Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
michal2209

Wymiana częsci za punkty

Polecane posty

michal2209    0

Witam

Dziś byłem u kolegi, który sie mnie zapytał czy mogłbym odgadnąć ile zapłacił za pompe do ursusa?

odruchowo odpowiedziałem pewnie ponad tysiąc zł :)

A ten się smieje i mówi że ani gorsza,

Ponieważ powstał taki portal wymiany co produkty wymieniamy na punkty a potem pukty na towar.

Jak myślicie czy miało by to racje bytu w rolnictwie?

Więcej szczegółów mogę podac na prywatną wiadomośc ponieważ nie chce tu nikogo reklamować

michal1993    363

Opisz dokładnie jak ta wymiana wygląda. Coś mi tu reklamą zalatuje, pierwszy post i od razu taki, ale dobra.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez seba710745
      rok 1990
      cena 170zł(za całosci)
      Witam mam do sprzedania rozsiewacz Kos na częsci.W kosie pekła tasma i wałek.Nie zrobiłem tego ponieważ okazyjnie kupiłem rozsiewacz lej.
      Moge sprzedać osobno
      -skrzynie kosa
      -koła z dedtkami i oponami(opony w bardzo dobrym stanie)
      -wszystkie osłony
      -cała przekładnie
      Jesli masz jakieś pytania to pisz na forum lub zadzwoń na  numer 791808003.Na sms nie odpisuje.

• Przez Piotrekxc21
      Witam. Mam problem z lozyskami z prawej strony odrzutnika co roku sie palą. W tym roku w dodatku wyrwalo nam blache od mocowania lozyska... na to mamy pomysl jak to zrobic ale po dokladnym obczyszczeniu walu okazalo sie ze trzpien walu byl spawany... trudno w do uwierzyc bylo ale tak jest i przypuszczamy ze jest bicie na wale i trzeba go wymienic i moje pytanie jak to wymienic i ile czasowo moze z tym zejsc ???
    • Przez bulik
      Witam..
      Potrzebuję wymienić podsiewacz w 512, bo już tak dziurawy,że żadne klejenie nie pomaga.
      Czy ktoś z kolegów już to kiedyś robił,ile czasu to zajmuje , i czy trzeba zdejmować podajnik pochyły??

• Przez Jarecki94
      Witam
      Potrzebuje pomocy pękł mi pasek napędu pompy hydrauliki w consulu. Wymieniał go ktoś kiedyś i może poradzić jak go wymienić. Z tego co zauważyłem żeby go założyć trzeba zrzucić pas jezdny. Tylko jak rozebrać te koło hydrauliczne od przyspieszacza. Proszę o pomoc bo żniwa w pełni a kombajn został unieruchomiony. Z góry dziękuje za pomoc 
    • Przez Agaaaa
      Dzień dobry pisze w imieniu teścia czy zna ktoś może nazwy lub ma listę uszczelek i łożysk do kombajnu volvo s900 dokładnie chodzi o te oznaczone kółkiem na zdjęciu ponizej

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.