Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
michal2209

Wymiana częsci za punkty

Polecane posty

michal2209    0

Witam

Dziś byłem u kolegi, który sie mnie zapytał czy mogłbym odgadnąć ile zapłacił za pompe do ursusa?

odruchowo odpowiedziałem pewnie ponad tysiąc zł :)

A ten się smieje i mówi że ani gorsza,

Ponieważ powstał taki portal wymiany co produkty wymieniamy na punkty a potem pukty na towar.

Jak myślicie czy miało by to racje bytu w rolnictwie?

Więcej szczegółów mogę podac na prywatną wiadomośc ponieważ nie chce tu nikogo reklamować

michal1993    363

Opisz dokładnie jak ta wymiana wygląda. Coś mi tu reklamą zalatuje, pierwszy post i od razu taki, ale dobra.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez bubel500
      Witam, wymieniłem dziś w Zetorze 6718 filtr oleju typu "bąk" na filtry PP z podstawą od 7211 taka jak na zdjęciu: 
      Problem w tym, że po pracowałem na tym filtrze jakieś 2-3 godziny, i podczas jazdy, zobaczyłem że spada ciśnienie oleju, zatrzymałem się, i okazało się że wywaliło olej przez odmę, i tu moje pytanie, czy można normalnie zmienić filtr typu bąk na pp bez żadnych problemów, czy trzeba jakieś przeróbki dokonać? Ja obstawiam że filtr pp dostałem nie od tego pojazdu, i się zablokował, dlatego wywaliło, Ciśnienie po wymianie bąka na pp na zimnym na obrotach 5 atm, na wolnych 4, na gorącym ( 80 stopni ) wysokie obroty 4, niskie 2 atm. 
      Pozdrawiam!
      Dodam tylko że  przez 2 godziny było, okej, a większość oleju wygoniło podczas jazdy, na odcinku 100 metrów

• Przez gr_rat
      Jak wyciągnąć wałek gumowy podający siatke w variant 280 , czy trzeba odkręcić boczna ścianę ? 

• Przez kingway
      Witam , czy ktoś z was posiada lub wie gdzie można znalezc   (najlepiej w pdf ) katalog części i instrukcje obsługi do prasy new holland 648 , 640 lub inne 650 ..... ?  
    • Przez tomaszt135
      Witam,
      Jestem na etapie wymiany tarczy sprzęgłowej w renówce 8514. W związku z wytarciem przez starą tarczę rowków na docisku i kole wieńca, odkręciłem tarczę na docisku bez problemów, ale z tarczą koła wieńca mam problem. Czy jest może jakiś sposób na odkręcenie tych śrub? Próbowałem tradycyjnie, ale klucze się wyginają. Może śruby odkręcają się w lewą stron? Może znacie jakiś sposób na zdjęcie tego koła?Będę wdzięczny za pomoc, bo nie chciałbym coś popsuć robiąc coś na siłę.
    • Przez kingway
      Witam , czy ktoś z was posiada lub wie gdzie znaleźć katalog części do kombajnu Bizon Rekord z 1997 roku ? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.