Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
potr

Bizon Z050 - Wytrząsacze

Polecane posty

potr    0

Witam,

mam problem.. czy luz na wytrząsaczach można zminimalizować?

ponieważ jest duży luz w prawo i w lewo ale góra i dół jest ok.

Proszę o pomoc.;)

GucioJUMZ    290

Wymianą łożysk lub dokręceniem łożysk na konusach w taki sposób zmniejszymy luz w łożysku

potr    0

A jest ktoś w stanie opisać jak wymienić łożyska w tym kombajnie?

Wiadomość z agroFakt.pl

potr    0

A jest ktoś w stanie opisać jak wymienić łożyska w tym kombajnie?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Famer21
      Witam, zamienię Super Bizon zo-56 86r, na inny. Oczywiście dopłacę kwotę wartości. Bizon garażowany, zadbany, wszystko wymieniane na bieżąco kosił areał 22ha co rok, od 13 lat, więc wiele nie kosił, choć kupiony z Prywatnego gospodarstwa w dobrym stanie. Może pracować jako kolejny na innym gospodarstwie, po remoncie, choć obecnie nic mu nie dolega, ale... . Nie posiada kabiny tylko daszek, z oryginalnym z fabryki rozdrabniaczem do słomy, który chodzi, choć ramy nadają się do "wzmocnienia" - obecnie na stałe jest przyspawany.
      Pisać PW jak coś.
    • Przez mateuszsoja1
      Witam, chciałbym zamątować wiatraki do kabiny bizona, chciałbym takie aby było w miarę chłodno i można było zamknąć kabinę. Myśle że 2 lepsze by wystarczyły jakie polecacie lub jakie macie zamątowene we swoich bizonkach? Proszę o linki do wiatraków w komentarzach z góry dziękuję za odp ;D 
    • Przez rabit500
      Witam zwracam się do użytkowników bizonów. A mianowicie czy może mi ktoś podpowiedzieć w którym miejscu znajduje się przekaznik zalanczajacy sygnał dzwiekowy. Gdy jest zanik cisnienia albo coś się zatka. Bo albo ktoś go gdzies przeniósł albo ja poprostu nie umiem go znalesc. Jesli temat był już poruszany to przepraszam i prosze o wskazówkę gdzie tego szukać bo wyszukiwarka na telefonie nie powala skutecznością.
    • Przez Mateusz2121
      Witam serdecznie chciałbym sie dowiedzieć jak ustawiać kombajn Bizon ZO-56 dla poszczególnych zbóż chodzi mi tu o ustawianie Sit i wiatrów