Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
PronarekP5

Fendt 716 Vario - zmniejszenie mocy silnika

Polecane posty

mirro    245

Jest jeszcze jedno rozwiązanie. Agregować z nim odpowiednio duże maszyny. Efekt murowany.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez faofar
      Witam mam takie pytanko na jak długo podłancza sie kabel do podgrzewanie bloku??W instrukcji tego nie znalazłem.
      .Ciągnik ma 1000mth ,niby skandynaw a od -5 jest juz problem .Aku ma rok czasu wiec nowy.
    • Przez Bartekh
      Witam w moim 1080 na osłonie wentylatora, tej co kieruje powietrze na cylindry, pod chłodnicą olejowa jest taka podłużna dziura jak na zdjeciu w załaczniku i chcialbym sie Was spytać czy powinna byc ona otwarta tak jak jest czy tez jest tam jakaś zaslepka albo coś takiego. Kombajn dopiero kupiłem i nie wiem jak to ma wyglądać. Deutz jest z 82r jesli to pomoże, czerwony, silnik Deutz 5 cylindrów Pamietam ze w moim starym m 750 nie było tam dziury ale to juz inny silnik  

• Przez DawidWsik
      Witam mam otóż taki problem z klimatyzacją ponieważ gdy ciągnik jest zimno to działa perfekcyjnie a jak tylko się nagrzeje to klimatyzacja sama się załącza i rozłącza. Co może być tego przyczyną? Czy może być to za mała ilość czynnika chłodzącego?
    • Przez marcin774595
      Mam problem z moim zetorem jest to forterra 95 z 2011r. Po jakiś 2 latach od nowowści popsuł mi się termostat. Temperatura podchodziła do 110 i po chwili spadała wymienilem i był spokój aż do teraz. Zacząl robić to samo do 110 i w dół. Wyminiłem go i to samo. Myślałem że może felrny i kupiłem jeszcze jeden i teraz podchodzi do 90 potem spada do 75 i znowu do 110-120 i spada do 80 i tak trzyma. Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie ale od wiosny mam zablokowany egr. Bardzo prosze o pomoc bo już naprawde nie wiem.
    • Przez DawidSakowski
      Panowie będę teraz mył kadłuby w c360 przed malowaniem, wcześniej przed remontem tam gdzie były wycieki olej tak zmieszał się z kurzem że zrobiły się takie warstwy że nie idzie żadnymi płynami do mycia silnika ani dimerem jedynie szpachelka a potem 2 razy powtarzam środek do mycia silników i myjka ale nadal to nie wiele zmywa i tu moje pytanie stosował ktoś z was sodę kaustyczną do mycia ?  Może wiecie z własnego doświadczenia jakie rozrobić proporcje tej sody ?