Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
piter330m

Korpus pośredni Ursus C-325

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
piter330m    0

Witam chciałbym mieec zaczep z c 330 i mam pytanie czy da sie to jakos przerobić. Chce to zrobić bo mi za bardzo opada zaczep z przyczepą samozbierajaca.I mam jescze problem z womem gdyz za kazdym razem musze od przewracarki wyciągac walek.prosze o pomoc

xerion3800    42

Ja mam robione tak zaczepy. Na zdjęciach nie ma dolnego zaczepu bo jest zdjęty do prac przetrząsaczem.

post-20305-0-61686200-1404330509_thumb.jpg

post-20305-0-78556900-1404330606_thumb.jpg

Edytowano przez xerion3800

Wiadomość z agroFakt.pl

xerion3800    42

Najpierw był zrobiony dolny zaczep. Na cały tył i wszystkie otwory była zrobiona blacha. Potem był zrobiony do tego zaczep a górny zaczep był na stałe przykręcony. Potem zrobiliśmy kolejne blachy które zostały przyspawane w miejsce górnego zaczepu. W blachach są zrobione otwory i zaczep od trzydziestki zamontowany.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez test
      jaka cena ursusa?
    • Przez pawells1994
      Witam, 
      Czy posiada ktoś instrukcję obsługi do Ursusa c 362 ?
      Niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem tego rzadkiego egzemplarza i poszukuję paru rzeczy odnośnie budowy tego ciągnika. Gdyby ktoś posiadał  tą instrukcję bardzo proszę o wysłanie na e-mail za co z góry bardzo dziękuję/   dabkos1994@wp.pl
      Pozdrawiam
    • Przez Kamilukowiak
      Witam jestem posiadaczem ursusa 4514 i planuje kupić do niego tura. Mam w nim jedną pompę do hydrauliki i zastanawiam się  czy da on sobie radę przy oborniku lub w balotach z sianokiszonki. Czy będzie trzeba dokładać drugą  pompę ?