no ale dziś przyjeżdża do mnie (kolejny:( ) diler to sobie z nim pogadam.

Z tego co wnioskuje to odradzacie mi MF4455(cena z klimką obciążnikami tył/przód 156 tys +ładowacz 29tys) i valtra A95 (bez klimy jak byli u mnie piewszy raz to z 169tys + ładowacz 24tys. ale myślę że cena się zmieni ponieważ przyjeżdżają 2 raz w sobotę )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

wiesz ja na twoim miejscu solidnie zastanowilbym sie nad tym df agrotronem K za 190 tys plus ladowacz to jakies 220 tys a jak wiadomo ciagnik kupuje sie na wiele lat mialbys tu juz naprawde super komfort ciagnik jest ciezki wiec nadaje sie idealnie do ciezkich prac jak i do tura poniewaz jest bardzo zwrotny i ma dosc ciezki tyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bukawyn    0

Weż Fendt'a do 200 tyś spokojnie znajdziesz:)

 

ja mam i sie niezawodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igor03    4
Weż Fendt'a do 200 tyś spokojnie znajdziesz:)

 

ja mam i sie niezawodze:)

 

ale to ma byc nowy !!!!!!!! 100km fendta z ladowaczem czolowym nie kupisz za 200tys brutto !!!!!!!!!!!!!!! :D

dobrze czytaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

No spójrz, że wiele osób doradza Ci k100 ponieważ jest to ciągnik który na 100% sprosta Twoim oczekiwaniom. Jak to się mówi: do tańca i do różańca :D :D


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Krzyszt0f
      Witam, doradźcie jakiej mocy ciągnik wybrać na ok 45/50ha myślę nad MF 7s155 albo 7s180 (tylko mf wchodzi w grę) 7s180 przemawia na przyszłość tym że mogę go podnieś do 210km a chyba 7s 155 nie da rady do 200km podkręcić? 
      W przyszłości myślę kupić bezorkowiec, albo jakiś dłutowiec i zastanawiam się nad mocą ciągnika? 
      ziemie w 95% piaski 
      doradzicie coś? 
    • Przez MalyRolnik18
      Witam. Jest kilka różnych tematów o tych ciagnikach ale jasno określonego nie ma, dlatego zakładam nowy temat dla siebie i ludzi którzy będą zainteresowani tym ciągnikiem. Mianowicie. Pytanie kieruje do osób które użytkują lub użytkowali ciągnik Renault 103.14, chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć tzn. jaki komfort, jakie prędkości w pracach polowych? Jakie spalanie? Jakie awarie najczęściej występują w tych modelach, jak z dostępnością części i trudnościami w naprawach? I przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?  żeby nie wpaść na przysłowiową minę. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy mieli lub mają doczynienia z takim ciągnikiem do dyskusji i pomocy, z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
    • Przez c308
      Witam doszło mi do moich 8 ha 10 ha do obróbki chiałbym kupić nowy porządny traktor w przedziale mocy 70_110 km co proponujecie.Zastanawiam sie nad Tureckim hattatem 398 kolega ma,Jakims lovolem oraz Arbosem napiszcie co polecacie najbardziej,Ciągał by prase,pług cztery skiby,agregat 3 m,przyczepe 5 t.
    • Przez upadłymtz
      Witam. Stoję przed wyborem ciągnika ok.90 koni. Oglądałem wyżej wymienione modele i nie wiem na co się zdecydować.
      W Case skrzynia 12x12 rewers mechaniczny i podnośnik mechaniczny. W New Holland tak samo. Zetor dużo lepiej wyposażony, ale trochę się boję bo ostatnio różne opinie o nim chodzą. Zetor z 2021 roku, jeszcze bez ad blue. Użytkuje ktoś z was takie ciągniki? Jak z awaryjnością?  Z góry dzięki za pomoc. 
    • Przez damianos95
      Witam proszę o podpowiedź co wybrać lepiej renowke 103.54 czy case cs94 renowka full mechaniczny ciągnik czy case skrzynia mechaniczna nie wiem czy jest polbieg jedynie ma ehr i silnik sisu
      Co będzie lepsze na ponad 20ha praca z turem orka agregat itd co będzie tańsze w naprawie dostępność części czy ogólna awaryjnosc tych ciągników 
      Cena dość zblizona jednak 10 lat różnicy między nimi 
      Jakie opinie o silniku sisu jak spalanie awaryjnosc czy części i jeszcze do znawców tematu jakie tam są tuleje ?
      Ogólnie co byście wybrali i dlaczego 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj