Skocz do zawartości

Polecane posty

W moim MF gdy chcę włączyć półbiegi to nie chcą wchodzić. Czasem załapie ale to żadko a czasem nie. ;)

Pomocy ;)

Czy to wina czujnika? ;)

ptaszyna    140

To co ci nie działa żółw/zając czy półbiegi i ile masz tych półbigów? Zawór od półbiegu jest z prawej w okolicy sprzęgła, sprawdz czy dochodzi prąd, możesz do kabelka podłączć żarówkę i w jednej pozycji powinna świecić, jak nie to kłopoty z zasilaniem.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez markur7
      Witam Panów,
      mam pytanie odnośnie zaworu trójdrożnego / trójdzielnego - nie wiem jak się fachowo to nazywa. Czy w przewodzie powrotnym (powrót niskiego ciśnienia do skrzyni) jest jakiś "dinx" który blokuje odpływ oleju z zaworu przy zgaszonym silniku? Pytam, bo z przeźroczystego przewodu od zaworu do pompek hamulcowych, po zgaszeniu silnika cofa się (grawitacyjnie) olej - zostaje tylko to co jest poniżej odpływu zaworu ( jak na zdjęciu).  Olej pozostaje na tym poziomie - czy to normalne???. Ciągnik był rozpoławiany z 12 mth temu, dokręciłem wszystkie przewody łączące się z zaworem, wymieniony i uszczelniony wężyk przeźroczysty. Po postoju zimowym zapowietrzone były hamulce - zostały odpowietrzone, sprzęgło też odpowietrzone. Delikatne ślady wilgoci są pod pompką sprzęgła.

• Przez ursus485
      Witam ostatnio pracowałem trochę w lesie MF-em 3060 i podeszła mi gałąź pod spód zahaczając o czujnik ciśnienia oleju. Tu moja prośba o zweryfikowanie czy to jest na pewno czujnik ciśnienia oleju w skrzyni biegów oraz podesłanie linków gdzie można go kupić. Po tym zdarzeniu nie da się zmienić żółw - zając i rozłączyć przedniego napędu . Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi . pod spodem zdjęcia owego czujnika . Pozdrawiam   

• Przez dereniek
      witam coss sie stalo z obrotomierzem w mf 3060 wcześniej obrotomierz wchodził na 2500 obr/min a teraz dochodzi do 2300 obrotów i dalej nie idzie a po silniku słychać że ma wieksze obroty co moze być?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, planuje zakupić traktor massey ferguson 3060, ale słyszałem, że jest wrażliwy na oleje. Chciałbym dowiedzieć się czy to prawda. Z góry dziękuję za odpowiedź.  
    • Przez dereniek
      witam dlaczego jak na włączonym biegu wstecznym i wcisnietym sprzegle (ciagnik pracuje) ciagnik zjezdza z gorki i po chwili tak jak by sprzęgło go hamowalo i ciagnik staje co moze byc wysprzeglik czy pompka

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.