Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lukasz51195

Pomoc Przy konstrukcji ładowacza na tył do c330

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lukasz51195    0

Witam, panowie mam do was taką prozbe a mianowicie chce zrobić tura na tył na linkę do c330 i prosił bym was o jakeś wymiary belek, co jest potrzebne... Mam trochę materiału belkę metalową,elektrody i spawarkę icon_mrgreen.gif a co będzie trzeba to się dokupi... Tur musi w mierę wysoko podnosić,bo będzie mi on służył tylko do obornika ... Może ktoś ma z okolic Kocka,łukowa coś takiego...?? Chodzi mi po głowie coś takiego... http://allegro.pl/ladowacz-tur-na-tyl-ciagnika-nowy-lyzka-i4331540607.html... Myślę że w dobrym dziale a jak nie to przepraszam... Za wszystkie potrzebne informacje Dziękuje...

lukasz51195    0

Link coś nie działa, tu zamieszczam drugi https://www.google.pl/search?q=%C5%82adowacz+czo%C5%82owy+na+ty%C5%82+c330&es_sm=93&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=H7CyU8iWManpywPmmYHwDQ&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1280&bih=677#facrc=_&imgdii=Aya9ZaPOSllW1M%3A%3BIakQtAwMrG2QfM%3BAya9ZaPOSllW1M%3A&imgrc=Aya9ZaPOSllW1M%253A%3BVmXcWMKkRCUNvM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.agrofoto.pl%252Fimg%252F800%252F600%252Fn%252Fupload%252Fc%252FcRYYs0ma.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.agrofoto.pl%252Fsrodki-transportu-i-ladowarki%252Fpodnosniki%252Fladowacz-czolowy%252Fsprzedam-ladowacz-obornika-zaczepiany-na-tyl-ciagnika.html%3B800%3B600

sebastian84    5

Witam robiłem już kilka takich maszyn i taka rama spisuje się średnio . Jeśli uda mi się tu wstawić fotki to pokarze mój nowy projekt może ci się spodoba .A taka prosta rama jak w linku gnie się na samym końcu tam gzie są montowane widły.

Wiadomość z agroFakt.pl

lukasz51195    0

kolego a skąd jesteś...?? Może udało by mi się znaleść gdzieś grubszą belkę to może by się nie zgięła,

P.S pytam skąd jesteś to może podjechał bym i zobaczył co i jak... :)

sebastian84    5

Witam tu nie chodzi o grubość materiału , jak masz ramę na pojedynczej belce to ten poprzeczny profil na którym będzie zamontowana łycha będzie się skręcał . Ja robię teraz na podwójnej ramię .Mam do ciebie około 300km więc niema sensu jechać

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez msnirk
      Witam wszystkich na tym forum pisze tu pierwszy raz wiec wybaczcie za błędy. Mam ciagnik fendt  farmer 209S 2007r mechaniczna skrzynia biegowt  mam go rok i od zakupu jest z nim  problem dymi przy zapalaniu na biało czasem bardziej szary dym. Dym  ukazuje się  przy zapalaniu  cieplego silnika. Gdy ciagnik stoi cała noc ,rano go zapale bez żadnych dymów. Podczas pracy i największych obciążeń silnik nie kopci. Filtr oleju i olej silnikowy był wymieniony.  Były  wymieniane końcówki wtryskowe gdyż laly i regulowane luzy zaworowe na dwóch prawie nie było luzow. Silnik o oznaczeniu silnika BF4L914. Dodam jeszcze że czasami tak jak by nie było czuć  mocy  w nim.  Podczas użytkowania  go przez okres roku zdarzyły  mi się z cztery sytuacje że  po zgaszeniu gdy pracował  kilkanaście godzin  nie moglem go zapalić rozrusznik kręcił ale tak jak by nie było  paliwa po odczekaniu z 15 minut da rade go już  zapalić  nie wiem czy to jest  powiązane z poprzednim problemem.
    • Przez Kombajnista44
      Witam, 
      Jak w temacie. Heder ładnie chodzi gdy motowidly są wyłączone. Jak je zalacze to próba delikatnego opuszczenia kończy się zjazdem hedra na sam dół do oporu. Muszę za każdym razem kontrować podnoszeniem w górę. O co chodzi? Sprzęt to dronningborg d7500
    • Przez piotrek202127
      Witam,
      Chcę kupić prasę z powyższych lecz nie wiem która była by najlepsza. Wiem że Case i NH to prawie  to samo lecz może się czymś różnią. Czy warto kupić prasę zachodnią czy polska też da radę. Dodam że prasa będzie robiła ok 550 bel rocznie. Pracowała by z 82km ciągnikiem. Czy częśći zamienne do tych pras bardzo różnią się ceną? Słyszałem od wielu że Unia to najlepsza polska prasa. Czy waszym zdaniem Unia wystarczy na 550bel rocznie. 
      Z góry dzięki za pomoc
    • Przez grze77
      Witam!
      Koledzy podpowiedzcie czy w prasie KR 8-16 w zaznaczonym miejscu powinien być jakiś łącznik na wzór tego wyżej co łączy obydwie boczne ściany prasy ze sobą? Jak widać na poniższym zdjęciu od prawej strony zrobiła mi się szczelina między wałem a obudową i tam wpycha się pełno syfu. Czy jest jakiś inny sposób na zlikwidowanie tej szczeliny, z drugiej strony jest ok.

• Gość rolnikc1614
      Przez Gość rolnikc1614
      Witam, od pół roku jestem posiadaczem ursusa c330. Po żniwach stwierdziłem, że czas wymienić kilka maszyn bo ursusik lata z kultywatorem 9 zębów... Mam okazję kupić od sąsiada kultywator Unii Grudziądz z 15 zębami. Chwilę gadaliśmy i wyszło, że powinien mieć ich 16 ale się zapychał. Mierząc go wyszło mi 2,1/2,2m szerokości roboczej. Teraz pytanie czy nie jest on za duży do trzydziestki? Pola są płaskie, w niektórych miejsach z lekkimi wzniesienami. Klasy gleby od 4a do 6 z kawałkami gliny. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.