Skocz do zawartości
adam24121998

Nie wchodzi żółw i zając. MF 3060

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

W moim MF gdy chcę włączyć półbiegi to nie chcą wchodzić. Czasem załapie ale to żadko a czasem nie. ;)

Pomocy ;)

Czy to wina czujnika? ;)

ptaszyna    139

To co ci nie działa żółw/zając czy półbiegi i ile masz tych półbigów? Zawór od półbiegu jest z prawej w okolicy sprzęgła, sprawdz czy dochodzi prąd, możesz do kabelka podłączć żarówkę i w jednej pozycji powinna świecić, jak nie to kłopoty z zasilaniem.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rademenes
      Czy wie ktoś może jak rozkręcić pompę wtryskową LUCAS. Chodzi o tę część z której wychodzą rurki do wtryskiwaczy. Chce to zrobić ponieważ ciągnik nie chce wejść na duże obroty. Wiem że ma ta pompa małe sitka które się napewno zabrudziły.
    • Przez slawuch
      Witam! Niedawno zakupiłem Massey 3060 z 91 roku maszyna wizualnie ok lecz gdy włączę przedni napęd to coś puka w tylnym moście i zauważyłem także iż przednie koła nie ciagna jak powinny a mianowicie kiedy maja opór to sie przestaja krecic ale jak maja lżej to widac jak by ciagły Czy cos tam w moście sie slizga czy przeskakuje.Prosze o wasze spostrzeżenia i ewentualne rady
    • Przez Lukash3060
      Tak jak w temacie czy warto inwestować takie coś ? :rolleyes: Zbliża się zima i myślę o tym ale nie wiem czy to dobre rozwiązanie i jak się sprawuje Może ktoś ma coś takiego i mógł by pomóc ? Konkretnie to chodzi mi o grzałkę do 3060 A świeca zbytnio nie daje wiele <_<
    • Przez witch
      Witam dzisiaj około godziny 11 wyruszyłem w pole orać wszystko było w porządku nic się nie działo z pola na pole przełączałem z zajaca na zółwia i na odwrót i na ostatnim polu przerzuciłem na żółwia po skończonej orce chcę wbić zająca aby zjechać do domu  i nic kontrolka od zająca nie świeci , wcześniej  podczas orki zaświeciła się kontrolka od oleju i tak podejrzewam tylko ,że co wina oleju? Za bardzo się nagrzał ? Też myślę ,że może kijowy olej (sam nie wiem jaki jest aktualnie w nim) ,ale nie dawno wymieniany. Prosiłbym o wszelką pomoc! 
    • Przez Misiaul
      Witam
      Ferguson ciężko odpala i zauważyłem że przewód od świecy płomieniowej jest urwany. Czy któryś z użytkowników może sprawdzić i napisać mi jaki kolor ma ten przewód co dochodzi do świecy? I mniej więcej skąd on wychodzi? 
      Z góry dzięki i pozdrawiam.